Tereza Vrbická

Nevím, jak vyjádřit své nadšení

které jsem měla ze včerejšího vysílání

Jsme tu pro vás. Pomůžeme vám k tomu po čem toužíte... 

Moc jsem Vám chtěla napsat, jak velkou radost jste mi včera při losování udělali, jen nevím, jestli je tohle ten správný e-mail. 😀 Nicméně to zkusím.

Už celkem rok se snažím

pomocí různých knih, technik a rad najít způsob, jak být jednoduše šťastná, jak najít to NĚCO, co všichni známe, uvnitř víme, ale někdy zapomínáme, že to tam je. A takové drobné poznání přišlo asi před půl rokem, kdy mi můj táta ukázal Vaše stránky Centrum Změn.  

Začala jsem k Vám chodit, číst Vaše články, sledovat webináře a také lekce Školy Štěstí. Během relativně krátké doby jsem dospěla k rozhodnutí, že chci pomáhat lidem.

Pak přišel rozhodující moment


Vydání Zdeňky ODHALENÍ knížku jsem si přečetla v Miláně, kde jsem byla na krátké dovolené . Najednou problémy nebyly tak velké a všechno se dalo vyřešit. Hodně jsem si toho právě u čtení této knihy uvědomila sama pro sebe. Ale chtěla jsem ještě víc!

 Zdeňka Čermáková

"Nikdy nenech umlčet tvé velké JÁ nikým.
A že jich kolem tebe i v tobě samotné je."

Můj šťastný den

A teď se konečně dostanu k tomu, co Vám chci napsat. Když jsem se dozvěděla, že budete pořádat soutěž, moc jsem to chtěla zkusit, ale ve středu Vám nefungoval server (což jsem nevěděla a myslela jsem si, že je to chyba na mojí straně), bylo mi smutno, ale řekla jsem si, nevadí, nemělo to tak být. A pak jste řekli: budeme vysílat znova. A to byl rozhodující okamžik, věděla jsem někde hluboko v sobě, že jestli to tak má být, tak se to stane. A Vy jste mě vylosovali.

Posunuli jste mě na mojí cestě o velký kus dál

Nevím, jestli z obsahu toho, co píšu, vyzní to, co chci říct. Stručně řečeno: kráčím Prahou, usmívám se a jsem nesmírně šťastná, že s Vámi budu moct strávit rok a posunout se tam, kde vidím smysl.

Děkuji ještě jednou za to, že jste. Přeji Vám jen to nejhezčí
Tereza Vrbická


-92%  nejlepší online programy Centra Změn

Nastartujte nejlepší změnu v životě

Napište mi soukromou zprávu


Radka Medová Administrativní pracovnice2708 zobrazení

Vánoční dárek

Ing. Lenká Koutná Manažerka 1998 zobrazení

Nejsem na to sama

Eva Jelizaveta PortlováTerapeut1034 zobrazení

Už vím jak žít s radostí

Martin Vrbický 867 zobrazení

Upozornění sama sebe

Láďa Novotný Trenér 1524 zobrazení

Štěstí není náhoda

Jaroslav Lubelík Podnikatel 1800 zobrazení

Prásk! Zmizel stres, že to nedokážu

>