Radim Kyjonka

Dal jsem si větší svobodu

a v tom mi pomohl právě program Škola Štěstí

Jsme tu pro vás. Pomůžeme vám k tomu po čem toužíte... 

Do Školy Štěstí jsem vstoupil, protože mě zaujali její aktéři Zdeňka a Vladimír. Ale hlavně pro to, co jsem se od nich mohl dovědět. Rozšířit si svůj pohled na život. 

Chtěl jsem lépe porozumět tomu,
co se v mém životě děje

Téměř vše, co bylo řečeno, znám a z větší části žiji ve svém životě, a přesto jsem rád, že jsem se mohl účastnit Školy Štěstí. Pojetí štěstí a života, které tento program dává,  je skvělé v tom, že je odpoutané od církevně pojaté víry, tajných duchovních nauk, atd.

Možnost jít svou vlastní neopakovatelnou cestu

A protože jsme všichni na tomto světě, abychom se učili opravdově žít, je program Školy Štěstí určitě velmi dobrým průvodcem pro vážné zájemce, kteří jsou ochotni vzít zodpovědnost za svůj život do svých rukou. Lehce se to řekne, ale hůř koná, ale je to jediná cesta od závislosti ke svobodě. Té svobodě, která pramení z nitra člověka.

Co se změnilo v mém životě?

Zvenčí pozorováno, asi nic, ale někde uvnitř jsem sám sobě dal větší svobodu a přijetí toho, co se v mém životě děje. Hlavou dobře vím, že vše, co se mi děje, je důsledkem pouze mé vlastní tvorby.
Vím z mé vlastní zkušenosti, jak je obtížné přiblížit druhým lidem děje a věci, na které nižší lidská mysl nemá vybavení, aby je pochopila.

Přeji Vám, Zdeňko a Vladimíre, hodně spokojených klientů, kteří díky Vaší pomoci budou moci nalézt sami sebe. A to lehce. 🙂

Jsem moc rád, že jste se pustili do tak významného projektu jakým je Škola Štěstí a mnohé další online programy. S přáním všeho krásného do dnů budoucích Vám přeje
Radim Kyjonka


-92%  nejlepší online programy Centra Změn

Nastartujte nejlepší změnu v životě

Napište mi soukromou zprávu


Martin Vrbický 867 zobrazení

Upozornění sama sebe

Marie Bukovská 1111 zobrazení

Už vím, jak žít snáz

Tereza Vrbická1423 zobrazení

Nevím, jak vyjádřit své nadšení

Lenka Bubeníková 1685 zobrazení

Čekala jsem na až.. až.. až…

Natálka Šimončičová896 zobrazení

Uviděla som moje presvedčenia

Radka Medová Administrativní pracovnice2708 zobrazení

Vánoční dárek

>