Jiří Rejmann

Je fajn vidět ty možnosti, ty změny a posuny u sebe i u ostatních. Je v tom velká síla.

centrumzmen.cz12. Zář

102

Jsem tu pro vás. Pomůžu vám k tomu po čem toužíte...

Přehrajte si Podcasty Centra Změn

Program byl super. Přišel ve chvíli, kdy mě (ve sprše) napadlo, že by to asi zase chtělo koučing. Takže pro mě výborné načasování. 

Nejvíc se mi líbil společný víkend. Je fajn vidět ty okamžité reakce, ty možnosti, ty změny a posuny u sebe i u ostatních. Je v tom velká síla. 

Webináře jsem nestihl všechny, ale záznam vždy pomohl. Někdy jsem si to užil hodně, někdy jsem měl pocit, že jsem ,,mimo”, ale vždycky to bylo pro mě přínosné . FB skupina byla skvělá. Skoro vždycky se našlo něco, co mi zase trochu rozsvítilo v hlavě.

 A i když je to neuvěřitelné, tak jsou fajn a asi mi budou i chybět úkoly :). Bavil mě ten směr kudy zaměřovat svoji pozornost.

Pracovně se to posunulo hodně. Starostuju a koučuju. Při starostování už tolik neplánuji a nechávám se i tady vést. V koučování  mám pět nových klientů a nesmím zapomenout na tu velkou hromadu nových přátel. 

Chyba, velká chyba, vy ostatní přátelé z Akademie, že jste nešli. 

Jak jsem měl pocit po Akademii, že mám představu a je mi to všechno jasné, tak jsem uviděl zase úplně jiný, mnohem lepší a větší svět. A to je něco, co jsem si ani neuměl představit.

Napište mi soukromou zprávu

 centrumzmen.cz -  


centrumzmen.cz12. Zář 126

Monika Zapletalová

centrumzmen.cz12. Zář 116

Lucie Ročková

centrumzmen.cz12. Zář 126

Lenka Poláchová

centrumzmen.cz12. Zář 81

Renata Čtvrtková

centrumzmen.cz12. Zář 102

Pavel Kříha

centrumzmen.cz12. Zář 100

Kateřina Macháčová

>