Úspěch, výkon, výsledky

O čem sníte? Co krásného by se Vám mohlo přihodit ve Vašem životě? Pojďme spolu překročit hranice našich snů ještě mnohem dál... Jednoduché tajemství neuvěřitelného života

Vladimír Vymětal30. Led

1757

Jsem tu pro vás. Pomůžu vám k tomu po čem toužíte...

Úspěch, výkon, výsledky. Jednoduše

Lidé jsou na světě miliony let, a jsme dokonale připravení pro řešení všeho, co před nás postaví realita.

Jsme vytvoření pro realitu a jsme dokonale vyladění pro dosahování výsledků. Jsme naprogramovaní k úspěchu.

Ale nejsme připravení pro vymyšlené světy, pro vymyšlené potíže a problémy. Jsem prostě velice dobří řešit všechno, co právě teď máme před sebou. Ale když se ztratíme ve světě svých příběhů, jde nám všechno mnohem hůř.

Bez přemýšlení?

Každý jste zažili že něco děláte a ni na  to nemusíte myslet, je to pro vás naprosto přirozené, děláte to úplně bez přemýšlení. A přitom , kdybychom se na to podívali pozorněji, mohou to být velice složité věci. A ak je to vlastně v libovolné oblast našeho života, ve které dosahujeme skvělé výsledky - kdy jsme ve flow, intuitivně jednáme, reagujeme na to, na co je potřeba, jsme soustředějí - v těchto chvílích se všechny ty hlásky a příběhy a potíže a problémy, kterým jinak nasloucháme pro nás stávají součástí toho hluku na pozadí a všímáme si jen toho, co se týká toho co děláme.

A naopak

Když se nám něco nedaří, když nás to nebaví, když se nemůžeme soustředit, když se něčím trápíme, můžeme si všimnout, že to jsou chvíle, kdy naopak máme v hlavě spoustu myšlenek na spoustu věcí a pořád se jimi zabýváme.

Vůbec nás nenapadne, že to všechno, co děláme, abychom úspěšně dosáhli výsledek, - přemýšlíme o budoucnosti a přemýšlíme, jak to asi dopadne - dokonale stojí v cestě našemu přirozenému zdroji inspirace, intuice, moudrosti, překáží naší přirozené schopnosti se pustit do toho, co chceme vytvořit a dělat skvělou práci a mít skvělé výsledky.

Mýty a jak to je

Úspěch

Na této cestě se lidé pohyují už tisíce let. Že úspěch je nějakým způsobem důležitý a něco znamená. A tak postupně vznikl nespočet strategií jak se dostat k úspěchu a nespočet postupů, jak se motivot abych dělal, co tyto strategie vyžadují. Některé fungují lépe a některé méně pro každého z nás je to jinak. Zásadní problém ale je, že ve skutečnosti být úspěšný vůbec není důležité. Protože je to jen otázka pohledu.

Samotný úspěch je prázdný a nasytí uspokojí nás jen někdy a jen chvilku…

Stejně peníze a sláva a uznání. Protože žádná z nich neobsahuje tu základní věc, kterou hledáme a od úspěchu i čekáme - naplněný život, štěstí, lásku.

Štěstí vede k úspěchu mnohem častěji než úspěch ke štěstí.

Výkon

Je to jako u počítače. Čím méně se zabýváme sami sebou, čím méně se vrháme z reality do světa fantazií, tím lépe se nám daří.

Produktivita je o tom, jak nás to baví.

Produktivní člověk není ten, který toho hodně udělá, ale ten, který toho hodně udělá, vzhledem k tomu, jak málo úsilí a stresu tomu věnuje. Produktivní člověk je ten, který dělá svoji práci opravdu s radostí a elegancí. 

Výsledky

Když jde o vytváření výsledků v našich životech, většina lidí je právě tam, kde se má být.  Dobrá zpráva. Protože je to jen na vás. 

Odkud se berou naše výsledky? Co je zdrojem našich výsledků?

Je to naše přirozená tvořivost, intuice,  inspirace. Naše vnitřní inteligence, která nás vede, jako kompas.

Když se krok za krokem vydáme kupředu a necháme se vést naší přirozenou schopností tvořit, jdeme tam, kam nám ukazuje naše inspirace, budeme mít výsledky. 

Na tom, abychom mohli být v životě šťastní, produktivní, tvořiví není nic složitého.

100% fungující a geniálně jednoduchý návod

Věnujte se tomu, co teď máte před sebou na talíři. Budete vědět, jaký krok je teď potřeba udělat. Udělejte ho. A tohle se opakuje stále dokola 🙂 Je to příliš jednoduché? 

Napsali jsme o tom celou knihu 🙂 Přečtěte si. 

Splňte si po čem toužíte.
Tyto knihy změní váš život.

Prémiové vydání knihy s bonusem


Líbí se Vám? Sdílejte

 

 Vladimír Vymětal -  Každý může mít úspěšný, naplněný a šťastný život. Snadněji, než tušíte. Stačí pochopit a uvidět jednu základní věc... Ing. Vladimír Vymětal, jsem certifikovaný kouč, lektor Psychology of Mind


Vladimír Vymětal5. Led 4416

Naše cíle NARUBY

Naše cíle NARUBY

Vladimír Vymětal7. Říj 10740

Jak se nebát strachu

Jak se nebát strachu

Vladimír Vymětal30. Lis 6707

Strašák PENÍZE

Strašák PENÍZE
>