Můžete snadno dokázat mnohem víc než většina lidí a ještě si to skvělě užít. Jak?

O čem sníte? Co krásného by se Vám mohlo přihodit ve Vašem životě? Pojďme spolu překročit hranice našich snů ještě mnohem dál... Jednoduché tajemství neuvěřitelného života

Vladimír Vymětal15. Úno

4076

Jsem tu pro vás. Pomůžu vám k tomu po čem toužíte...

Kdo vlastně sedí za volantem

Ikdyž to vypadá naprosto nepřijatelně a některých z vás se to možná dotkne – my nesedíme za volantem našeho života. Ne náš intelekt, ne naše psychologie. Za volantem sedí život. My se vezeme v pohodlném sedadle v autobuse a občas v ne příliš pohodlném sedadle, ale nejsme za volantem. Takže hned jak to uvidím, mi přestane úplně dávat smysl se zabývat spoustou věcí, kterou se logicky musím zabývat , když řídím.

Dokud tohle nevidím, tak mi dává smysl se zabývat spoustou věcí, které vůbec nejsou moje práce. Tohle dělá náš intelekt, naše psychologie. a to není pěkná afirmace nebo super taktika jak na sebe vyzrát, to je fakt.

Přestaňte sami sebe zastavovat

Jediná reálná věc, kterou velice často skutečně my sami děláme, a proč v konečném důsledku nedosáhneme toho, co chceme, je že sami sebe zastavíme. 

 

Jediný důvod, proč nejsme neustále neuvěřitelně živí, inteligentní a tvořiví, plní energie, je jsme se naučili sami sebe neustále zastavovat, vracet se do svých představ, srovnávat, dělat z toho problémy a ty se pak snažit řešit – prostě odpojit se od toho co je, od proudu tvořivé energie, od reality. Takže vždy Najdeme spoustu dobrých důvodů proč nemůžeme, nebo bychom neměli nebo proč to není bezpečné udělat co nás napadlo udělat.

Víme, co bychom mohli a že bychom mohli, ale neuděláme to. Raději se věnujeme té vnitřní debatě kterou naše hlava vede se sebou a tak se pochopiteně nic nestane.

Je to takhle jednoduché.

Můžeme být buď živí a tvořiví a nebo se zastavit a věnovat se své psychologii.

Dva režimy, ve kterých používáme naši mysl

Jeden z nich je těžký

Plný stresu a pořád nikam nevede, a to je bohužel ten, o kterém jsme hluboce přesvědčení, že takhle se to má dělat. Odpojit se od toho zdroje inteligence ( které náš intelekt nerozumí ) a roztočit naplno náš intelekt. Tohle se nám děje úplně nepozorovaně, protože jsme se od malička naučili se nechat chytit 🙂 Zmenšuje se rychlost našeho připojení k internetu pomaličku polehoučku a tím jak se zmenšuje pouštíme spoustu programů, které ji ještě víc zaplní. Proč vám to říkám? Dívejte se. Není tu nic, co byste se měli naučit přestat dělat, je to úplně jednoduché, jenom se dívejte, co se skutečně děje.

Druhý režim je jiný

Moc si ho neuvědomujeme, protože je pro nás úplně přirozený. A úplně snadný. S naší psychologíí a intelektem nemá nic společného. V tomhle stavu fungujeme nejlépe, jak to jde. Do tohohle stavu se naše mysl neustále sama přirozeně vrací, kdykoli ji přestaneme přepínat do toho prvního.

Fungujeme nejlépe, když se něco v nás naladí na naši hlubší mysl, najednou je tu našei intuice. Tahle energie , tahle inspirace přes nás proudí. Když jsme připojení k té obrovské inteligenci, jako když se náš počítač připojí k internetu…

Fungujeme mnohem lépe, než když tohle své dokonalé rádio vytáhneme ze zásuvky, protože do ní potřebujeme zastrčit náš počítač a začít promýšlet a plánovat, řešit.

Klídek, řídí VESMÍR

Inteligence, která umožňuje abychom byli živí, abychom byli tvořiví, abychom měli radost a byli šťastní, hraje za nás. Ona řídí. My se jen vezeme – jsme zapojení do života – a nebo „stojíme“ ve svých příbězích ve své mysli. Protože si myslíme, že bychom to měli raději pořádně promyslet… Když porovnáme inteligenci celého vesmíru třeba i s tím nejchytřejším mozkem, dojde nám, že je to legrační.

Když víte, že vás u všeho vede 100% neomylná navigace, která vás vede přesně tam, kam byste toužili se dostat, kdybyste věděli, že takové místo existuje, kdybyste si nemysleli, že to není možné … garantuji vám, že nejen, že někam dojdete, ale že to je to nejlepší, co nás může čekat a že vás cesta bude bavit.

Napište do komentáře, co si o tom myslíte

Líbí se Vám? Sdílejte

 Vladimír Vymětal -  Každý může mít úspěšný, naplněný a šťastný život. Snadněji, než tušíte. Stačí pochopit a uvidět jednu základní věc... Ing. Vladimír Vymětal, jsem certifikovaný kouč, lektor Psychology of Mind


Vladimír Vymětal3. Bře 4718

Brzdí Vás peníze? Opravdu?

Brzdí Vás peníze? Opravdu?
>