Renata Čtvrtková

Teď po programu mě někdy až fascinuje, co to skrze mne prochází. 

centrumzmen.cz12. Zář

81

Jsem tu pro vás. Pomůžu vám k tomu po čem toužíte...

Přehrajte si Podcasty Centra Změn

Já miluji být s Vámi a lidmi s porozuměním tak nějak na blízku. Víkend v Brně byl báječný a bude mi chybět to sdílení na FB. 

Ačkoliv je mi bližší a srozumitelnější Vláďův filozofický přístup a víc uslyším a uvědomím si pro sebe většinou skrze jeho slova, jsou momenty, kdy Zdenčina jednoduchost, přímočarost a nepatlání se v tom, mi přijde přímo boží. 

Jsem teď mnohem víc v klidu, co se týče vztahů a života. Mnohem víc realizuji, co mě napadne. Mám nabídky na spolupráci. Oslovují mne přátelé, chtějí se mnou nějak spolupracovat a je legrační, že ani neví jak a v čem. Říkají mi, že jde ze mne ,,něco”, snad vnitřní klid, ženskost prostě něco…..

Řekla bych každému, kdybyste ještě PJD dělali a je to jenom trochu lákalo, tak ať neváhají. Pro každého je tam něco ukryto i když si myslíme, že už vše víme. Vždycky si z něčeho sedneme na zadek a řekneme si: ,,sakra to jsem byl ale mimo”. A já si  vážně v PJD párkrát opět sedla.

Teď po programu je to jako by to ze mě teď tak nějak pěkně vše přirozeně “ lítalo“ a někdy mě až fascinuje, co to skrze mne prochází. 

Napište mi soukromou zprávu

 centrumzmen.cz -  


centrumzmen.cz12. Zář 102

Jiří Rejmann

centrumzmen.cz12. Zář 126

Monika Zapletalová

centrumzmen.cz12. Zář 117

Iva Tošovská

centrumzmen.cz12. Zář 116

Lucie Ročková

centrumzmen.cz12. Zář 131

Petr Vít

centrumzmen.cz12. Zář 90

Helena Burri

>