Renata Křivá

Celý rok před PJD  jsem fakt dřela a dělala vše podle “know-how” a taaaak to všechno doma i v práci ztěžklo

centrumzmen.cz12. Zář

108

Jsem tu pro vás. Pomůžu vám k tomu po čem toužíte...

Přehrajte si Podcasty Centra Změn

Celý rok před PJD  jsem fakt dřela a dělala vše podle “know-how” a taaaak to všechno doma i v práci ztěžklo a výsledek teda rozhodně neodpovídal té dřině.

A pak jste přišli s PJD… 

Osobní víkend byl prostě boží. To, že jsme se tam sešli lidi, kteří už něco pro sebe uviděli, bylo naprosto nezapomenutelné. A ta otevřenost ve skupině na FB, ta mě bavila moc. No a tvoje obrázkové úkoly Zdeni.Boží! 🙂 

Když jsem vstoupila do programu, vůbec jsem netušila, co to se mnou udělá.  Jen jsem věděla, že mi vždycky ukazujete úžasný směr, kam se dívat. Dnes vím, že bych přišla o hodně, kdybych nešla. A jsem fakt šťastná, že jsem vstoupila. A že jsem si nebránila to hodně nasát.

Za ty tři měsíce jsem zase víc roztáhla křídla. Zmizela dřina, přepracovanost a objevila se nová šťáva jak s mými klienty, tak i lidmi v týmu. Navíc jako bonus k mému byznysu s cestováním i koučuji 🙂 A to jsem si rozhodně ani nepředstavovala. 

Vy dva, tohle vám chci opravdu napsat: Zdeni, ta tvoje přirozenost, tak tu faaaakt žeru. Vím, že to v sobě taky mám, tu nespoutanost a tu vášeň pro život, a teď už se nebojím  jí ukazovat 🙂 Vláďo, tebe nějak zvláštně platonicky miluju :-). Ty tvé dlouhé pauzy mezi větami, kterými řekneš víc, než kdybys to chtěl zabalit do slov. Jednou si dám koučink jen s tebou. 

Oba vás miluju a jsem vděčná, že jste a že děláte to, co děláte. Rozhodně si žádné další pokračování s vámi nenechám ujít. 

Napište mi soukromou zprávu

 centrumzmen.cz -  


centrumzmen.cz12. Zář 100

Kateřina Macháčová

centrumzmen.cz12. Zář 131

Petr Vít

centrumzmen.cz12. Zář 81

Renata Čtvrtková

centrumzmen.cz12. Zář 102

Jiří Rejmann

centrumzmen.cz12. Zář 136

Jana Pelcová

centrumzmen.cz12. Zář 90

Helena Burri

>