Milena Adlerová

Podnikatelka

Dali jste mi větší klid do života

s nímž dnes vstupuji do většiny situací. A to nejsem žádný stoik.

Jsme tu pro vás. Pomůžeme vám k tomu po čem toužíte... 

Každý seminář a program Centra Změn jsou vždy plnohodnotné pro můj život, Ale Akademie je stále pro mne top programem. Je toho opravdu hodně za co jsem vděčna. 

V Akademii se dějí se zázraky

vždy se něco nového otevřelo, stačí jen poslouchat. A pak se dost často dějí zázraky, třeba takové docela malé, ale pro mne s velkým významem a já je přijímám s radostí a pokorou.
Vědomí toho, že vše, co se mi děje, je to nejlepší pro mne v daném okamžiku, mne také hodně naučilo. Naučilo mě přijímat to, co je. I když se mi to třeba zrovna nelíbí a netěší mě to. Prostě to teď přijmu se vším jak to je a nerevoltuji a nebojuji s tím. A to je také časté, že když to opravdu s pokorou přijmu, jako zázrakem se to v krátké době změní k mé ještě větší spokojenosti.

Podstatně větší klid

s nímž vstupuji do většiny situací. Nejsem žádný stoik, ale ta změna k přístupu k mnoha životním situacím tu prostě je. Je toho prostě hodně za tak relativně krátké období. Hodně svou hloubkou dopadu na prožívání života. No a vědomí, že my jsme radost a jinak že to ani nemůže být, už jen toto samotné by mohlo stačit, když to vezmeme plně na vědomí a dovolíme si to prožívat.

Mám nový přístup k lidem

Další okolnost, která je také hodně nová, je můj nový přístup k lidem. Mám potřebu, touhu či jen chuť vytvářet si přátele. Je to milé, příjemné, zábavné, těší to. To jsou takové záblesky denního života, mohu tvořit něco krásného a povznášejícího. Je to nové, ne vždy jsem se tak chovala a ani mě to nenapadlo, že bych to tak mohla dělat. S novým vědomím se člověku přirozeně chce dělat i jiným radost a ona se ta radost pak také i vrací.

Akademie je opravdu intenzivní a hodně vydatná

Bylo to intenzivní setkání jak naživo i na online setkáních Akademie. Opravdu vydatné. Fantastické v tom, že nebylo zapotřebí si dělat poznámky ani mít skripta. Naprosto nové a dosud nepoznané.
Vím, že v tom chci pokračovat. To určitě. Takže jestli vyhlásíte pokračovací Akademii, tak budu chtít pokračovat. Buďte s námi v dalších projektech a setkáváních se.

Děkuji za vše a je toho opravdu hodně, za co jsem vděčna, objímám vás oba.
Milena Adlerová

Chcete žít lépe než 90% lidí?

Šťastný a naplněný život je tu i pro Vás.

Promluvte si s námi o Vás a Akademii. Rezervujte si rozhovor.

Napište mi soukromou zprávu


Pavel Mareček Řemeslník1065 zobrazení

Chtěl jsem být šťastný a mít klidnější život

Mudr. Mgr. Denisa PrisčákováLékařka 1878 zobrazení

Zmenil sa môj vzťah k životu

Bc. Karolína Kofroňová Lektor, Konzultant2335 zobrazení

Snaha dělat ze sebe něco, co nejsem

Marcela Závodná osvč1543 zobrazení

Už vím čím zářím

Ing. Dominika Kováčová1741 zobrazení

Prečo to nedokážem

Ing. Jiří RejmannStarosta, Kouč 1784 zobrazení

Lenoch v osobním rozvoji se dostane dál

>