Zuzana Pospíšilová

Matka podnikatelka

Sama se 4 dětmi

Žena, která dokázala mnohem více než si myslela

Jsme tu pro vás. Pomůžeme vám k tomu po čem toužíte... 

Během koučinku se Zdeňkou se děly věci, které bych dříve považovala za zázrak, který se mně nikdy nemůže stát.

Děkuji Zdeňko za Vaši ochotu mi opravdu pomoci. Za to, že jste mi pomohla objevit sebe sama a svou jedinečnost. 

Jak to celé začalo a proč jsem se pustila do koučinku se Zdeňkou

napsala o svém koučinku se Zdeňkou Zuzka Pospíšilová : 
„Jsem zoufalá, neschopná a k ničemu. Žiju se svými 4 dětmi, a nic a nikde se mi nedaří, i přesto, že se tak snažím změnit svůj život a hlavně sama sebe. Ten pocit prázdnoty a neschopnosti trvá už tolik let, ne-li celý život.
Pořád NE A NE, aby se to prolomilo k lepšímu. Nevím, co s tím mám dělat, jsem už úplně vyčerpaná ze vší té snahy o lepší život a o lepší sebe sama, že už mi nezbývá energie na nic jiného. Ráda bych se i já věnovala něčemu smysluplnému, co by mě nejen naplňovalo ale i živilo.

Proč se mi sakra tohle děje a jak z toho ven?!

Ano! Tak tohle jsem byla ještě donedávna já. Připadala jsem si divná, neschopná a méněcenná ve srovnání s ostatními. Kdybych neměla děti, ani bych nevylezla ven z bytu, protože mi už přišlo všechno úplně zbytečné. Děti mne ale udržovaly v „chodu", neboť i přes veškerou svou nechuť dělat cokoliv, jsem prostě „musela" fungovat aspoň tak nějak automaticky.

Vždycky kousek naděje a pak zas další prázdno

Samozřejmě s vědomím spousty svých „problémů" jsem neustále hledala na internetu ty nejzaručenější návody na to, jak žít spokojený život. Prošla jsem si několika skype sezeními, kde mi byly vyčištěny minulé životy, nařknutí, uhranutí, prokletí a karmické zátěže. Bylo mi řečeno, že bych měla pocítit úlevu, a já se cítila strašně provinile, protože jsem ale absolutně nic necítila.
Žádné zlepšení.
Říkala jsem si, že musím mít asi hodně velký problém, když ostatním to funguje, cítí se líp a já sakra pořád nic. Všichni ti guruové, koučové a terapeuti mi říkali, že moje problémy a zátěže jsou opravdu natolik velké, že potřebují jen více takových sezení. Pokaždé mi svitla další naděje. Jenže dál jsem necítila žádnou sebemenší změnu. Řekla jsem si dost s těmihle lidmi a jednoduše se dál babrala ve svých problémech.

Co teď?

Ale nezoufala jsem si. Tušila jsem, že nějaká cesta je a tak jsem zkoušela další věci. Dnes mi to přijde jako bláznovství, že jsem se usmívala na sebe do zrcadla a říkala si, že se moc miluji. Že jsem prostě úžasná. Podle rad jsem si psala své problémy a následně je rituálně pálila. Všechno jsem dělala správně podle těch rad, ale zlepšení nepřicházelo.
Propadala jsem se stále hlouběji do bažiny své neschopnosti. Ale hledala jsem dál.
A objevila jsem Centrum Změn a Zdenčino ,,heslo”:

Změním Vám život na lusknutí prstu 

Říkám si, no jasně! Kéž by to bylo milá Zdeňko tak jednoduché. Asi jste se ještě nesetkala s takovým problémem, jako jsem já.
Nicméně čtu dál. V pozvánce se píše o rozhovoru s koučkou Zdeňkou. Mám prý vyplnit dotazník. Sedám tedy a píšu. A pak...

Přichází odpověď přímo od Zdeňky

Nemůžu uvěřit svým očím. Zdeňka mi osobně odepisuje. Fakt?! Pro jistotu restartuji počítač a ještě žádám i svou nejstarší dceru, aby mi onen e-mail přečetla. Mám obří radost a tak nějak vnímám, že tohle ,,setkání“ mi radikálně změní život.

Koučink je cesta

Zdeňka působí sebevědomě, žensky, ale zároveň příjemně a mile.  Stydím se, nejradši bych někam zalezla a che se mi křičet zlostí, když Zdeňka říká, že je vše v pořádku.  Cože?! Takhle jak žiju přece není v pořádku!
Jenže Zdeňka mi hned při prvním koučinku ukáže na to, co je ve mně. A věnuje se mi opravdu osobně. Probere se mnou mé možnosti a hlavně mi vysvětlí, co se odehrává ve mě samotné a kde si bráním. Nejdřív se mi tomu nechce moc věřit, ale když se nad tím pořádně zamyslím, dává mi to smysl… Ale je tu i ten červík pochybností v mé hlavě.

Že by to bylo opravdu tak jednoduché?

A co tedy všechny ty návody, osobní rozvoj a meditace, které jsem předtím dělala? Postupně, při každém dalším koučinku se Zdeňkou, vidím, jak moc to všechno bylo neužitečné pro mě samotnou, můj život i pro mé děti. Osobní koučink je pro mě. Být s někým, kdo se věnuje opravdu mě, mému životu, mým starostem a obavám. Mým schopnostem. Ne tedy těm naučeným pravidlům. Dnes už to vím:) 

Připadám si, jako bych vyhrála v loterii

Mám pocit, že se stal zázrak. Občas se bojím, že je tohle jen sen. Ale není. V mém životě se začnou dít věci, které mne posouvají dopředu. Někdy není rozhovor úplně příjemný, ale já vím, že tohle je to, co jsem vždycky hledala. Chci vědět, jak si tvořit svůj život. 

Nepřestávám jí děkovat a už vždycky budu

Zdeňka mne vyvedla ze všech mých omylů o tom, jaká jsem a že nic nemůžu. Ukázala mi, nejen co můžu, ale také to, co nemusím. Během koučinku se děly věci, které bych dříve považovala za zázrak, který se mně nikdy nemůže stát. Dnes už vím, že to nejsou zázraky ani náhody, že takhle to prostě v životě funguje.

Je to opravdu tak jednoduché

Se Zdeňkou jsme se pustily do tvoření. Pomohla mi rozjet můj sen.  To, co se dělo a děje, je naprosto neuvěřitelné a úžasné. Šířím s dětmi živou stravu, šířím ji v bio kvalitě, o které jsem si myslela, že to nepůjde, protože to lidi nechtějí. Opak je pravdou a zájemců je tolik, že někdy nestíhám vyrábět! ☺
Máme s dětmi tedy svou malou, rodinnou firmu s názvem RawFive a já se cítím báječně, protože tvořím to, co mne baví a co má pro mne smysl. Zároveň můžu zapojit i své děti, což je úplně nejlepší, protože i ony můžou vidět, jak to funguje a to nejvíc, co jim jako matka mohu dát, je šťastnou maminku. Nemusím je učit, jak mají být šťastné, vidí to.

Dnes už vím, jak moc je pro mé děti důležité mít ve svém životě maminku, která ví o svých kvalitách. Jde si za tím, co chce, a která dokáže rozpoznat, co je pro ni důležité a co není.

Při koučinku se mi podařilo skloubit péči o děti, tvoření toho, co mám ráda a výdělek.
Těším se na vše další, co přijde, a vím, že toho nebude málo. Dnes už vím, že toho umím hodně, a to dnes také předávám dál. V podobě živé stravy, a to nejen ve velmi oblíbených bonboniérách, které si u mne lidé objednávají.

Moc děkuji. Mám Vás moc ráda. Já i děti. Opravdu hodně jste se zapsala do našich srdíček. Děkujeme!!! S Láskou Zuzka a děti.

Každá maminka občas zažívá okamžiky, kdy se všechno hroutí. Vždy ale může udělat první krok ke své lepší budoucnosti. Děkuji♡ Zuzko, že jste ho udělala. Zdeňka

Napište mi soukromou zprávu


Ing. Renata KřiváKouč3814 zobrazení

Uvězněná ve zlaté kleci

Michalea BroskevičováKouč1221 zobrazení

Šlo to mnohem snáz

Daniela Lojková Fitness trenér1191 zobrazení

Katapult k vašemu cíli

Jana Čečilová Terapeutka 978 zobrazení

Bez kritiky a hodnocení

Monika ZapletalováAteliér Moniza1139 zobrazení

Už znám svoji cenu

Luděk PastorekKontrolor134 zobrazení

Dostala ze mě to nejlepší

>