Petra Mašková

Kouč

Vydělala jsem 7x více

Než byla má investice. Moje sny se změnily v realitu

Jsme tu pro vás. Pomůžeme vám k tomu po čem toužíte... 

Moc dobře vím, že bez koučinku se Zdeňkou bych to ,,nedala"

Znala jsem Zdeňku z Centra Změn a věděla, co umí. Zavolala jsem jí a dohodly jsme se na tříměsíčním koučinku. V té době to pro mne bylo dost peněz, ale výsledky přišly až neočekávaně rychle. Hned první měsíc jsem vydělala tolik, kolik jsem zaplatila za celý koučink.

Začalo se mi pracovně dařit

a navíc jsem si to parádně užívala. Pod Zdenčiným vedením jsem se docela rychle přestávala bát oslovovat klienty, stávala jsem se jistější ve své práci, vyvěsila jsem ve své pracovně i v přednáškové místnosti své certifikáty a hrdě se hlásila k tomu, co umím. Uspořádala jsem své první přednášky a kurz Jak objevit svůj talent.

S ní jsem překonávala své brzdy 

Tahle koučka mě přiměla nahlas vyslovit mé nejtajnější profesní sny - a pak už nevypadaly jako něco, co se nikdy nestane. Nesčetněkrát jsem div neomdlela z představy, že mám fakt udělat to, co po mně chce - ale popravdě ty úkoly byly malé kroky k tomu, aby se sny proměnily ve skutečnost. S ní jsem překonávala můj strach a moje vlastní námitky : “to nemůžu” nebo “to nedokážu”. 

I dnes, s odstupem, se nepřestávám divit, co všechno jsem dokázala

Sny se měnily v realitu

Pořád mám vystavenou svou první brožurku, ze které se na mě dívá můj vlastní obličej. Do té doby jsem se propadala studem, když jsem měla někde ukázat svou občanku s fotkou. A najednou jsem po tak malém městě jako je Vrchlabí rozdávala brožurky se svým obličejem na titulní straně. Samozřejmě tomu předcházel úchvatný dialog, kdy jsem se Zdeňku pokoušela dost rázně přesvědčit, že TOHLE TEDA NIKDY NEUDĚLÁM.
Za půl hodiny jsem si už objednávala termín ve fotoateliéru. Tu fotku jsem pak měla všude - na webu, Facebooku, letácích. Vidělo ji spousta lidí a já byla ke svému překvapení spokojená s ní i se sebou…

Upřímně se radovala z mých úspěchů

Pokaždé, když jsem překonala samu sebe, jsem to Zdeňce velmi nesměle a zdrženlivě oznamovala. A ona? Byla vždy upřímně nadšená, že to je přeci bezva. Ona se z mých úspěchů opravdově radovala. Snad víc než já!
Naučila mě i tohle: oslavit každý úspěch - řvát huráááá a radostí skákat po gauči! 

ALE!

Úspěch mezi duchovními ženami se neodpouští

Bohužel tento můj drajf velmi těžko vydýchávaly moje kolegyně. Byla jsem šťastná a nadšená ze své práce a ani jsem si nevšimla, že jsem se ocitla mimo společnou hru. Vůbec mě do té doby nenapadlo, že ani mezi “duchovními” ženami se “úspěch prostě neodpouští”. Malé zlomyslnosti přerostly v otevřené nepřátelství, které mělo skončit mým odchodem ze Sakury ve které jsem v té době spolupracovala s ostatními terapeutkami. 

Chtělo se mi brečet

Pokoušela jsem se ještě vše nějak urovnat, domluvit se, ale Velká Šamanka, která byla celou dobu naším duchovním guru, se už rozhodla a kolegyně  jí zcela podlehly.  O.K. odejdu, ale chci vyplatit. Investovala jsem do projektu desítky tisíc a chci spravedlivé vyrovnání. Z toho, co mi předložily se mi chtělo brečet. Doslova mě oškubaly a k mým argumentům byly naprosto hluché.

Zoufale jsem volala Zdeňce

A ta zareagovala naprosto věcně: ,,Počkej, jen si vezmu tužku a ukážu ti, jak se to dělá. Diktuj mi svoje investice, vaše tržby, jaká byla dohoda na podílu ze zisku...”
Šlo to jak na drátkách, během pár minut měla spočítáno, kolik mi mají vrátit - tak, jak se to počítá v obchodě. Popravdě z té částky se mi zatočila hlava. A z toho, že si o ni mám holkám říci, se mi stáhl žaludek až do paty. Bylo mi jasné, že nemám nejmenší šanci. Chtěla jsem to vzdát raději hned a tak říkám Zdeňce: ,,Zdeni, tohle mi v životě nedají. A já fakt nemám žaludek se s nimi o tom dohadovat.”

Kdo zná Zdeňku, ví, co následovalo 

Ten její upřímně pobavený a odzbrojující smích! Ona se tomu směje? Ona se směje!  Ona se směje a já už taky, protože mi při tom chechtání říká: “Péťo, tos mě teda pobavila. Na to přeci nepotřebuješ žaludek, ale KALKULAČKU!”

Nejlepší rada v mém životě !!!
Syrová prostá skutečnost

Tím prostým konstatováním a společným smíchem ze mě spadl strach, žaludek se vrátil na místo a Zdeňka mi nadiktovala svoje výpočty, abych měla argumenty.
Pak přidala ještě jedno úžasné doporučení: “Na tu schůzku si vezmi manžela.”
“No, tak to taky nemůžu!” 
Začala jsem vysvětlovat, že ho do toho nechci zatahovat, protože mě celou dobu varoval, že nám to v tom složení, v jakém jsme byly, nemůže fungovat.
Zdeňka na druhé straně vydala velmi výmluvný zvuk, který by se dal přeložit: “zase plácáš nesmysly” a doplnila, že Milan tam nemusí nic dělat a nic říkat, že bude stačit, když se tam někde posadí, třeba do kouta. Jen ať to udělám a že uvidím, co bude. A bylo! Milan seděl a já mezi bývalými kolegyněmi s kalkulačkou v třesoucích se prstech.
Dostala jsem zpět všechny peníze podle Zdenčina výpočtu. 

Nový začátek

Přestěhovala jsem se. Pracuji sama, mám však mnohem víc klientů, než jsem měla v čase Sakury, a daleko věští pohodu. Sakura se pak do roka úplně rozpadla. Šamanka holkám vyplatila jen zlomek toho, co investovaly, a ještě jim to dlouhé měsíce splácela po směšných částkách. Všechny se shodují na tom, že já jsem z toho projektu vyšla nejlépe.

Koučink se Zdeňkou mi na financích přinesl více než sedminásobek toho, co jsem do něj investovala.O zkušenostech ani nemluvím.

Těžím z nich dodnes.
Často a bez nadsázky říkám, že tenhle koučink byla jedna z nejlepších investic mého života.
Díky Zdeňko za tvůj koučink 
Petra Mašková

Každý člověk má v sobě spoustu překážek přes které se sám jen těžko dostává. Stačí udělat první krok ke změně a všechny jsou pryč. Děkuji♡ Petro, Zdeňka

Napište mi soukromou zprávu


Daniela Lojková Fitness trenér1191 zobrazení

Katapult k vašemu cíli

Monika ZapletalováAteliér Moniza1139 zobrazení

Už znám svoji cenu

Iva TošovskáKariérní průvodce1867 zobrazení

Chtěla jsem někoho komu můžu věřit

Jana Hrdinová Žena v domácnosti1331 zobrazení

Osudové setkání

Jaroslava jandováManager Swiss Life Select1497 zobrazení

Životní krize

Luděk PastorekKontrolor134 zobrazení

Dostala ze mě to nejlepší

>