Ing. Jiří Rejmann

Starosta, Kouč

Lenoch v osobním rozvoji se dostane dál

Můj život je díky Akademii ,,vytuněný", ale naprosto jinou cestou než je zvykem

Jsme tu pro vás. Pomůžeme vám k tomu po čem toužíte... 

Proč je starosta Jiří Rejmann lenochem v osobním rozvoji? 
Podívejte se na reportáž s absolventem Akademie Psychology of Mind 

To se snad zbláznili?! Hlídat se, vylepšovat sám sebe, 50 metod každá na něco. Jak jsem lenoch tak jsem všechno vypnul.

Začalo to jako u spousty lidí

V rámci naší firmy jsem hledal něco, co by nás posunulo vpřed a co bychom mohli také nabídnout našim klientům. Našel jsem. A našel jsem toho víc než dost. A to byl začátek mého zapojení do osobního rozvoje a probuzení lenocha ve mně.

Problém je v tobě! To jako fakt?!

Když ti to nefunguje, problém je v tobě! Skoro to tak vypadá. V osobním rozvoji jsou na sebe různé produkty celkem chytře napojeny a pěkně vzájemně propagovány. Navíc jakoby nabízí řešení na to, co reálně v byznyse i osobním životě řešíme.
Jak dělat něco lépe, jak mít více klientů, jak nabízet to, co umíš, jak být úspěšnější, jak přitahovat peníze a mnoho všech těhle dalších ,,jak".
Nefunguje ti náš program?! Problém je v tobě! Chtělo by to třeba změnit své návyky a zlozvyky. A je tu hned další program.

A tak se ze stal mě lenoch tuningových programů

Koupil jsem si těchto programů poměrně dost. Přiznávám, že v tu chvíli mi to dávalo smysl. Dobře udělaný marketing, silná slova a věty, které jsem měl ve své hlavě. Pak jsem ale tyhle programy otevřel a zjistil jsem, že se mi to nechce dělat. Nechce se mi mít 50 strategií na klienta a sjíždět seznam toho, co mu mám říct a jak se tvářit.

Jsem líný 

A nechce se mi neustále přemýšlet, jak a co mám teď udělat, že se mi nechce hlídat se a kontrolovat od rána do večera. Psát si a plánovat, co budu dělat třeba za dva týdny nebo za dva roky.
Prostě jsem ty programy jen otevřel a zase zavřel. Na tyhle věci jsem líný. Ta povinnost, kterou s sebou tyhle ,,tuningové" programy jak vylepšit sám sebe, mi nesedí. Přišlo mi to jako pakárna, která nepřináší žádnou změnu.

Narazil jsem na Centrum Změn

Nevím jak a kdy. Poprvé jsem uviděl Vladimíra, přišel mi jako ufon. 🙂 O čem to ten chlap vlastně mluví? 🙂
Později a ani nevím jak, jsem se dostal k online programu Škola Štěstí a později k programu Tvořte nemožné. S tou předchozí zkušeností z osobního rozvoje mi to, co jsem se tady v těchto programech dozvěděl, začalo dávat smysl.

Programy v Centru Změn jsem nejen otevřel, ale i dělal. Od začátku až do konce to vždycky byla neuvěřitelná jízda

Akademie Psychology of Mind je jiná než online programy Centra Změn. Jsme naživo se Zdeňkou a Vladimírem. Naživo dva prodloužené víkendy, webináře mezi těmito víkendy, privátní skupina 24/7.

Pecka na kterou nezapomenu

Tady jsem si uvědomil, že to něco, co se ve mně probudilo v osobním rozvoji, nebyl lenoch. Centrum Změn mě vrátilo domů, zpátky ke mně. Jako dítě a student jsem věděl, že to funguje. Teď už navíc vím i jak to funguje a v tom je pro mě největší přínos Akademie. 
Centrum Změn mi změnilo a stále mi mění život na ŽIVOT.

Můj život je dnes ,,vytuněný"

Svět kolem mě a můj život je teď úplně jiný, barevnější a veselejší. Dělám mnohem více věcí než jsem kdy dělal. Odvážněji a lehčeji.
Není normální takto lehce žít, ale rozhodně je to přirozené a funguje to hned. 🙂 Bez návodů, postupů a úkolů. Stačí si jen všimnout, jak to je, jak to funguje a pak je to jízda, která nikdy nekončí.

Život je skvělá jízda

a dnes už vidím do jakých kostiček si ho dokážeme poskládat a obestavit kolem sebe z těchto kostiček celou zeď.
Pomáhám dnes lidem uvidět, co si kolem sebe postavili a to vím, že je zavede právě k tomu, co opravdu chtějí. Bourám a stavím s lidmi jejich život. To je pak úplně jiná jízda.

Ing. Jiří Rejmann 
Starosta, Kouč 


Chcete žít lépe než 90% lidí?

Šťastný a naplněný život je tu i pro Vás.

Promluvte si s námi o Vás a Akademii. Rezervujte si rozhovor.

Napište mi soukromou zprávu


Marie Marková Administrativní pracovnice1380 zobrazení

Co dělám špatně?

Ing. Jana Nejedlá 1010 zobrazení

Akademie mi toho dala mnoho

Karolína Pohanková Google - Marketing events1196 zobrazení

Vnitřní zdroje – kreativita – potenciál

Zdeněk Krejčí Státní správa 1251 zobrazení

Prožíval jsem peklo a čekal na konec

Libor Šíma 2872 zobrazení

Muž, který strčil celý svět do kapsy

Ing. Martin SýkoraKouč4706 zobrazení

Jak se dostat z deprese až na vrchol

>