Pavel Kříha

U mě nastaly velké změny. Hlavně změna práce. Začal jsem učit a zároveň se věnovat i výrobě kytar. Mám teď víc času na svoje záměry a těší mě být u toho, že se věci hýbou dopředu a nic a nikdo mě nebrzdí. Tohle se stalo po společném víkendu a během pokračování na webinářích.  Využil jsem […]

centrumzmen.cz12. Zář

102

Jsem tu pro vás. Pomůžu vám k tomu po čem toužíte...

Přehrajte si Podcasty Centra Změn

U mě nastaly velké změny. Hlavně změna práce. Začal jsem učit a zároveň se věnovat i výrobě kytar. Mám teď víc času na svoje záměry a těší mě být u toho, že se věci hýbou dopředu a nic a nikdo mě nebrzdí. Tohle se stalo po společném víkendu a během pokračování na webinářích. 

Využil jsem navíc i nabídky koučinku s oběma. Vladimír mi pomohl realizovat můj sen s kytarovým byznysem. Vůbec jsem netušil s čím vším mi může pomoci. Mám velkou radost, že se věci hýbou. 

Koučink se Zdeňkou by pro mě zase lepší na komunikaci s lidmi a probuzení své zvídavosti a zájmu. Věci, které jsem dříve řešil umím hodit za hlavu a vzniká tak místo pro nové věci. Umím se zbavit lidí, kteří mě otravují a umím vyhledat ty, kteří mě obohacují….Nebojím se stát si za svým….život je krásnější.

Napište mi soukromou zprávu

 centrumzmen.cz -  


centrumzmen.cz12. Zář 108

Renata Křivá

centrumzmen.cz12. Zář 131

Petr Vít

centrumzmen.cz12. Zář 102

Jiří Rejmann

centrumzmen.cz12. Zář 81

Renata Čtvrtková

centrumzmen.cz12. Zář 155

Dita Nováková

centrumzmen.cz12. Zář 90

Zdeněk Krejčí

>