Dita Nováková

Naprostá pecka od začátku až do konce! Živé setkání, Facebook skupina, online webináře. Úkoly od vás, které prostě miluju! Ty každodenní Zdeňky připomínky.  Viděla jsem, jak nám znovu a znovu ukazujete na tu jednoduchost absolutně ve všem.  Všechno se zase zjednodušilo. Dnes mám několik nových klientů a moc si tu práci užívám. Také jsou ve […]

centrumzmen.cz12. Zář

155

Jsem tu pro vás. Pomůžu vám k tomu po čem toužíte...

Přehrajte si Podcasty Centra Změn

Naprostá pecka od začátku až do konce! Živé setkání, Facebook skupina, online webináře. Úkoly od vás, které prostě miluju! Ty každodenní Zdeňky připomínky. 

Viděla jsem, jak nám znovu a znovu ukazujete na tu jednoduchost absolutně ve všem.  Všechno se zase zjednodušilo.

Dnes mám několik nových klientů a moc si tu práci užívám. Také jsou ve vzduchu nové projekty s kolegy 🙂. A v neposlední řadě mě čeká koučink se Zdeňkou, takže to je taky další věc, která mě určitě posune v pracovním životě dál. A nejen v něm..

Zdeňka absolutně rozpouští mé představy o čemkoli, díky ní se mnohem snadněji soustředím pouze na to, co mám před nosem. Její schopnost vidět věci okamžitě tak jak opravdu jsou, je neskutečná. 

U Vladimíra vidím jistotu, že všechno o čem jsme se tady bavili a zažili je skutečné. Těžko se mi to dává do slov..

Ani příště nechci příjit o tuhle neskutečnou zábavu, radost, lehkost, pohodu a vlastní ujištění, že cokoli v životě udělám, je v pohodě. Že se můžu pustit do čehokoli a nepotřebuju nic vymýšlet dopředu.Tu možnost jasněji uvidět, kdo opravdu jsem. 

Co my bude chybět? No tihle naši dva koučové a všichni ostatní. Ale protože se určitě zase budeme vídat dál, nebrečím :).

Napište mi soukromou zprávu

 centrumzmen.cz -  


centrumzmen.cz12. Zář 136

Jana Pelcová

centrumzmen.cz12. Zář 126

Lenka Poláchová

centrumzmen.cz12. Zář 63

Radim Topič

centrumzmen.cz12. Zář 116

Lucie Ročková

centrumzmen.cz12. Zář 84

Romana Rosandičová

centrumzmen.cz12. Zář 117

Iva Tošovská

>