Jak na Facebook – skupina

Jak se přidat ke skupině? Klikněte na modré tlačítko Facebook pod videem. Objeví se vám žádost o přidání do skupiny. My ji uvidíme a vaši žádost schválíme. Pro tuto variantu musíte být přihlášeni ve svém účtu na Facebooku. Všem vám také zašleme e-mailem pozvánku do této skupiny přímo z Facebooku, takže se do skupiny snadno a rychle […]

Vladimír Vymětal15. Čvc

1591

Jsem tu pro vás. Pomůžu vám k tomu po čem toužíte...

lss-help-fb.png

Přehrajte si Podcasty Centra Změn

Jak se přidat ke skupině?

Klikněte na modré tlačítko Facebook pod videem. Objeví se vám žádost o přidání do skupiny. My ji uvidíme a vaši žádost schválíme. Pro tuto variantu musíte být přihlášeni ve svém účtu na Facebooku. Všem vám také zašleme e-mailem pozvánku do této skupiny přímo z Facebooku, takže se do skupiny snadno a rychle dostanete.

Facebook budeme používat pro diskusi a sdílení s ostatními ve skupině. Skupina na Facebooku je uzavřená a tajná. Co to znamená? Nikdo kromě členů této skupiny nemá možnost prohlédnout, co napíšete. Nikdo kromě členů skupiny nemůže zjistit, že skupina existuje, ani kdo jsou její členové. Veškerá komunikace je pouze v této skupině a zobrazuje se pouze členům skupiny. Nikdo jiný nemá tedy možnost vidět konverzaci této skupiny.

Čím více jste ve spojení s ostatními, čím více se zapojíte, tím více sami pro sebe z našeho programu získáte.

Pokud máte jakékoli potíže se založením účtu na FB, nastavením soukromí anebo nevíte, jak na Facebook, napište nám na info@centrumzmen.cz. Rádi vám se vším pomůžeme. Skupinu na FB je opravdu velká škoda nevyužívat.

Těšíme se na vás ve FB skupině!

Nejčastější dotazy:

Příspěvky ve skupině se zobrazují kde? 

Příspěvky ve skupině se zobrazují ve skupině a na vaší hlavní stránce – timeline. Nikdo z vašich ostatních přátel tyto příspěvky nevidí. Nikdo kromě lidí, kteří jsou v programu s vámi, neví, že jste ve skupině.

Musím si ostatní účastníky přidat do přátel?

Ne, to není nutné. Pro komunikaci mezi vámi je určená právě tato skupina. Ovšem nikomu nebráníme se seznamovat a přibírat přátele.

Mám obavy být na Facebooku…

Osobně si myslíme, že sociální sítě „nekoušou“ a nedělají všechny ty podivnosti, o kterých se mnohokrát píše. Pokud nejste přihlášeni = online na FB, nikdo o vás neví. Nastavení vašeho soukromí je snadné. Nebudete-li chtít, nic se o vás okolní svět nedozví. Co uvádíte ve svém profilu, je na vás samotných.

Žijeme v době, kdy se můžeme potkávat s lidmi z kterékoli části světa a být spolu v online světě, a to je fajn. 🙂

Nikdy jsem na FB nebyl/a… Vůbec netuším, jak na to.

Se vším vám rádi pomůžeme. 🙂 Stačí napsat na info@centrumzmen.cz, ozveme se vám, a jakmile to bude možné, založíme a nastavíme váš účet dle vašich představ a potřeb společně.

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

Napište mi soukromou zprávu

 Vladimír Vymětal -  Každý může mít úspěšný, naplněný a šťastný život. Snadněji, než tušíte. Stačí pochopit a uvidět jednu základní věc... Ing. Vladimír Vymětal, jsem certifikovaný kouč, lektor Psychology of Mind


Vladimír Vymětal26. Úno 2571

Každý může udělat provaz

Vladimír Vymětal2. Říj 236

Tam a zase zpět

Vladimír Vymětal17. Říj 270

5 kroků k duševní imunitě

Vladimír Vymětal19. Úno 2580

Vztahy

>