Jaroslav Lubelík

Podnikatel

Prásk! Zmizel stres, že to nedokážu

Vyměnil jsem starosti a obavy za něco mnohem užitečnějšího

Jsme tu pro vás. Pomůžeme vám k tomu po čem toužíte... 

Fajn klub je pro mě obrovská věc

V osobním rozvoji jsem se pohyboval více jak 15let. Návody, knihy, příručky, pravidla, nauky. Všechno jsem to do sebe nasával, až jsem z toho byl úplně mimo a nikam jsem se nerozvíjel.  Pak jsem potkal tyhle dva kouče z Centra Změn.

Ok, tak to ještě zkusím, třeba mají něco, co jsem ještě neviděl. A prásk!  Všechno, co jsem do té doby nashromáždil jsem prostě hodil do popelnice. Tohle je vskutku revoluční přístup k životu a já se od té doby opravdu rozvinul. Zmizel stres, obavy a nejistota, že něco nedokážu. Takže jsem konečně rozjel svůj projekt. Do života mi vstoupili lidé se kterými je radost spolupracovat.

Takže i ve svých 60 letech si zase připadám jako mladej kluk, který může i skály lámat a dokáže vše nač si jen pomyslí. Tohle bych přál každému zažít. A tady to fakt jde! 

V mojí knihovně se najednou udělalo velké prázdno! Návody, knihy, příručky, pravidla a všechny ty nauky jsem hodil do sběru. Určitě najdou uplatnění ještě k recyklaci. Já už je nechci. Vyměnil jsem starosti a obavy za něco mnohem užitečnějšího a hezčího. 

Děkuji Zdeňko a Vladimíre za váš fajn klub.
Jaroslav Kubelík

Napište mi soukromou zprávu


Ing. Lenká Koutná Manažerka 1998 zobrazení

Nejsem na to sama

Láďa Novotný Trenér 1524 zobrazení

Štěstí není náhoda

Jana Stančíková 1888 zobrazení

Chtěla jsem změnit sebe

Lenka Bubeníková 1685 zobrazení

Čekala jsem na až.. až.. až…

Zdeněk ChumchalObchodník 2364 zobrazení

Zásadní změna života

Hana Justychová 1013 zobrazení

Můj tajný projekt

>