Jaroslav Lubelík

Podnikatel

Prásk! Zmizel stres, že to nedokážu

Vyměnil jsem starosti a obavy za něco mnohem užitečnějšího

Jsme tu pro vás. Pomůžeme vám k tomu po čem toužíte... 

Fajn klub je pro mě obrovská věc

V osobním rozvoji jsem se pohyboval více jak 15let. Návody, knihy, příručky, pravidla, nauky. Všechno jsem to do sebe nasával, až jsem z toho byl úplně mimo a nikam jsem se nerozvíjel.  Pak jsem potkal tyhle dva kouče z Centra Změn.

Ok, tak to ještě zkusím, třeba mají něco, co jsem ještě neviděl. A prásk!  Všechno, co jsem do té doby nashromáždil jsem prostě hodil do popelnice. Tohle je vskutku revoluční přístup k životu a já se od té doby opravdu rozvinul. Zmizel stres, obavy a nejistota, že něco nedokážu. Takže jsem konečně rozjel svůj projekt. Do života mi vstoupili lidé se kterými je radost spolupracovat.

Takže i ve svých 60 letech si zase připadám jako mladej kluk, který může i skály lámat a dokáže vše nač si jen pomyslí. Tohle bych přál každému zažít. A tady to fakt jde! 

V mojí knihovně se najednou udělalo velké prázdno! Návody, knihy, příručky, pravidla a všechny ty nauky jsem hodil do sběru. Určitě najdou uplatnění ještě k recyklaci. Já už je nechci. Vyměnil jsem starosti a obavy za něco mnohem užitečnějšího a hezčího. 

Děkuji Zdeňko a Vladimíre za váš fajn klub.
Jaroslav Kubelík

Napište mi soukromou zprávu


Ivana Březinová1147 zobrazení

Mám bezpečnější život

Marie Bukovská 1111 zobrazení

Už vím, jak žít snáz

Láďa Novotný Trenér 1524 zobrazení

Štěstí není náhoda

Zdeňka Karásková 1091 zobrazení

Chtěla jsem už opravdu žít

Lenka Bubeníková 1685 zobrazení

Čekala jsem na až.. až.. až…

Olga Vodrážková 1203 zobrazení

Škola Štěstí mi otevřela oči

>