Lucie Ročková

Moc se mi líbil víkend v Brně, úkoly na Fb a webinářích a setkání s novými lidmi. Já sama pro sebe jsem začala dělat spoustu nových věcí. Dokonce jsem jak na nějakých tabletkách, že nevím co bych dřív. 🙂  Rozhodla jsem se také pro další nové věci, kterým chci a jdu naproti. Více se soustředím […]

centrumzmen.cz12. Zář

116

Jsem tu pro vás. Pomůžu vám k tomu po čem toužíte...

Přehrajte si Podcasty Centra Změn

Moc se mi líbil víkend v Brně, úkoly na Fb a webinářích a setkání s novými lidmi. Já sama pro sebe jsem začala dělat spoustu nových věcí. Dokonce jsem jak na nějakých tabletkách, že nevím co bych dřív. 🙂 

Rozhodla jsem se také pro další nové věci, kterým chci a jdu naproti. Více se soustředím na sebe, intuici a tvorbu.

Mám víc energie a radosti z toho co dělám. Když mě něco napadne a já mám z toho dobrý pocit, vím že se mám dát tím směrem, že to je ta cestička pro mě. Nezvažuji to, ale jdu do toho.

Teď mi na sobě záleží, umím se pochválit, bavit se sama se sebou a dokonce si i říct jak mi to sluší. Dříve by se mi tohle nestalo. Všeho před sebou jsem se styděla, jako bych byla jen nájemník ve svém těla a musela ho pro zlost tahat s sebou. Teď se ve svém těle cítím doma a jistá. A to je vztah, který já jsem potřebovala vylepšit ze všeho nejvíc.

Vím, že programy těchto dvou koučů se pro mě staly i zábavou, takže i dalších se ráda zúčastním. Mě pokaždé dají ti dva něco nového a velkého. Webináře, individuální koučink, setkání, programy… Vždycky zase ,,vyrostu” !!!

Napište mi soukromou zprávu

 centrumzmen.cz -  


centrumzmen.cz12. Zář 117

Iva Tošovská

centrumzmen.cz12. Zář 84

Romana Rosandičová

centrumzmen.cz12. Zář 148

Pavla Hejnová

centrumzmen.cz12. Zář 137

Eva Fousová

centrumzmen.cz12. Zář 63

Radim Topič

centrumzmen.cz12. Zář 131

Petr Vít

>