Tereza Vrbická

Nevím, jak vyjádřit své nadšení

které jsem měla ze včerejšího vysílání

Jsme tu pro vás. Pomůžeme vám k tomu po čem toužíte... 

Moc jsem Vám chtěla napsat, jak velkou radost jste mi včera při losování udělali, jen nevím, jestli je tohle ten správný e-mail. 😀 Nicméně to zkusím.

Už celkem rok se snažím

pomocí různých knih, technik a rad najít způsob, jak být jednoduše šťastná, jak najít to NĚCO, co všichni známe, uvnitř víme, ale někdy zapomínáme, že to tam je. A takové drobné poznání přišlo asi před půl rokem, kdy mi můj táta ukázal Vaše stránky Centrum Změn.  

Začala jsem k Vám chodit, číst Vaše články, sledovat webináře a také lekce Školy Štěstí. Během relativně krátké doby jsem dospěla k rozhodnutí, že chci pomáhat lidem.

Pak přišel rozhodující moment


Vydání Zdeňky ODHALENÍ knížku jsem si přečetla v Miláně, kde jsem byla na krátké dovolené . Najednou problémy nebyly tak velké a všechno se dalo vyřešit. Hodně jsem si toho právě u čtení této knihy uvědomila sama pro sebe. Ale chtěla jsem ještě víc!

 Zdeňka Čermáková

"Nikdy nenech umlčet tvé velké JÁ nikým.
A že jich kolem tebe i v tobě samotné je."

Můj šťastný den

A teď se konečně dostanu k tomu, co Vám chci napsat. Když jsem se dozvěděla, že budete pořádat soutěž, moc jsem to chtěla zkusit, ale ve středu Vám nefungoval server (což jsem nevěděla a myslela jsem si, že je to chyba na mojí straně), bylo mi smutno, ale řekla jsem si, nevadí, nemělo to tak být. A pak jste řekli: budeme vysílat znova. A to byl rozhodující okamžik, věděla jsem někde hluboko v sobě, že jestli to tak má být, tak se to stane. A Vy jste mě vylosovali.

Posunuli jste mě na mojí cestě o velký kus dál

Nevím, jestli z obsahu toho, co píšu, vyzní to, co chci říct. Stručně řečeno: kráčím Prahou, usmívám se a jsem nesmírně šťastná, že s Vámi budu moct strávit rok a posunout se tam, kde vidím smysl.

Děkuji ještě jednou za to, že jste. Přeji Vám jen to nejhezčí
Tereza Vrbická


-92%  nejlepší online programy Centra Změn

Nastartujte nejlepší změnu v životě

Napište mi soukromou zprávu


Natálka Šimončičová896 zobrazení

Uviděla som moje presvedčenia

Hana Justychová 1013 zobrazení

Můj tajný projekt

Ing. Lenká Koutná Manažerka 1998 zobrazení

Nejsem na to sama

Radim Kyjonka 1741 zobrazení

Dal jsem si větší svobodu

Eva Jelizaveta PortlováTerapeut1034 zobrazení

Už vím jak žít s radostí

Zdeňka Karásková 1091 zobrazení

Chtěla jsem už opravdu žít

>