Jaký je rozdíl?

Odjakživa, kam se podíváte, vždycky tu bylo plno ,,expertů” na cokoliv. Dnes tihle experti nabízejí rady jako zběsilí, kamkoliv se podíváte. Stovky blogů, webů, reklam, seminářů, webinářů, stránek, kde nabízejí své rady, návody, strategie, přesvědčení a pověry s videi ze kterých křičí jasně jen jedno

Vladimír Vymětal10. Led

3779

Jsem tu pro vás. Pomůžu vám k tomu po čem toužíte...

Přehrajte si Podcasty Centra Změn

hqdefaultJaký je rozdíl mezi všemi ,,experty“?

Proč se špičkový kouč v nejkonkurenčnějším prostředí na světě zabývá Psychology Of Mind?

Odpověď naleznete v jeho článku:

autor Garret Krammer 

Odjakživa, kam se podíváte, vždycky tu bylo plno ,,expertů” na cokoliv.

Dnes tihle experti nabízejí rady jako zběsilí, kamkoliv se podíváte. Stovky blogů, webů, reklam, seminářů, webinářů, stránek, kde nabízejí své rady, návody, strategie, přesvědčení a pověry s videi, ze kterých křičí jasně jen jedno – kup si mě!

Je to ale k něčemu? Je svět lepší a krásnější místo díky těmhle lavinám informací?
Není.

Infopodnikatelé s technologiemi – jak být přitažlivý, jak zaujmout, jak přesvědčit, jak vyvolat dojem experta a prodat. Díváme se a vtahuje nás to. Cítíme inspiraci a přikyvujeme… Ale jak dlouho nám to vydrží? A je to k něčemu? Je ve všech těch informacích nějaká skutečná hlubší moudrost, kterou s námi ti ,,experti” sdílí?

Jsou tu stovky koučů, instruktorů, lektorů, kteří hlasitě nabízejí své pravdy. Ale zlepšují se tím naše životy? Jsme šťastnější, klidnější, chápeme lépe, co se děje? O čem je život?
Nevypadá to tak.

Důvod je jednoduchý.

Jsme závislí na super senzačních zprávách o zaručených cestách k úspěchu, bohatství, svobodě, zdraví od senzačních expertů. Výsledkem je, že spousta lidí v tom humbuku přehlédne skutečně geniální lidi v našem středu.

Jaký je rozdíl?

Porovnejte si seznam ,,expertů” kterých máte denně plnou e-mailovou schránku, třeba s tímhle seznamem: Kopernik, Newton, Einstein, Dalailama… nebo nenápadný svářeč s dokončenou základní školou jménem Sydney Banks.

Více než před 40 lety objevil základní psychologicko-spirituální princip: Naše prožitky nemají nic společného s tím, co se okolo nás děje.

Uviděl, že to, co prožíváme, přichází z našich myšlenek. Uviděl, odkud se berou naše myšlenky a jaká obrovská inteligence za tím vším stojí.
Co tohle pochopení základních principů přinese do Vašeho života? Od Vašeho výkonu a efektivity až po vztahy a spokojenost v životě – když uvidíte, jak věci fungují, Váš život se lehce a zásadně změní. Nadobro. Je to jako uvidět, že země není placatá a nenesou ji sloni. Není třeba se bát, že přepadneme přes okraj.

sydney-banks
Sydney Banks

V čem je naprosto zásadní rozdíl?

Sydney Banks a ostatní géniové říkají pravdu. Ne pověry, názory, domněnky. Objevili přírodní zákon, obecně platné, univerzální principy, a proto jejich pochopení má potenciál změnit svět. Jak se v historii neustále děje – pochopení principů je základ pro to, aby se změnil svět, ve kterém žijeme.

Je to zásadně rozdílné od všech těch hlasitých guruů, kteří vesměs kážou koncepty, procenta, teorie, techniky – všechno osobní zkušenosti a názory někoho – ne pravdu. Na skutečné pravdě není nic osobního. Gravitace prostě je, ať si o ní myslíte co chcete.
Proto tihle ,,experti” nemění svět k lepšímu. Jenom skutečná pravda to dokáže.

Sydney Banks je důležitý, protože jeho pochopení převrátilo psychologii a osobní rozvoj vzhůru nohama. I bez vzdělání a statutu experta nám ukázal, že každý z nás má hlubší vnitřní moudrost. Ukázal, co je naprosto přirozeně možné pro každého z nás a jak.

Je prima uvidět, že i dnes jsou mezi námi géniové a osvícení lidé. Abychom je objevili, nesmíme se ale v tom humbuku ztratit a vědět, co hledáme… Možná, že zjistíte, že jeden z těch géniů jste i Vy.

Volně přeložil Vladimír Vymětal

zdroj: Proč je důležitý Sydney Banks, autor Garret Krammer

 

Chcete se i Vy dozvědět více o nové Psychology of Mind?

Přestat v honbě za vidinami a začít raději hned naplno žít radost, svobodu a obrovský přirozený potenciál každého z Vás? Máte možnost.

Věnujeme se  **POM ( Psychology Of Mind)** již sedmým rokem. Na našich stránkách najdete stovky příběhů lidí, kteří s námi strávili nějaký čas a uviděli, o co tu jde. Některé jsou neuvěřitelné. Co se sebou museli dělat? Nic. 🙂
Můžete si projít Školu Štěstí, navštívit naše webináře, anebo se přidat k právě začínajícímu programu Revoluční eXperiment 2.0.

Pravidelně už 5 let sdílíme zde na stránkách Centra Změn, co pro nás vyplývá z pochopení základních principů Psychology Of Mind. Nejsou to ,,naše pravdy“. Jsou to obecně platné principy nové psychologie. Psychology Of Mind.

I Vy můžete uvidět, jak opravdu lehce můžete ŽÍT.

Napište mi soukromou zprávu

 Vladimír Vymětal -  Každý může mít úspěšný, naplněný a šťastný život. Snadněji, než tušíte. Stačí pochopit a uvidět jednu základní věc... Ing. Vladimír Vymětal, jsem certifikovaný kouč, lektor Psychology of Mind


Vladimír Vymětal5. Led 4416

Naše cíle NARUBY

Vladimír Vymětal22. Bře 2648

Tajemství úspěchu a Tajemství štěstí?

Vladimír Vymětal7. Led 4769

Vejce

Vladimír Vymětal16. Led 4074

Intuice, nebo plán?

Vladimír Vymětal5. Úno 1799

Vždycky jsem chtěl změnit svět

Vladimír Vymětal15. Kvě 3533

6 důvodů, proč nepoužívat duševní techniky

>