Martina Balážová

Poradce hubnutí

Věřte mi, vím to

Zdeňka vám ukáže, že můžete dělat to, co chcete

Jsme tu pro vás. Pomůžeme vám k tomu po čem toužíte... 

Asi před rokem jsem od přítelkyně dostala mail s poznámkou: možná se to bude hodit tobě nebo někomu z tvého okolí. Byla to pozvánka na webinář od Centra Změn.

S obvyklým respektem. Zase nějaký teoretický rady! Ta blondýna vypadá až moc sebevědomě! Promiňte, Zdeňko ;)) jsem se připojila na první webinář.

     Life&Byznys Coach Zdeňka Čermáková 

Spadla mi čelist

Nikdo po mně nechtěl dělat určité věci pro to, aby se něco stalo. Spadla mi čelist. Doslova. To, co jsem slyšela, dávalo od začátku do konce smysl. Poslouchala jsem Zdeňky kolegu Vladimíra, který na webináři hovořil o normálním životě, o skutečném životě, o tom, jak si ho sami zbytečně komplikujeme, o myšlenkách, které plynou našimi hlavami, o myšlenkách, kterými se zbytečně zaobíráme, o štěstí, které máme, ale bráníme se mu.

Nebezpečná ženská Zdeňka

Později jsem měla možnost mluvit se Zdeňkou (jo, s tou sebevědomou blondýnou), a poté s ní být v kontaktu prostřednictvím jejího programu Nebezpečná Ženská.
Se Zdeňkou, která JE, o životě něco ví a můžete s ní mluvit o všem. Fakt. Úplně o všem. Začnete u práce, pokračujete přes děti a skončíte u …. Věřte mi, vím to...:)

Pomůže vám otevřít oči a ukáže vám stejně, jako to ukázala mně, že: 

  • Opravdu můžu dělat to, co chci
  •  To, co považuju za svůj problém, je problém většinou někoho úplně jiného
  • Štěstí, po kterém toužím, mám, jenom si to neuvědomuju

Dospěla jsem

Nad tímhle konstatováním se musím smát, ale fakt. 🙂 Před dvěma roky jsem neměla žádné plány (ty tedy nemám ani teď), netušila jsem, kterým směrem by se měl můj život ubírat - teď preferuji směr ke zdraví, pohodě a spokojenosti. Jaké profesi bych se chtěla věnovat (teď mám zaměstnání, které mě fakt baví a co bude v budoucnu se uvidí...)

Tuhle se za mnou stavil spolužák, pro kterého jsem dělala hodiny a zeptal se mě: ,,Prosím tě, jak ty to vlastně máš? Nejdřív ekonomka, pak malování, mezitím vejška a teď zdraví a hubnutí?“ Jo, přesně tak.

Život mě dovedl až sem

a já jsem zvědavá, kam bude moje cesta směřovat dál. A těším se na nové objevy. Zdeni, nemám teď vůbec čas ,,chodit“ na Vaše webináře, a tak Vás zdravím alespoň takto. Jsem ráda, že jsem Vás potkala.

S Vámi v zádech jsem udělala obrovský krok

Díky moc!!! Říkám si: některé věci člověk nenaplánuje (naše virtuální setkání třeba), ale když k nim dojde, nestačí zírat. 🙂

Děkuji Zdeňko za vaše programy a váš čas.

Martina Balážová


-92%  nejlepší online programy Centra Změn

Nastartujte nejlepší změnu v životě

 

 

Napište mi soukromou zprávu


Ing. Lenká Koutná Manažerka 1998 zobrazení

Nejsem na to sama

Zdeňka Karásková 1091 zobrazení

Chtěla jsem už opravdu žít

Hana Justychová 1013 zobrazení

Můj tajný projekt

Jaroslav Lubelík Podnikatel 1800 zobrazení

Prásk! Zmizel stres, že to nedokážu

Ludmila Kratochvílová Fashion sale 1471 zobrazení

Osobní podpora je k nezaplacení

Radim Kyjonka 1741 zobrazení

Dal jsem si větší svobodu

>