Jak na Facebook – skupina

Jak se přidat ke skupině? Klikněte na modré tlačítko Facebook pod videem. Objeví se vám žádost o přidání do skupiny. My ji uvidíme a vaši žádost schválíme. Pro tuto variantu musíte být přihlášeni ve svém účtu na Facebooku. Všem vám také zašleme e-mailem pozvánku do této skupiny přímo z Facebooku, takže se do skupiny snadno a rychle […]

Vladimír Vymětal15. Čvc

1591

Jsem tu pro vás. Pomůžu vám k tomu po čem toužíte...

lss-help-fb.png

Přehrajte si Podcasty Centra Změn

Jak se přidat ke skupině?

Klikněte na modré tlačítko Facebook pod videem. Objeví se vám žádost o přidání do skupiny. My ji uvidíme a vaši žádost schválíme. Pro tuto variantu musíte být přihlášeni ve svém účtu na Facebooku. Všem vám také zašleme e-mailem pozvánku do této skupiny přímo z Facebooku, takže se do skupiny snadno a rychle dostanete.

Facebook budeme používat pro diskusi a sdílení s ostatními ve skupině. Skupina na Facebooku je uzavřená a tajná. Co to znamená? Nikdo kromě členů této skupiny nemá možnost prohlédnout, co napíšete. Nikdo kromě členů skupiny nemůže zjistit, že skupina existuje, ani kdo jsou její členové. Veškerá komunikace je pouze v této skupině a zobrazuje se pouze členům skupiny. Nikdo jiný nemá tedy možnost vidět konverzaci této skupiny.

Čím více jste ve spojení s ostatními, čím více se zapojíte, tím více sami pro sebe z našeho programu získáte.

Pokud máte jakékoli potíže se založením účtu na FB, nastavením soukromí anebo nevíte, jak na Facebook, napište nám na info@centrumzmen.cz. Rádi vám se vším pomůžeme. Skupinu na FB je opravdu velká škoda nevyužívat.

Těšíme se na vás ve FB skupině!

Nejčastější dotazy:

Příspěvky ve skupině se zobrazují kde? 

Příspěvky ve skupině se zobrazují ve skupině a na vaší hlavní stránce – timeline. Nikdo z vašich ostatních přátel tyto příspěvky nevidí. Nikdo kromě lidí, kteří jsou v programu s vámi, neví, že jste ve skupině.

Musím si ostatní účastníky přidat do přátel?

Ne, to není nutné. Pro komunikaci mezi vámi je určená právě tato skupina. Ovšem nikomu nebráníme se seznamovat a přibírat přátele.

Mám obavy být na Facebooku…

Osobně si myslíme, že sociální sítě „nekoušou“ a nedělají všechny ty podivnosti, o kterých se mnohokrát píše. Pokud nejste přihlášeni = online na FB, nikdo o vás neví. Nastavení vašeho soukromí je snadné. Nebudete-li chtít, nic se o vás okolní svět nedozví. Co uvádíte ve svém profilu, je na vás samotných.

Žijeme v době, kdy se můžeme potkávat s lidmi z kterékoli části světa a být spolu v online světě, a to je fajn. 🙂

Nikdy jsem na FB nebyl/a… Vůbec netuším, jak na to.

Se vším vám rádi pomůžeme. 🙂 Stačí napsat na info@centrumzmen.cz, ozveme se vám, a jakmile to bude možné, založíme a nastavíme váš účet dle vašich představ a potřeb společně.

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

Napište mi soukromou zprávu

 Vladimír Vymětal -  Každý může mít úspěšný, naplněný a šťastný život. Snadněji, než tušíte. Stačí pochopit a uvidět jednu základní věc... Ing. Vladimír Vymětal, jsem certifikovaný kouč, lektor Psychology of Mind


Vladimír Vymětal7. Úno 2902

Jiný pohled na úspěch

Vladimír Vymětal7. Zář 136

Vladimír Vymětal17. Říj 238

Psychologický imunitní systém

Vladimír Vymětal3. Říj 158

Hodně štěstí – mail

>