Ivana Březinová

Mám bezpečnější život

V životě jsem se cítila nejistá a nepraktická a vyhýbala se kontaktu

Jsme tu pro vás. Pomůžeme vám k tomu po čem toužíte... 

Kombinace Vladimír a Zdeňka mi přijde ideální. Vladimír svým uvážlivým, přemýšlivým projevem navozuje klid a pohodu, díky němu si srovnávám svůj svět v hlavě.
Zdeňka je mým průvodcem v realitě. Svými vstupy v živém vysílání a články na Centru Změn nabíjí a dodává elán.

V běžném životě jsem se cítila nejistá, nepraktická

V životě jsem trávila spoustu a spoustu času ve svém abstraktním světě myšlenek. Stále se mi nedařilo život vymyslet tak, abych se cítila spokojenější. Doufala jsem, že až...až...až.... Zkoumala jsem neustále sebe i okolí, hledala příčiny, přemýšlela nad pomyslnými důsledky. V běžném životě jsem se cítila nejistá, nepraktická, o to víc jsem se vyhýbala kontaktu s lidmi atd. atd..

Dostala jsem odkaz na CZ a poslechla si webinář.

Uslyšela jsem laskavá a uklidňující slova Vladimíra. Nerozuměla jsem tomu, ale bavilo mne nad tím přemýšlet, hrozně jsem chtěla to pochopit. Ne uvidět, ale pochopit. Moc mne totiž zaujala myšlenka, že nemusím vůbec nic dělat, ale až tomu porozumím a prozřu - budu šťastná.
Zdeňka mi to svými vstupy trochu kazila, neboť hovořila dost často o běžném životě. 🙁
No, ale nakonec to byla ona, kdo mne vrátil zpátky do života, resp. teprv dělám nesmělé krůčky. I když bez Vladimírova výkladu by ke mně její slova nepronikla. Prostě dohromady jste jako ,,učitelé" úžasní.

Přestávám se vyhýbat kontaktu s druhými lidmi.

Již tak nebloumám ve své hlavě. V důsledku toho se přestávám vyhýbat kontaktu s druhými lidmi z obavy z jejich hodnocení, ani já se tím již tak nezabývám. Objevuji slovo ,,já chci" a snažím se pro to něco udělat. Jasněji si uvědomuji plno ,,13. komnat", které mám ve své pomyslné realitě. Ale s vědomím, že kromě mých myšlenek mi nic jiného nehrozí, jsem připravená vyzkoušet to a uvolnit se do života i v těchto 13tých komnatách.

Mám teď jednodušší, čitelnější a bezpečnější život 

Ve Škole Štěstí byl pro mne výklad srozumitelnější a konkrétnější. Oceňovala jsem i Vaši pravidelnou účast na Facebooku, přeci jenom jste v tom množství příspěvků drželi svými vstupy či označením ,,I like" směr správnosti pochopení věcí.

Byli jste tu s námi doopravdy

Díky jedné z lekcí  jsem zažila pocit, že mi něco docvaklo. Nezapomenu na ten okamžik němého úžasu. 🙂 Uviděla jsem ten ohromný, ničím neohraničený svět, kde mnohdy bloudíme a ani nemáme potuchy, že není skutečný. Že si jej jen myslíme (včetně vidění sebe sama). A když není skutečný, nemá smysl v něm ztrácet čas. To byl pro mne asi ten největší přínos v této škole.

Stejně jako většina ostatních chci velmi poděkovat za Školu Štěstí, a nejen za ni, ale také za online vysílání.

Děkuji za všechny objevy, ale největším objevem mého dosavadního života jste VY DVA. 🙂

Ivana Březinová


-92%  nejlepší online programy Centra Změn

Nastartujte nejlepší změnu v životě

Napište mi soukromou zprávu


Karel Ludovík Personální poradce MOL 1329 zobrazení

Vždycky dostanu odpověď

Zdeněk ChumchalObchodník 2364 zobrazení

Zásadní změna života

Jana Stančíková 1888 zobrazení

Chtěla jsem změnit sebe

Ludmila Kratochvílová Fashion sale 1471 zobrazení

Osobní podpora je k nezaplacení

Eva Jelizaveta PortlováTerapeut1034 zobrazení

Už vím jak žít s radostí

Olga Vodrážková 1203 zobrazení

Škola Štěstí mi otevřela oči

>