Monika Zapletalová

Ateliér Moniza

Už znám svoji cenu

Chtěla jsem vědět, co všechno ve mně je a navíc rozjet

Jsme tu pro vás. Pomůžeme vám k tomu po čem toužíte... 

Koučink se Zdeňkou jsem si vybrala protože má v sobě jasno. Věci dělá a ne jen o nich mluví. Baví mě s ní být. Je upřímná, přímá a otevřená. Baví mě být s ní. Je praktik a navíc...

Nikdo lepší tady není a já miluji učit se od těch nejlepších

Během koučinku se děla spousta věcí. Dnes se bavím otevřeně a beze strachu s neznámými lidmi. Mám lepší vztah s mými dětmi. A jsem mnohem víc u toho, co se děje. Víc věcí dělám než o nich přemýšlím.

Dokončila jsem obraz na který jsem si netroufala, mám prodané další obrazy, měla jsem vernisáž mých obrazů na mezinárodní konferenci. Ušité hedvábné šaty podle mých vzorů a objednávky na další originální šaty z mé dílny.  Pustila jsem se do italštiny a strávila báječnou dovolenou na Sardinii.

Monika Zapletalová

Ateliér Moniza

Už znám svoji cenu

Chtěla jsem vědět, co všechno ve mně je 

A navíc rozjet i svůj vlastní byznys. Dokončila jsem obraz na který jsem si předtím netorufala, prodané další obrazy, vernisáž mých obrazů na mezinárodní konferenci. Ušité hedvábné šaty podle mých vzorů a objednávky na další originální šaty z mé dílny.  Pustila jsem se do italštiny a strávila báječnou dovolenou na Sardinii. 

Nápady, které dnes mám, ihned realizuji

Mám už v sobě jasno. Věci víc dělám, než o nich přemýšlím. Užívám si to, co právě dělám. Jsem odvážnější. Jsem zvědavá, co se bude dít. Nemám tolik strachů.
Pokud se zamotám do přemýšlení, co je pro mě dobré, rychleji ho opouštím. Více si už dnes uvědomuji, co se děje. Nejsem už tolik unavená. 

,,Zdeni  díky! S tebou při koučinku jsem si uvědomila svoji cenu a nebojím se o ni říct.”

Monika Zapletalová
Ateliér Moniza

Každý má znát svoji hodnotu. Ta je ovšem schovaná pod nánosem všech omezení. Stačí udělat první krok a začnou se dít zázraky. Děkuji♡ Moniko, Zdeňka

Napište mi soukromou zprávu


Jana Čečilová Terapeutka 978 zobrazení

Bez kritiky a hodnocení

Ing. Jiří RejmannStarosta, Kouč1228 zobrazení

Změna? Myslel jsem si, že nejde

Daniela Lojková Fitness trenér1191 zobrazení

Katapult k vašemu cíli

Luděk PastorekKontrolor134 zobrazení

Dostala ze mě to nejlepší

Zuzana PospíšilováMatka podnikatelka2852 zobrazení

Sama se 4 dětmi

Michalea BroskevičováKouč1221 zobrazení

Šlo to mnohem snáz

>