Změna je život, život je změna

Občas každému z nás přeběhne husí kůže po těle, když zaslechneme větu: „Chtělo by to změnu.“ Proč?  

Zdeňka Čermáková1. Říj

8519

Jsem tu pro vás. Pomůžu vám k tomu po čem toužíte...

Dnes se na chvilku zastavte se svojí koučkou Zdeňkou a podívejte se na změny Vašeho života. Jdou dělat jednoduše, snadno a se skvělými výsledky. 

Občas každému z nás přeběhne husí kůže po těle, když zaslechneme větu: „Chtělo by to změnu.“

Proč? O změně slyšíme všude. Buď uděláme změnu, anebo se stane něco strašného! Všichni kolem nás nám z billboardů, rádia, televize a internetu sdělují, co všechno je s námi v nepořádku. Musíme být více sebevědomí, mít lepší práci, perfektního partnera, naučit se vydělávat peníze…, abychom byli někdo a něco ve svém životě dokázali. Znamená to tedy změnu toho, jak žijeme teď.

Je v naprostém pořádku, že chceme změnit něco, co se nám nelíbí

Ovšem způsob, jakým to obvykle děláme, tak ten v pořádku není. Vypadá to, že to buď uděláme tak, jak nám přikazuje ten „svět“ kolem nás, anebo nebudeme úspěšní, šťastní a spokojení. Bububu odevšad nás straší :)…, a tak se bojíme, že to bude bolet, budeme muset sami se sebou dělat spoustu věcí, které vlastně ani dělat nechceme. Jsme dost často frustrovaní z toho, že nedokážeme to, co ti druzí. Změna se tak pro spoustu z nás stává něčím, čeho se bojíme, co je těžké a složité. 

 

Změna je nedílnou a přirozenou součástí našich životů

Je fajn to vědět. 🙂 Proč?

  1. Ze života nám zmizí obavy a strachy, že něco nedokážeme.
  2. Přestaneme se zabývat věcmi, které v našem životě nefungují.
  3. Začneme dělat věci, které nás opravdu dovedou ke změně našeho života.

Poslechněte si ve videu příběh podle skutečné události. Stal se mně a v nějaké podobě se děje i Vám. Je velmi důležité začít si všímat, co se v našem životě opravdu děje. Přinese Vám to do života mnohem více než cokoli jiného. Jak to?

Každý den nám vstupuje do života změna
Můžeme jí říkat i příležitost

➤  Příležitost něco nového se naučit snadno a lehce a jako kdyby samo. ➤  Příležitost zažít věci, o kterých ani nemáme tušení, že bychom je zažít mohli. ➤  Příležitost naprosto přirozenou cestou objevit své schopnosti, talenty a dovednosti. ➤  Příležitost začít jinak, jinde a s někým, o kom nás ani nenapadlo, že by to šlo.

Nemusíme se vůbec zabývat všemi těmi otázkami: Kdy, jak, proč, pro koho, za kolik a co z toho bude?  

Bez všech změn, chcete-li příležitosti, které se mi staly, jak jsem Vám řekla ve videu, bych asi nikdy nepsala články, nenatáčela videa a nenaučila se spoustu dalších věcí. A to všechno přirozeně tak, jak přicházela změna do mého života.

Život se děje a já se děju s ním. My všichni se dějeme se Životem.

Bez školení, drilu a výcviku, který je u nás v poslední době tak oblíbený. Říkáme mu obvykle osobní rozvoj. Nikdo z nás nemusí těžce, složitě a namáhavě měnit sám sebe ani svůj život a už vůbec ne používat k tomu něčí metody, návody, techniky a strategie. Většinou pak jen dál bloudíme v temnotě. 

Ke změně našeho života nám dokonale stačí naše
Přirozenost, Intuice a Zdravý rozum.  

Ovšem tuhle „svatou trojku“ jsme zastrčili ve svých životech někam hodně dozadu. Pro naši vlastní škodu. Zašli jsme už tak daleko, že věříme jiným lidem, kteří prohlašují, že ví, co je pro nás správné. Neví, a nevíme to ani my sami. Jsou to jen naše představy.

Nevěříte mi? Chcete důkaz?

Vzpomeňte si na okamžiky ve svém životě, kdy jste měli naprosto jasnou představu o tom, co se má dít a co se má stát, co je pro Vás samotné správné. Všechno jste si skvěle připravili, a pak to bylo celé úplně jinak. A mnohem lepší, než byla Vaše nejhezčí představa.

Obvykle se lidé zlobí, že jsou věci jinak než jak si je představovali a naplánovali.

Někteří si myslí, že je s nimi a jejich životem něco v nepořádku, když se jim neplní jejich představy, jak a co má vypadat. Není s námi ani s naším životem nic v nepořádku.

Nevěřte mi!
Zkuste si to. 🙂

Jeden jediný týden si všímejte toho, co se ve Vašem životě opravdu děje

Všimněte si toho, jak je každý den úplně jiný, než jak jste si ho ráno určili, že bude vypadat. Jak se Vy sami každý den neuvěřitelně měníte, když jste u toho, co se děje, kam Vás to vede a také co vás vede 🙂

Něco mnohem většího, než jsou naše představy, totiž naprosto dokonale ví, kudy vede naše cesta. Přečtěte si v knize Tvořte nemožné – 12 kroků k super životu skvělou kapitolu s názvem Nejpěknější týden. 

Těším se na další setkání s Vámi.

Mějte fajn den, každý den
Z Centra Změn se s Vámi pro dnešek loučí Zdeňka.

 

 Zdeňka Čermáková -  


Zdeňka Čermáková5. Čvn 2521

Děkujeme

Děkujeme

Zdeňka Čermáková3. Čvn 1813

Jste Sexy?

Jste Sexy?

Zdeňka Čermáková13. Úno 7147

Nic nemusím

Nic nemusím

Zdeňka Čermáková13. Lis 3753

Jak překročit své hranice?

Jak překročit své hranice?
>