Jaroslava jandová

Manager Swiss Life Select

Životní krize

Svoji krizi jsem si užívala 3 roky než jsem potkala Zdeňku

Jsme tu pro vás. Pomůžeme vám k tomu po čem toužíte... 

Zkusila jsem koučink se Zdeňkou

Protože jsem se v jeden čas ocitla v životní krizi. Jsem zvyklá věci dělat naplno, a tak i svoji krizi jsem si pěkně naplno tři roky prožívala. Během té doby jsem hledala odpovědi na mé otázky kolem sebe. Tam někde venku u rad druhých lidí. Nikam to nevedlo.

Uvedla jsem s ní do pořádku svůj život

Jeden můj přítel mi dal kontakt na Zdeňku se slovy: ,,Zkus to.“ Po několika setkáních s ní jsem začala uvádět do života spoustu věcí, které jsem znala z dřívějška, dost čtu a o svůj osobní rozvoj jsem se vždy zajímala, ale neuměla jsem tyto věci aplikovat ve vlastním životě. Se Zdeňkou jsem to dokázala. 

Žiju podle sebe  

Už jsem se nepotřebovala ptát tam někde venku někoho, co mám dělat. Už jsem nepotřebovala aby mi někdo jiný radil 
Zdeňka mě ukázala, že věci vím sama v sobě a jak se k tomu mohu snadno dostat. Od té doby jednám, podle sebe. V tom skutečném životě ne v tom vysněném.

Pokud bych měla hodnotit finanční stránku koučinku se Zdeňkou, investici, kterou jsem do sebe vložila, vezmu-li v potaz, že mám před sebou podle průměrného věku ještě 40 let života, tak investovat do osobního koučinku a pak si život opravdu užívat, je skvělá investice.

Cítím se daleko lépe

Jsem moc ráda, že jsem nakonec svoji životní zkoušku zvládla na výbornou. Díky koučinku se Zdeňkou jsem neskončila na sedativech a ani v opojení ptát se dál kolem sebe, co mám dělat. Vnímám stále víc a víc, že na jediném, na kom opravdu záleží, jsem já sama a že jen já sama vždy vím. Nemusím dělat nic jiného než to, co mi Zdeňka ukázala:)

Nové příležitosti

Můj příjem se mnohonásobně zvýšil. Přišly jiné pracovní příležitosti, nabídky, o kterých jsem předtím ani netušila a noví klienti. Rozhodně to byl krok v mém životě zcela správným směrem a jsem na sebe pyšná, že jsem ho udělala. 

Děkuji Zdeňko 
Jaroslava Jandová
Manager Swiss Life Select

Děkuji♡ Jaroslavo, Zdeňka

Napište mi soukromou zprávu


Michalea BroskevičováKouč1221 zobrazení

Šlo to mnohem snáz

Ing. Renata KřiváKouč3814 zobrazení

Uvězněná ve zlaté kleci

Jana Čečilová Terapeutka 978 zobrazení

Bez kritiky a hodnocení

Ing. Jiří RejmannStarosta, Kouč1228 zobrazení

Změna? Myslel jsem si, že nejde

2156 zobrazení

Já chci víc

Petra MaškováKouč1964 zobrazení

Vydělala jsem 7x více

>