Ing. Jiří Rejmann

Starosta, Kouč

Lenoch v osobním rozvoji se dostane dál

Můj život je díky Akademii ,,vytuněný", ale naprosto jinou cestou než je zvykem

Jsme tu pro vás. Pomůžeme vám k tomu po čem toužíte... 

Proč je starosta Jiří Rejmann lenochem v osobním rozvoji? 
Podívejte se na reportáž s absolventem Akademie Psychology of Mind 

To se snad zbláznili?! Hlídat se, vylepšovat sám sebe, 50 metod každá na něco. Jak jsem lenoch tak jsem všechno vypnul.

Začalo to jako u spousty lidí

V rámci naší firmy jsem hledal něco, co by nás posunulo vpřed a co bychom mohli také nabídnout našim klientům. Našel jsem. A našel jsem toho víc než dost. A to byl začátek mého zapojení do osobního rozvoje a probuzení lenocha ve mně.

Problém je v tobě! To jako fakt?!

Když ti to nefunguje, problém je v tobě! Skoro to tak vypadá. V osobním rozvoji jsou na sebe různé produkty celkem chytře napojeny a pěkně vzájemně propagovány. Navíc jakoby nabízí řešení na to, co reálně v byznyse i osobním životě řešíme.
Jak dělat něco lépe, jak mít více klientů, jak nabízet to, co umíš, jak být úspěšnější, jak přitahovat peníze a mnoho všech těhle dalších ,,jak".
Nefunguje ti náš program?! Problém je v tobě! Chtělo by to třeba změnit své návyky a zlozvyky. A je tu hned další program.

A tak se ze stal mě lenoch tuningových programů

Koupil jsem si těchto programů poměrně dost. Přiznávám, že v tu chvíli mi to dávalo smysl. Dobře udělaný marketing, silná slova a věty, které jsem měl ve své hlavě. Pak jsem ale tyhle programy otevřel a zjistil jsem, že se mi to nechce dělat. Nechce se mi mít 50 strategií na klienta a sjíždět seznam toho, co mu mám říct a jak se tvářit.

Jsem líný 

A nechce se mi neustále přemýšlet, jak a co mám teď udělat, že se mi nechce hlídat se a kontrolovat od rána do večera. Psát si a plánovat, co budu dělat třeba za dva týdny nebo za dva roky.
Prostě jsem ty programy jen otevřel a zase zavřel. Na tyhle věci jsem líný. Ta povinnost, kterou s sebou tyhle ,,tuningové" programy jak vylepšit sám sebe, mi nesedí. Přišlo mi to jako pakárna, která nepřináší žádnou změnu.

Narazil jsem na Centrum Změn

Nevím jak a kdy. Poprvé jsem uviděl Vladimíra, přišel mi jako ufon. 🙂 O čem to ten chlap vlastně mluví? 🙂
Později a ani nevím jak, jsem se dostal k online programu Škola Štěstí a později k programu Tvořte nemožné. S tou předchozí zkušeností z osobního rozvoje mi to, co jsem se tady v těchto programech dozvěděl, začalo dávat smysl.

Programy v Centru Změn jsem nejen otevřel, ale i dělal. Od začátku až do konce to vždycky byla neuvěřitelná jízda

Akademie Psychology of Mind je jiná než online programy Centra Změn. Jsme naživo se Zdeňkou a Vladimírem. Naživo dva prodloužené víkendy, webináře mezi těmito víkendy, privátní skupina 24/7.

Pecka na kterou nezapomenu

Tady jsem si uvědomil, že to něco, co se ve mně probudilo v osobním rozvoji, nebyl lenoch. Centrum Změn mě vrátilo domů, zpátky ke mně. Jako dítě a student jsem věděl, že to funguje. Teď už navíc vím i jak to funguje a v tom je pro mě největší přínos Akademie. 
Centrum Změn mi změnilo a stále mi mění život na ŽIVOT.

Můj život je dnes ,,vytuněný"

Svět kolem mě a můj život je teď úplně jiný, barevnější a veselejší. Dělám mnohem více věcí než jsem kdy dělal. Odvážněji a lehčeji.
Není normální takto lehce žít, ale rozhodně je to přirozené a funguje to hned. 🙂 Bez návodů, postupů a úkolů. Stačí si jen všimnout, jak to je, jak to funguje a pak je to jízda, která nikdy nekončí.

Život je skvělá jízda

a dnes už vidím do jakých kostiček si ho dokážeme poskládat a obestavit kolem sebe z těchto kostiček celou zeď.
Pomáhám dnes lidem uvidět, co si kolem sebe postavili a to vím, že je zavede právě k tomu, co opravdu chtějí. Bourám a stavím s lidmi jejich život. To je pak úplně jiná jízda.

Ing. Jiří Rejmann 
Starosta, Kouč 


Chcete žít lépe než 90% lidí?

Šťastný a naplněný život je tu i pro Vás.

Promluvte si s námi o Vás a Akademii. Rezervujte si rozhovor.

Napište mi soukromou zprávu


Jaroslav HanibalPodnikatel 1203 zobrazení

Stále jsem se ptal proč

Karolína Pohanková Google - Marketing events1196 zobrazení

Vnitřní zdroje – kreativita – potenciál

Ing. Dominika Kováčová1741 zobrazení

Prečo to nedokážem

Bc. Karolína Kofroňová Lektor, Konzultant2335 zobrazení

Snaha dělat ze sebe něco, co nejsem

Ing. Jana Nejedlá 1010 zobrazení

Akademie mi toho dala mnoho

Viera Sluková 934 zobrazení

Čo mi dala Akadémie?

>