Milena Adlerová

Podnikatelka

Dali jste mi větší klid do života

s nímž dnes vstupuji do většiny situací. A to nejsem žádný stoik.

Jsme tu pro vás. Pomůžeme vám k tomu po čem toužíte... 

Každý seminář a program Centra Změn jsou vždy plnohodnotné pro můj život, Ale Akademie je stále pro mne top programem. Je toho opravdu hodně za co jsem vděčna. 

V Akademii se dějí se zázraky

vždy se něco nového otevřelo, stačí jen poslouchat. A pak se dost často dějí zázraky, třeba takové docela malé, ale pro mne s velkým významem a já je přijímám s radostí a pokorou.
Vědomí toho, že vše, co se mi děje, je to nejlepší pro mne v daném okamžiku, mne také hodně naučilo. Naučilo mě přijímat to, co je. I když se mi to třeba zrovna nelíbí a netěší mě to. Prostě to teď přijmu se vším jak to je a nerevoltuji a nebojuji s tím. A to je také časté, že když to opravdu s pokorou přijmu, jako zázrakem se to v krátké době změní k mé ještě větší spokojenosti.

Podstatně větší klid

s nímž vstupuji do většiny situací. Nejsem žádný stoik, ale ta změna k přístupu k mnoha životním situacím tu prostě je. Je toho prostě hodně za tak relativně krátké období. Hodně svou hloubkou dopadu na prožívání života. No a vědomí, že my jsme radost a jinak že to ani nemůže být, už jen toto samotné by mohlo stačit, když to vezmeme plně na vědomí a dovolíme si to prožívat.

Mám nový přístup k lidem

Další okolnost, která je také hodně nová, je můj nový přístup k lidem. Mám potřebu, touhu či jen chuť vytvářet si přátele. Je to milé, příjemné, zábavné, těší to. To jsou takové záblesky denního života, mohu tvořit něco krásného a povznášejícího. Je to nové, ne vždy jsem se tak chovala a ani mě to nenapadlo, že bych to tak mohla dělat. S novým vědomím se člověku přirozeně chce dělat i jiným radost a ona se ta radost pak také i vrací.

Akademie je opravdu intenzivní a hodně vydatná

Bylo to intenzivní setkání jak naživo i na online setkáních Akademie. Opravdu vydatné. Fantastické v tom, že nebylo zapotřebí si dělat poznámky ani mít skripta. Naprosto nové a dosud nepoznané.
Vím, že v tom chci pokračovat. To určitě. Takže jestli vyhlásíte pokračovací Akademii, tak budu chtít pokračovat. Buďte s námi v dalších projektech a setkáváních se.

Děkuji za vše a je toho opravdu hodně, za co jsem vděčna, objímám vás oba.
Milena Adlerová

Chcete žít lépe než 90% lidí?

Šťastný a naplněný život je tu i pro Vás.

Promluvte si s námi o Vás a Akademii. Rezervujte si rozhovor.

Napište mi soukromou zprávu


Ing. Renata Křivá 1040 zobrazení

Akademie a pokora

Jaroslav HanibalPodnikatel 1203 zobrazení

Stále jsem se ptal proč

Ing. Jiří RejmannStarosta, Kouč 1784 zobrazení

Lenoch v osobním rozvoji se dostane dál

Ing. Martin SýkoraKouč4706 zobrazení

Jak se dostat z deprese až na vrchol

Viera Sluková 934 zobrazení

Čo mi dala Akadémie?

Pavel Mareček Řemeslník1065 zobrazení

Chtěl jsem být šťastný a mít klidnější život

>