Petr Vít

Rozhodně mi bude chybět setkávání. Je hodně užitečné mít někoho, kdo mě zastaví pokud se ztratím ve svých myšlenkách, nebo slyšet příběhy druhých a následné reakce našich koučů na to.      V práci jsem si skutečně sáhl na to „nechat se vést“, a teď již nepochybuji. Sice nevím, jak a kdy to přijde, ale když to […]

centrumzmen.cz12. Zář

131

Jsem tu pro vás. Pomůžu vám k tomu po čem toužíte...

Přehrajte si Podcasty Centra Změn

Rozhodně mi bude chybět setkávání. Je hodně užitečné mít někoho, kdo mě zastaví pokud se ztratím ve svých myšlenkách, nebo slyšet příběhy druhých a následné reakce našich koučů na to. 

    V práci jsem si skutečně sáhl na to „nechat se vést“, a teď již nepochybuji. Sice nevím, jak a kdy to přijde, ale když to přijde, tak to vždy bezpečně poznám a nechávám se vést. Cosi se ve mně  uvolnilo, jsem spontánnější, co mě napadne tak udělám a neremcám. 

Vnímám to i v soukromém životě. Přichází mi do života úžasní lidé, jako by se s nim teď roztrhl pytel. Mám i více energie a rychleji si odpočinu.

Pro mně to nejvíc je, že nyní bezpečně vím, že se mohu spolehnout na vnitřní vedení. Asi jsem si i konečně dovolil být sám sebou, bez ohledu co si o tom okolí myslí .). 

Napište mi soukromou zprávu

 centrumzmen.cz -  


centrumzmen.cz12. Zář 84

Romana Rosandičová

centrumzmen.cz12. Zář 137

Eva Fousová

centrumzmen.cz12. Zář 102

Pavel Kříha

centrumzmen.cz12. Zář 81

Renata Čtvrtková

centrumzmen.cz12. Zář 126

Monika Zapletalová

centrumzmen.cz12. Zář 148

Pavla Hejnová

>