Petra Mašková

Terapeut, Kouč

Vím, že Bůh není blbej

Ale dlouho mi to hlava nebrala. Tak jsem se 18 let jsem zabývala osobním rozvojem

Jsme tu pro vás. Pomůžeme vám k tomu po čem toužíte... 

18 let jsem zabývala osobním rozvojem. Proč? Chtěla jsem pomáhat, rodině, přátelům a svým klientům.
Celý ten čas jako kdybych zapomněla na to,
že Bůh není blbej. 

Zachraňovala jsem svět

Chtěla jsem studovat psychologii, ale nevzali mě. Pracovala jsem tedy v kanceláři a dálkově studovala management, který mě nebavil. Po revoluci jsem přičichla k porevolučním skupinovým terapiím, které mne docela chytly. Vystudovala jsem školu na masáže a od nich to už byl vždy jen další krok do dalšího a dalšího kurzu osobního rozvoje. Chtěla jsem víc a víc lidem pomáhat a hlavně je zachraňovat a dělat svět lepší.

Zamotala jsem se do toho

Zvláštní bylo, že než jsem s tím vším začala, byla jsem v pořádku. Pak přišly nějaké zdravotní problémy mé vlastní i mých dětí: ­laryngitida, ekzém, počůrávání. ­A pořád bylo co opravovat na sobě samotné, dětech, partnerovi. Zamotávala jsem se do toho víc a víc a byla jsem zmatená. Další a další věci, které bych na sobě a svém životě měla změnit. Přitom uvnitř sebe jsem věděla, že Bůh není blbej, tak proč mám pořád něco řešit já?

Osobní rozvoj pro mě dnes představuje vymýšlení návodů a jednoho univerzálního řešení pro každého. 

Vidím ho jako zoufalou snahu rozumět a vědět, co se děje, co je za tím a zbavit se obav a nejistoty a všeho negativního. Osobní rozvoj je hnán strachem a touhou vyzrát na ,,nevím". Jako kdybychom měli vědět všechno. 🙂

Hlava mi to ovšem dlouho nebrala

Potkala jsem se Zdeňkou a koupila si koučink s ní. Tenkrát jsem se neuvěřitelně rozjela ­ bylo snadné dělat věci, o kterých jsem si myslela, že je nikdy nedokážu. Jediný problém byl, že moje kolegyně tohle neustály. Mně se dařilo skvěle. Navíc, když přišly finanční problémy, tak jsme je spolu při koučinku se Zdeňkou řešily naprosto realisticky ­žádné úlety a zkoumání karmy jako jsem to znala z osobního rozvoje. Jen kalkulačka. 🙂 Dodnes mi ostatní zúčastněné říkají, že já jsem z toho tenkrát vyšla nejlíp.

Chtěla jsem být také blond = mít jednoduchý život

Otevřeli jste online program Škola štěstí. Vstoupila jsem do něj. Po programu jsem si ale dál netroufala otevřít tomu, že by život mohl být tak jednoduchý, prostý a krásný jako jsem to viděla u Zdeňky. Odklonila jsem se na nějaký čas od Centra Změn, ale něco mě k němu znovu přitáhlo. A vrátila ­jsem se, tentokrát do online programu Tvořte nemožné. Tenhle program je naprosto praktický ­krok za krokem a přesto bez návodu. Byly to nádherné 3 měsíce naplněné tvorbou.

Konečně jsem uviděla opravdovost mého rčení: Bůh není blbej

Okamžitě jsem se přihlásila  

Když přišla nabídka do Akademie Psychology of Mind bylo to jasné. Už jsem věděla, že tohle je to jediné místo, kde najdu to, co hledám, nejen sama pro sebe, ale i pro lidi kolem sebe, svoji rodinu, přátele a klienty. V Akademii jsem to konečně uviděla naprosto naplno. A vím, že to je to ono. ­
Ukázali jste všem lide, co jsem s nimi byla tu jednoduchost. A s tím i to, jak si své životy úplně zbytečně komplikujeme. Učíte a zároveň ukazujete, že k odpovědím na své otázky máme přístup každý. Vás vede láska a vědění v cosi moudřejšího, co nemusíme hlavou nutně chápat. O tohle se dělíte a trpělivě ukazujete a vysvětlujete všem, kdo to touží uvidět.

Lehkost života

Díky Akademii i dnes já ukazuji mým klientům tu úlevu a lehkost života a skutečnou tvořivost. Každý má něco, co ho baví, má co tvořit, s čím si hrát a spousta lidí hledá své ,,poslání”. Líbí se mi to ukazovat lidem kolem sebe. Díky  Centru Změn.
Petra Mašková 

Chcete žít lépe než 90% lidí?

Šťastný a naplněný život je tu i pro Vás.

Promluvte si s námi o Vás a Akademii. Rezervujte si rozhovor.

Napište mi soukromou zprávu


Ing. Jiří RejmannStarosta, Kouč 1784 zobrazení

Lenoch v osobním rozvoji se dostane dál

Ing. Renata Křivá 1040 zobrazení

Akademie a pokora

Viera Sluková 934 zobrazení

Čo mi dala Akadémie?

Zdeněk Krejčí Státní správa 1251 zobrazení

Prožíval jsem peklo a čekal na konec

Libor Šíma 2872 zobrazení

Muž, který strčil celý svět do kapsy

Bc. Karolína Kofroňová Lektor, Konzultant2335 zobrazení

Snaha dělat ze sebe něco, co nejsem

>