Bc. Karolína Kofroňová

Lektor, Konzultant

Snaha dělat ze sebe něco, co nejsem

mě na dlouhý čas připravila o životní energii

Jsme tu pro vás. Pomůžeme vám k tomu po čem toužíte... 

Bc. Karolína Kofroňová se stala koučem Psychology Of Mind. V tomto krátkém článku se mimo jiné dozvíte, co ji připravilo v jeden čas jejího života o životní energii.

Vyrostla jsem v esoterice

Už od dětství jsem četla knížky jako Sidhárta, Mipam, Láma s paterou moudrostí, Milarepa apod. Tehdy to nebylo proto, že bych se chtěla nějak zdokonalovat. Bavily mě ty příběhy a dávaly mi smysl. Byla v nich pravda, kterou jsem pro sebe chápala, ale někdy jsem ji neuměla žít a nevěděla jsem, jak ji začlenit do svého života. Snaha byla, ale výsledek nikdy žádný...

Dělala jsem ze sebe něco, co nejsem

S typickým osobním rozvojem jsem se setkala v roce 2005, kdy jsem se zaregistrovala do jedné společnosti MLM systému. Udělala jsem to kvůli výrobkům, které jsem znala už dřív, a naše sponzorka mě seznámila s jejich vzdělávacím programem. Knížky, nahrávky, semináře. Od roku 2006 jsem tedy četla a poslouchala. Vydrželo mi to 2 roky. Pak jsem sama u sebe pochopila, že se tím začínám šněrovat do něčeho, co v podstatě nejsem já. Totéž jsem viděla i na jiných lidech - i když se snažili, stejně to nikam nevedlo a nakonec to vedlo častěji k frustraci než k nějakým skutečným výsledkům a úspěchům.

Byla jsem z toho vyždímaná

Trochu mi to připadá, jako bych byla vším tím ,,rozvojem použitá", možná až zneužitá, taková vyždímaná.
Měla jsem pocit, že se vlastně bojím všeho. Neměla jsem radost ze života. Až teď vím, že to bylo tím, jak jsem se snažila ze sebe udělat něco, co jsem nebyla. To mě tehdy připravilo o životní energii.

Obchod s blbým pocitem

Dnes, s odstupem času, vidím ten rozdíl, kdy v osobním rozvoji ti lidé na jednu stranu tvrdí, že chtějí pomoci, ale na druhou stranu tvrdí, že úspěch je podmíněn tím, že budu dělat to, co mi říkají a že jim tedy mám zaplatit za ty ,,správné" informace.

To, co mi v současné době vůbec nedává smysl na osobním rozvoji je to, že oni obchodují s naším ,,blbým pocitem". A nejvíc mi vadí, že nejdřív v nás tenhle pocit vzbudí, aby nám pak s velkou slávou prodali ty svoje návody, strategie, plány, triky.

Největší rozdíly vnímám

  • Centrum Změn  = můžu X  osobní rozvoj = musím 
  • V přístupu všimni si toho u sebe = Centrum Změn
    X věř mi, když budeš dělat to, co ti říkám = osobní rozvoj
  • V chápání štěstí a radosti jako podstaty života = Centrum Změn
    a jako ,,odměny za dobře vykonanou práci" = osobní rozvoj
  • V postoji ke klientovi jako dokonalému = Centrum Změn
    X klientovi, který potřebuje opravit = osobní rozvoj

Zahodila jsem hračky na dokonalost do kanálu

Zdeňka i Vladimír mluví jazykem jako já. I když každý z nich má ,,jiný přízvuk" vím, co mi říkají. Ve spojení s nimi se cítím klidně, vesele, upřímně, otevřeně a svobodně. Skutečně dělám věci ne proto, že musím, ale že chci.
Zahodila jsem všechny ty hračky osobního rozvoje do kanálu. Proč? Protože když jsem tady v Centru Změn, tak JSEM 🙂 a odtud jsem úspěšná a spokojená. Snaha najednou není potřeba... prostě to JE. Já JSEM. 🙂

Pochopila jsem, že můžu všechno

Od doby, co jsem vstoupila do prvního programu Školy Štěstí, pak Revolučního eXperimentu - Tvořte nemožné se děla spousta různých změn v mém životě. Nejvíc a top je pro mne program Akademie Psychology of Mind, živá setkání, online webinář, privátní skupina a vedení Zdeňky a Vladimíra nás samotných k nám samotným.

V mém životě se nyní dějí neuvěřitelné věci, dá se říci zázraky


Získala jsem to, co jsem vždy chtěla 

Už vím, že životní energii nemusím hledat tam kde vůbec není. Zlepšily se moje vztahy. Odvážila jsme se po mnoha letech změnit profesní zaměření.
Pochopila jsem, že nic nemusím, ale můžu všechno. Můj život se zjednodušil a přitom je mnohem barevnější, voňavější a šťavnatější, než byl dřív. Mimo jiné je v něm mnohem víc radosti, lásky a klidu. S každým dalším setkáním osobním při koučinku, na webinářích nebo v online programu Centra Změn se to prohlubuje. Miluji svůj život!

Ukazuji lidem svobodu

Jsem konzultantkou a lektorkou ve státní správě a tam je spousta ,,předpisů a pravidel", které je výborné dodržovat. Pak je tady ale také dost věcí, které je dobré vědět. I úředník je člověk a jako takový má právo na svobodný život.

Jsem ráda za spolupráci s Centrem Změn se Zdeňkou a Vladimírem. Za možnost ukazovat lidem hru změny v osobním i profesním životěPostupně se vše u každého uvolňuje ke skutečnému životu stejně jako u mě. Nic lepšího než žít ve skutečné svobodě mě nenapadá. 🙂

Bc. Karolína Kofroňová

Chcete žít lépe než 90% lidí?

Šťastný a naplněný život je tu i pro Vás.

Promluvte si s námi o Vás a Akademii. Rezervujte si rozhovor.

Napište mi soukromou zprávu


Ing. Renata Křivá 1040 zobrazení

Akademie a pokora

Milena Adlerová Podnikatelka 1172 zobrazení

Dali jste mi větší klid do života

Jaroslav HanibalPodnikatel 1203 zobrazení

Stále jsem se ptal proč

Ing. Martin SýkoraKouč4706 zobrazení

Jak se dostat z deprese až na vrchol

Viera Sluková 934 zobrazení

Čo mi dala Akadémie?

Marie Marková Administrativní pracovnice1380 zobrazení

Co dělám špatně?

>