Martin Vrbický

Upozornění sama sebe

S vaší pomocí se moje vnímání obrátilo tím lepším směrem. Více k životu.

Jsme tu pro vás. Pomůžeme vám k tomu po čem toužíte... 

S radostí vám tímto chci dát svoji referenci na Školu Štěstí a celé Centrum změn. Chodím k vám na webináře jistě více než rok a to velmi pravidelně. Je to takové občasné upozornění sama sebe

S vaší pomocí 

se moje vnímání světa postupně obrátilo tím lepším směrem, více k životu. Uvědomuji si při tom, že je to tak trochu návrat do dětství. Ty pocity, které někdy mám, jsou podobné pocitům z dětství, toho bezpečí, nepřemýšlení o budoucnosti a netahání si minulosti do přítomnosti. Musím se přiznat, že s tím tedy pořád trochu „pracuji“, ale není to úsilí. Spíš je to takové občasné upozornění sama sebe, abych se probudil a vystoupil z příběhů.

Líbí se mi

jak umím být při kontaktu s lidmi více tady a teď. Dřív jsem při rozhovoru často přemýšlel o tom, jak odpovím a žil jsem v příběhu. Teď je to mnohem autentičtější a lidé reagují mnohem vstřícněji.

O Škole Štěstí vyprávím hodně doma

dcerka se už chytla, jak jsem psal, objednala si knihu a chodí k vám na stránky, povídáme si o principech, na kterých pracujete a podsouvám to i svojí ženě. Moc rád bych se pustil do Akademie, ale počkám na další ročník, ale s vámi rozhodně zůstanu, alespoň v menších programech a jsem velice zvědavý na to, co připravujete.

Jsem vám opravdu vděčný za to, co děláte,

protože já v tom vidím smysl, na rozdíl od různých jiných aktivit, za které jsem za uplynulá léta utratil v souhrnu dost peněz a bez očekávaného výsledku – byla to slepá kolej. Nějaké „techniky“ pravděpodobně fungují a můžou být užitečné, ale když je v základu pod nimi „to pravé štěstí“, pak to rozhodně jde ještě lépe.

Ještě jednou moc děkuji a jsem s vámi nadále
Mějte se moc krásně
Martin Vrbický


-92%  nejlepší online programy Centra Změn

Nastartujte nejlepší změnu v životě

 

Napište mi soukromou zprávu


Martina Balážová Poradce hubnutí1318 zobrazení

Věřte mi, vím to

Radim Kyjonka 1741 zobrazení

Dal jsem si větší svobodu

Olga Vodrážková 1203 zobrazení

Škola Štěstí mi otevřela oči

Lenka Bubeníková 1685 zobrazení

Čekala jsem na až.. až.. až…

Jaroslav Lubelík Podnikatel 1800 zobrazení

Prásk! Zmizel stres, že to nedokážu

Eva Jelizaveta PortlováTerapeut1034 zobrazení

Už vím jak žít s radostí

>