Ing. Renata Křivá

Kouč

Uvězněná ve zlaté kleci

Byla jsem ztracená, frustrovaná. Myslela jsem, že už nic nedokážu

Jsme tu pro vás. Pomůžeme vám k tomu po čem toužíte... 

Díky osobnímu koučinku se Zdeňkou jsem se dokázala postavit sama za sebe.
Začala jsem ve svých 52 letech budovat svůj byznys. Nepřestává mě fascinovat jak je se Zdeňkou vše jednoduché. 

Po dlouhé době v domácnosti jsem se cítila ztracená a frustrovaná.  Myslela jsem si, že už nikdy nic nedokážu.  Opak je pravdou. 

Tady je  celý můj příběh jak to celé začalo...

 Zavřela jsem se do zlaté klece

Ten pocit, že je se mnou něco špatně, se začal vkrádat do mé hlavy velmi pozvolna a nenápadně. Manžel mi občas něco vytkl, občas mě zkritizoval, občas se pobavil na můj účet, občas se mnou nemluvil, občas mi něco zakázal a občas měl k tomu, co jsem udělala, nějaké připomínky. A já se začala cítit nějak divně. Nějak nedostatečně. Nevěděla jsem, co s tím. Vnitřně jsem cítila, že nejsem k ničemu.

Cítila jsem se jako nula 

a uvěřila jsem tomu, že je lepší raději nic nezačínat, aby to nějak blbě nedopadlo. Připadala jsem si někdy nudná a nespolečenská a někdy zase úžasně vstřícná a hodná. Byly dny, kdy jsem se cítila pod psa. Postupem času mě nic nebavilo. Z domácích prací byla povinnost a to, co jsem dřív dělala s nadšením, to mě tak otravovalo, že jsem se ke všemu musela strašně přemlouvat.

Potřebovala jsem pomoc

Vztah s manželem byl v té době fakt dost šílený. Uzavřela jsem se úplně do sebe, téměř jsem s ním nekomunikovala, takže vše bylo za čas jen podle něho. A to mi pak bylo ještě hůř. Ocitla jsem se ve své zlaté kleci. Měla jsem pocit, že kvůli dětem to musím vydržet. Začala jsem hledat něco, co by mi pomohlo. Co by mi pomohlo začít zase vnímat to, že jsem k něčemu a že mě baví život.

Strašně jsem chtěla změnu

Začala jsem tedy hledat, jak zlepšit sama sebe a svůj život. Přečetla jsem opravdovou horu knih. Všechno to byly knihy plné návodů na šťastný život. Ke knížkám se postupně přidaly různé kurzy, semináře osobního rozvoje a terapie. Vše za cílem opravit sama sebe, za cílem nalezení sebevědomí, za cílem být šťastná, za cílem udělat něco se sebou a svým životem. 

Všechny návody osobního rozvoje mě dělaly nezdravou

Leckdy jsem se začala cítit lépe. Byly i chvíle, kdy se mi začalo zdát, že už už mám na dosah svůj život. Oč bylo větší nadšení a zaujetí vším, o to horší bylo pak prozření, že se vlastně cítím pořád blbě. Všechny ty rady, návody a postupy mě jen dělaly nezdravou a tak, když jsem vážně onemocněla, řekla jsem si, že je to všechno na nic, a skončila se vším.

Do mého života vstoupila koučka Zdeňka a s ní kouzlo

Jednou mi v e-mailu přistál odkaz na webinář Centra Změn. Byla jsem zvědavá a tak jsem si ho poslechla. Brala jsem to jako další návod na šťastný život. Jenže tady bylo něco jinak Asi po třetím webináři, který jsem si vyslechla, jsem se odvážila zavolat Zdeňce. S malou dušičkou jsem čekala až zvedne telefon. No a pak jsem se “zamilovala”.
Zamilovala jsem se do Zdenčiny přirozenosti. Přišlo kouzlo 🙂

Při koučinku se Zdeňkou se děje něco kouzelného.Člověk objevuje sám sebe. 

Zdeňka je neskutečně všímavý člověk 

a mluví o tom, čeho si všimla při rozhovoru se mnou, a mluví naprosto o konkrétních věcech. Neteoretizuje coby kdyby, ale na konkrétních situacích z mého života mi ukazuje to, co se ve skutečnosti děje. Co můžu dělat a co vůbec nemusím. A to je to kouzlo mého života. 

A co se u mě změnilo?

  • Zjistila jsem, co všechno umím
  • Vím co chci a co nechci. 
  • Nejsem už ta ,,ušlápnutá” jsem sebevědomá 
  • Jsem rovnocenným partnerem. 
  • Vztah s manželem dostal šťávu a nebývalý šmrnc
  • Vybudovala jsem si svůj vlastní byznys
  • Žiju šťastný a naplněný život 

O tom se mi ani nesnilo. 🙂 A vím, že to vše se stalo díky Centru Změn, díky všem programům, ve kterých jsem byla. A hlavně díky osobnímu koučinku se Zdeňkou.

V Centru Změn změna k lepšímu 100% funguje.
Jednoduše a snadno. Sama jsem toho důkazem.
Děkuji Renata Křivá
Kouč 

V každém z nás je mnohem více, než si umíme představit. Stačí udělat první krok k novému životu. Děkuji♡ Renato, Zdeňka

Napište mi soukromou zprávu


Daniela Lojková Fitness trenér1191 zobrazení

Katapult k vašemu cíli

Jana Hrdinová Žena v domácnosti1331 zobrazení

Osudové setkání

Jaroslava jandováManager Swiss Life Select1497 zobrazení

Životní krize

Iva TošovskáKariérní průvodce1867 zobrazení

Chtěla jsem někoho komu můžu věřit

Jana Čečilová Terapeutka 978 zobrazení

Bez kritiky a hodnocení

Ing. Jiří RejmannStarosta, Kouč1228 zobrazení

Změna? Myslel jsem si, že nejde

>