Hana Justychová

Můj tajný projekt

v programu jsem byla abych byla spokojená sama se sebou

Jsme tu pro vás. Pomůžeme vám k tomu po čem toužíte... 

můj projekt v programu Tvořte nemožné  byl, abych byla se sebou spokojená taková, jaká jsem, bez potřeby vylepšovat se, zdokonalovat, růst. S tím mám bohaté zkušenosti, přečetla jsem spoustu knih, navštěvovala kurzy s nadějí, že to bude konečně ono, že získám něco, nějaké pochopení, to něco, co navždy zlepší můj život, můj pocit ze sebe sama. A všechno selhalo...

Žila jsem jen povinnostmi

Myselal jsem si, že je to moje chyba, protože to vždycky vyžadovalo něco pravidelně dělat, procvičovat, meditovat, to mě bavilo chvíli, pak mě to začalo otravovat, unavovat, vyčítala jsem si, jak to můžu někam dotáhnout, když nemám vytrvalost, vůli. Ještě v Letní škole štěstí jsem se nutila pravidelně provádět Meditaci přijímání ,,aby se něco stalo“ a když jsem si to naordinovala a zrovna se mi nechtělo, připadala jsem si nemožná. Z takové krásné záležitosti jsem si udělala další povinnost. 🙂

Všechno se mi najednou zjednodušilo

V programu zmizel tlak na sebe sama

Pocit, že musím někam dojít, se rozplynul, dělám to, co je zrovna přede mnou, to, co se mi chce. Jsou to obyčejné věci, přečtu si knížku, jdu na procházku se psem, nebo s manželem. 😀 Uklidím, uvařím, upeču, vybarvím si mandalu, prozpěvuji si, lehnu si a nic nedělám, povídám si s někým, prostě co se mi zrovna chce. Není v tom žádný tlak, potřeba něco zlepšit, něčeho dosáhnout.

Když je potřeba teď něco udělat, i když se mi nechce, udělám to hned, bez smlouvání sama se sebou a všech těch blbostí okolo.

Slova ,,měla bych" zmizela z mého slovníku

nějak mi přestala dávat smysl. Pravdivě vnímám to, co zrovna cítím, nesnažím se to přemalovat, aby to vypadalo líp, nahrazovat něčím pozitivním, vím, že myšlenky, které to způsobily, už proběhly a pořád se mění a vyvolávají nové pocity, příjemné, nepříjemné, vynořují se a mizí, pokud jim nedám význam a důležitost.
Někdy cítím lásku ke všemu a zároveň k ničemu konkrétnímu a vím, že to jsem já. Někdy mám opačné pocity, když uvěřím nějaké své představě, že je něco špatně. Moje osobnost je taková, jaká je podle příběhů, které spřádám a stejně to nejsem já.

Zdeňko, Vladimíre, díky za program a za můj nemožný projekt 🙂
Splnilo se mi, to co jsem chtěla.
Hana Justychová


-92%  nejlepší online programy Centra Změn

Nastartujte nejlepší změnu v životě

Napište mi soukromou zprávu


Ludmila Kratochvílová Fashion sale 1471 zobrazení

Osobní podpora je k nezaplacení

Marie Bukovská 1111 zobrazení

Už vím, jak žít snáz

Radim Kyjonka 1741 zobrazení

Dal jsem si větší svobodu

Martin Vrbický 867 zobrazení

Upozornění sama sebe

Radka Medová Administrativní pracovnice2708 zobrazení

Vánoční dárek

Ivana Březinová1147 zobrazení

Mám bezpečnější život

>