Kateřina Macháčová

Víkend Pojďte ještě dál  byl absolutní pecka. Byla to škola hrou. A hodně mi docvakávalo. Skvělá byla i celá atmosféra – energie – společenství lidí, stejně naladěných.  Úkoly v dalších 12 týdnech  se mi líbily – díky nim jsem se znovu podívala tím směrem. Ale přiznávám, že někdy se mi do nich nechtělo. Ale to […]

centrumzmen.cz12. Zář

100

Jsem tu pro vás. Pomůžu vám k tomu po čem toužíte...

Přehrajte si Podcasty Centra Změn

Víkend Pojďte ještě dál  byl absolutní pecka. Byla to škola hrou. A hodně mi docvakávalo. Skvělá byla i celá atmosféra – energie – společenství lidí, stejně naladěných. 

Úkoly v dalších 12 týdnech  se mi líbily – díky nim jsem se znovu podívala tím směrem. Ale přiznávám, že někdy se mi do nich nechtělo. Ale to je možná i to, co mi bude chybět – občasný úkol, který mě obrátí tím směrem… Těšila jsem se i na webináře. Na všechny. Těšila jsem se na lidi na FB – tahle skupina byla fakticky super.

Kdybych se měla znovu rozhodnout, jestli jít do PJD, neváhala bych ani minutu, a šla bych do něj znovu. Bylo to parádní, od zážitků na víkendu, až po celkové uvědomění, jak je život super, a že funguje sám. Jsem si teď jistější sebou i svým životem, mám se radši. Neumím to přesně vysvětlit. Vím, že se můžu spolehnout. Vím, že jsem. 

Se Zdeňkou je všechno jasné a jednoduché. Plné energie. Bez překážek. Nic není problém. 

S Vláďou – to je zamyšlení – vyladění přijímače. Obojí je super. 🙂 

Napište mi soukromou zprávu

 centrumzmen.cz -  


centrumzmen.cz12. Zář 84

Romana Rosandičová

centrumzmen.cz12. Zář 126

Monika Zapletalová

centrumzmen.cz12. Zář 117

Iva Tošovská

centrumzmen.cz12. Zář 90

Helena Burri

centrumzmen.cz12. Zář 148

Pavla Hejnová

centrumzmen.cz12. Zář 75

Luděk Pastorek

>