Jak dosáhnout snadno svých snů, cílů a přání a začít báječný život?

Začněte s námi hned teď!

Čeká Vás revolučně nová cesta na které objevíte své nečekané schopnosti...

® najdete nové SUPER nápady pro vaši profesi či byznys

® zlepšíte své schopnosti a dovednosti

® objevíte svoji genialitu 
® budete úspěšní ve všem, co začnete tvořit a dělat

® vyřešíte zdánlivě neřešitelné problémy

® ztratíte zábrany, strach a obavy

® zbavíte se nejistoty a neúspěchu

® přestanete  s námahou a stresem

Chcete lepší práci?
Rozjet byznys?
Najít si partnera?
Zhubnout do plavek?
Odjet na fantastickou dovolenou?
Postavit dům?
Začít skvělý život?


Nevíte jak?

Schválně! Jak jste na tom vy?

Tohle je bohužel Vaše nejčastější odpověď :

"Plnit si své sny? To bohužel nejde. Rozhodně ne teď... Možná někdy, až na to bude čas, až s tím bude souhlasit rodina, až si budu víc věřit, až na to budu mít dostatek prostředků, až nastane ta správná chvíle ... Vlastně tomu už ani moc nevěřím.

Nemám peníze, nemám čas, nevím jak, neumím to, nevěřím si,  jsem na to sám, nemám motivaci, bojím se, nemám na to energii... "

Stačí se podívat okolo sebe a uvidíte, že některé lidi překážky nezastaví. A nejsou o nic lepší než Vy: 

Karel postavil nový dům... Marie začala úspěšně podnikat...  Vojta se vrátil z jižní ameriky...  Zuzana našla báječného partnera...  Karla získala skvělou práci... Radek začal studovat v zahraničí...  sousedka zhubla 8 kilo a docela jí to sluší... Dcera známé maluje obrázky a začale je i prodávat... 

Nikdo z nich není unavený, unuděný, bezradný, strhaný - naopak.  Jsou živější, mají víc energie, baví je život... V čem je rozdíl?

Vy si také můžete začít plnit své sny. Můžete dosáhnout mnohem víc, než si umíte představit. Snadno a bez stresu.

Pojďte objevit, jak se všem překážkám vyhnout a pustit se s chutí do toho, po čem toužíte.

V roce 2012 jsme pro vás připravili zcela nový program, Revoluční eXperiment - Tvořte nemožné. Od té doby ho absolvovali stovky z vás a většině zásadně změnil život. Nyní ho můžete absolvovat jako samostudium, svým vlastním tempem. 

Vyzkoušejte si, jak si můžete začít plnit své sny. Jak můžete začít tvořit z ničeho. Jak se můžete pustit i do toho, co vám dnes připadá nemožné... Ukážeme vám jak na to. 

Tvořte Nemožné - Revoluční eXperiment

90 dnů, které změní Váš život

Video kurz, založený na nejnovějších poznatcích v oblasti využití lidského potenciálu

Splňíte si svůj sen a přání. Získájte to, o čem si myslíte, že je pro Vás nemožné. Čeká Vás Obrovský skok ve Vašem životě, revolučně nový pohled na to, jak můžete tvořit co chcete, lehkost, zábava a nová energie!  


Každý člověk má v sobě přirozeně nevyčerpatelnou a neomezenou schopnost tvořit. Lidé naprosto netuší, co dokážou. Co je a co není možné... To je skvělá zpráva!

- Zdeňka a Vladimír, Autoři -

Autoři

Máte v sobě ukryté neuvěřitelné bohatství.
Jsou to vaše sny, přání a touhy.
Splňte si je! Ukážeme Vám, jak je to snadné. 

Od roku 2009 Vám pomáháme v CentruZměn plnit si své sny a žít báječný život. V roce 2012 jsme pro Vás poprvé připravili náš nejoblíbenější kurz revoluční eXperiment Tvořte Nemožné. Ukážeme Vám, jak můžete "ohnout" vaši realitu a udělat nemožné možným. Splňíte si svůj sen!

Ing. Vladimír Vymětal
Life Coach, Lektor Psychology Of Mind, 
certifikovaný transformativní kouč

Zdeňka Čermáková
Life Coach, Lektor Psychology Of Mind, 
certifikovaný transformativní kouč 

Naši absolventi nám napsali

Měla jsem strach, že na to nebudu mít čas, ale měla jsem najednou spoustu času navíc. Přestala jsem s věčným drilem. Vše, co jsem v programu TN dělala najednou šlo snadno a rychle. Zmizela má prokrastinace. Výsledky v mém byznysu se okamžitě projevily a trvají dodnes.

- Zuzana designérka bytů -

Mé sebevědomí vzrostlo během tohoto programu tak, že jsem se přihlásil na beznadějmě přecpaný konkurz a vyhrál jsem ho. Cestovat a přitom pracovat byl můj sen. Bavit se tím, co dělám nejraději. 

- Martin průvodce Fischer Reisen -

Dřív jsem na sobě každý den makala a myslela jen na to abych něco nepodělala. Každý den jsme měla seznam věcí, které musím dělat. Teď jsem v pohodě a věci, které mi předtím vůbec nešly jsou zábavné a daří se. 

- Romana managerka Makro -

Tohle jsem nečekala - už zase svobodně dýchám, nejsem sešněrovaná všemi těmi příkazy a zákazy osobního rozvoje. Nechápu jak jsem si mohla dřív tak ubližovat. Doporučuji každému kdo chce vyměnit radost za starost.

- Monika účetní Price Watterhouse -

Tvořte Nemožné - Revoluční eXperiment
90 denní program, které změní Váš život

Čeká na vás obrovský skok ve Vašem životě, revolučně nový pohled na to, jak můžete tvořit co chcete, zábava a energie!

Co vám program přinese:

proč je právě pro Vás program Tvořte nemožné

V programu se naučíte

 • Začnete si plnit svá přání a sny mnohem snadněji a spolehlivěji, než byste čekali.
 • Objevíte sobě nové Talenty, Dovednosti, Schopnosti o kterých dnes ani netušíte
 • Získáte skálopevné Sebevědomí, sebedůvěru, sebejistotu bez drilu a práce na sobě,
 • Čeká Vás Svoboda, Volnost, Radost, a spousta zábavy
 • Získáte jistotu ve všem, co děláte ve své profesi i osobním životě

V programu se zbavíte

 • Nejistoty a strachu, že něco nezvládnete
 • Obav a nervozity z toho, že se něco pokazí
 • Stresu, a nedostatku času i na sebe sama
 • Problémů, váhání, špatných rozhodnutí
 • Nerozhodnosti, přešlapování na místě

1. Co konkrétně v programu najete?

1.

12. video lekcí. Lekce obsahují krátká videa, ve kterých vás povedeme k úspěchu, na každý den v týdnu jedno. Všechna videa si můžete stáhnout ve formátu mp3 jako audio záznam do telefonu a mít je kdykoliv k dispozici.

2.

Tištěný pracovní manuál - kniha Tvořte nemožné. V knize najdete podrobně obsah jednotlivých lekcí spolu s příklady a otázkami k zamyšlení. V jednotlivých lekcí je doporučení, kde v knize najdete právě probírané téma. Kniha Tvořte nemožné, která bude Vaším soukromým průvodcem na cestě k úspěchu. Nemusíte si nic zapisovat, nic se učit. 

3.

Exklusivní členství v diskusní skupině lidí, kteří stejně jako vy tvoří svůj projekt. 24/7 můžete sdílet své úspěchy, nápady, najít inspiraci a nebo inspirovat ostatní. 

2. Jak to bude probíhat

1.

Tento video kurz je připraven formou samostudia, můžete ho procházet svým tempem a ke všemu se libovolně vracet. Kurz rozvržen na 12 týdnů.

2.

Na každý den je pro vás v lekcích připraveno krátké video.
Video lekce trvají cca 5 minut, takže si na ně najdete čas i když jste velmi zaneprázdněný člověk. Zjistíte velmi brzy, že máte mnohem více volného času, než jste měli před zahájením kurzu. Je to jen jeden z vedlejších efektů našeho kurzu. Každou lekci si také můžete stáhnout jako mp3 nahrávku do svého mobilu a poslechnout si ji v klidu kdekoli.

3.

Vždy na konci každého týdne dostanete vždy malý domácí úkol, který Vám pomůže si uvědomit, co nového jste si v průběhu týdne objevili, pochopili, uviděli. Jak se posunuje Váš projekt.

4.

K dispozici budete mít privátní diskusní skupinu, do které můžete 24/7 psát co vás zajímá a najít v ní odpovědi nebo inspiraci od lektorů nebo ostatních účastníků kurzu.

3. Jak to vypadá uvnitř?

Podívejte se, co na Vás čeká, bude se vám to líbit. 

Co získáváte nákupem programu?

1.

Zcela nový pohled na  to, jak dokážete úspěšně jít za svým cílem a plnit si své sny a přání. Pochopíte jednoduchý a 100% spolehlivý recept na úspěch. 

2.

Online video kurz s doživotním přístupem k lekcím

3.

12 týdnů ke změně, celkem 70 krátkých video lekcí

4.

Knihu Tvořte nemožné, která vznikla k tomuto video kurzu. 212 stran inspirace a konkrétních praktických kroků.

5.

Každé ráno krátká video-lekce a audio nahrávka ve Vašem emailu nebo messengeru

Začněte si plnit svá přání a sny hned teď!

Co zaplatíte: 5990Kč.
Znalosti, které získáte: k nezaplacení

Klikněte na tlačítko a získejte ihned přístup k video kurzu Revolučni eXperiment - Tvořte Nemožné, 90 dnů, které změní Váš život.

100% Garance

Nákup programu je pro bez rizika. Máte 2 týdny na vyzkoušení a pokud nebudete s programem spokojeni, vrátíme vám vaše peníze. 

Co říkají naši absolventi

Od roku 2012 se stovkám lidí splnili jejich dosud nemožné sny na vzrušující cestě revolučním eXperimentem - Tvořte Nemožné. Absolventi našli novou práci, znásobili svůj příjem, zlepšili své vztahy, posunuli své životy tak, jak se jim o tom ani nesnilo. Objevili v sobě něco přirozeného, co každého z nás spolehlivě vede úspěšným životem. Něco, co jim už zůstane napořád.

profile-pic
Aleš Drnovský Realitní makléř

Naplněná peněženka

Nastal velký zvrat v mém životě. Osobním i profesním. Z utrápeného a vystresovaného podnikatele, se stal spokojený chlap. Rozjel jsem svůj nový byznys na základech, které mi tento program ukázal. Jsem více v akci a přitom bez stresu.

profile-pic
Hana Kašparová Manažerka Mikamont

V 53 letech jsem se stala modelkou

Do programu jsem vstoupila s bláznivým a naprosto nemožným nápadem. Stát se v 53 letech modelkou a zúčastnit se soutěže krásy. Podařilo se. Byla jsem vybrána do finle ze 300 soutěžících mladých žen!

profile-pic
Dominika Kováčová CEO Usmej sa a zmen svet

Mám svoj byznys :)

Vytvorila jsem (foto)projekt Usmej sa a zmeň svet. Na začiatku som bola introvertka, nerada oslovovala cudzích ľudí, pracovala v korporátě, kde som nebola spokojená.

Dnes fotím úsmevy nejen na Slovensku ale i v Portugalsku, Anglicku, Chorvátsku, Južnej Kórei, Nemecku, Taliansku, Bosne a Hercegovine, Anglicku, Poľsku či Rumunsku.

profile-pic
Ing. Vojtěch Dúl CEO, Generativ

Otočka o 180°

Som z tohto programu unesený. Zdenka je úžasná, fantastická, obdivuhodná! S kolegom Vladimírom robí neskutočné veci. Pracujem v oblasti vzdelávania dospelých a ty dvaja všetky moje doterajšie vedomosti postavili naruby. Otočili všetko o 180°. Používal som vo svojej profesi renomované techniky a čím ďalej tým viac som sa zamotával.
To čo učí v programe, je niečo prevratné, prelomové, neuveriteľné. Neguje to celý osobný rozvoj. Je to pre mňa obrovské prekvapenie a úžas. Srdečne Vám ďakujem.
CEO, Generatív

Nejlepší čas začít si plnit svá přání a sny je právě teď!

Co zaplatíte: 5990Kč.
Znalosti, které získáte: k nezaplacení

Klikněte na tlačítko a získejte ihned přístup k video kurzu Revolučni eXperiment - Tvořte Nemožné, 90 dnů, které změní Váš život.

Můj příběh
poznáte se v něm?

Před pár lety jsem se potkala s kamarádkou. Héééj to je bezva, že tě vidím. Jak se máš?

,,Já ti ani nevím.”Tahle odpověď mě zaskočila a tak jsem se zeptala, co tím myslí.  

,,Ale jo… asi dobrý. I když popravdě? Nic moc. Něco tomu všemu chybí. Nějaká ,,šťáva”. Říkám si, tohle je všechno holka zlatá? Dřív jsem dělala, co jsem chtěla. Zažívala spoustu zajímavých věcí. Byla jsem plná optimismu, radosti a energie a dělala to, co mě bavilo a vzrušovalo a dnes?”

 • Jen řeším každodenní problémy.
 • Jen si plním své pracovní a domácí povinnosti.
 • Jen pracuji abych měla peníze, ale nebaví mě to.
 • Jen se snažím žít abych přežila další den.  


Věděla jsem přesně o čem mluví. Zažila jsem to před lety také. Dny plynuly den za dnem a byly si podobné jako vejce vejci. Kdyby se mě v té době někdo zeptal… Jak se ti líbí tvůj život?Moje odpověď by byla: nic moc.

Nebo ještě hůř: pořád to samé. Už aby byl konec.


Byla jsem rozhodnutá nebýt tím nudným dospělákem


který je jen v práci a pak doma a plní si jen své povinnosti. Jenže! Ve 30 letech zlom a já se ani nevím jak, ale dostala jsem se do světa “nudy” dospělého života. Kde mi bylo určováno jaká mám být jako matka, manželka, manažerka. Samé příkazy a přesné instrukce, abych něco ,,nepodělala”. A výsledek byl přesně opačný.

Na co jsem sáhla to jsem podělala

Tři roky jsem si tak zvolna šlapala pěkně krok za krokem k depresi a asi také i vyhoření.

Dost!

Přestala jsem dělat věci, které jsem věděla, že mě vedou cestou nudy a obyčejnosti.

Všimla jsem si  3 věcí, co nás vedou do pekel

 1. věříme víc ostatním než sami sobě
 2. marníme čas věcmi, které nás nebaví
 3. chceme aby nás měli všichni rádi


Přišlo rozhodnutí

Chci být zase tou živou ženskou, co je plná energie.
Chci zase žít život naplno.

Chci zažívat to vzrušení z dělání nových věcí, které jsem nikdy předtím nedělala. A hlavně plnit si to, co chci.

Chci od života všechno
Chci až do konce svých dnů dělat to, co chci a co mě baví


To, co mě vzrušuje a přitahuje. Dělat věci jinak než všichni ostatní. Pro spoustu lidí nemožné.

TO MILUJU!

Víc jak dvacet let zdobí tento výstřižek můj stůl


Víc jak dvacet let zdobí tento výstřižek můj stůl

Nebyl to ale tenhle výstřižek, který mě ve 33 letech změnil život.

Byly to jednotlivé kroky, které jsem udělala.

Paradox

těch mých kroků byl ten, že se měnil můj život aniž bych na něm musela hrozně makat, měnit ho, náročně zvládat, plánovat, stanovovat si cíle a strategie. Přizpůsobovat se okolí.

Pracovat sama na sobě. Dělat věci podle nějakého návodu či plánu.

Začala jsem tvořit nemožné…

nemožné je to, co si nedokážeme představit, že bychom vůbec mohli mít. Zvládnout, dokázat. Tyhle věci si vybírám :)

Možná se teď ptáte proč?

6 důvodů, proč byste měli vytvořit alespoň 2 “nemožné” věci ročně


6. Objevujete o sobě věci, které vůbec netušíte

Děláte jiné věci než kdy předtím, zkoušíte je a vidíte, že to jde. Naprosto přirozeně.

5. Přichází k vám nové příležitosti

Lidé kolem vás si všímají, že jste schopní dělat to, co ostatní nedokážou a přitom snadno.  

4. Roste vaše jistota a sebevědomí

věci, co jste nikdy předtím nedělali se vám daří a vy vidíte ty skvělé výsledky.  

3. Zvyšuje se vám v těle hladina Endorfinu 

děláte to, co dělat chcete, to co vás láká a baví tvořit, takže se ozdravuje se celý organismus. Bez námahy.

2. Mládnete místo stárnutí

děláte vždy nové věci, ne to, co už jste dělali (ty staré zatuchliny). Jste stále v centru novinek.

1. Přestanete dělat stejné nudné věci znovu a znovu

Naplňujete svůj čas novými a vzrušujícími věcmi. Seznamujete se s novými lidmi, kteří sdílejí vaše zájmy. Vaše současné vztahy jsou plné nových zážitků.


Životem jdete v úspěchu. Když to uděláte, uvědomíte si, že to, jak vypadá váš život dnes, nemusí definovat, jak musí vypadat zítra.

Žijete ve svobodě a tato svoboda je konečným darem. Vše, co potřebujete umět, je jediná věc:  naučit se tvořit nemožné

Přidejte se a začněte si plnit svá přání a sny hned teď!

Co zaplatíte:   5990Kč.
Znalosti, které získáte: k nezaplacení

Klikněte na tlačítko a získejte ihned přístup k video kurzu Revolučni eXperiment - Tvořte Nemožné, 90 dnů, které změní Váš život.

Zabezpečená platba

Vždycky jsem věděl, že můžu vytvořit nemožné, ale ...nedokázal jsem si ani představit, že bych to, co miluji mohl dělat jako svoji profesi. Dnes už to dělám. Pomáhám lidem začít běhat. Věnuji už zbytek svého života jen tomu, co miluji. Splnilo se, co jsem vše chtěl.
Kouč - Mattoni FreeRun, 48let

Ladislav Stránský

Prošel jsem si řadu programů osobního rozvoje ale tohle je pecka! Nikomu nebudu nic doporučovat, protože to stejně nemá cenu, ale můžu s čistým svědomím říct, že takto připravený program s naprosto perfektním vedením dvou koučů jsem ještě nezažil.
Ano dokázal jsem díky Zdeňce (energická žena, která mi viděla až do žaludku) a Vladimírovi (děkuji za jeho vtipné hlášky na online setkáních) vytvořit to o čem jsem dlouhá léta jen snil. Moje vlastní kavárna je otevřena jen díky tomuto programu. Do mé smrti tady budou mít ti dva skvělou kávu zdarma.
Majitel kavárny Trojka, 40 let

Václav Trojáček

Program mě hodně posunul dopředu. Dnes už se vrhám do věcí na které bych si dříve netroufala ani pomyslet. Dělám věci, které mě přitahují a nestagnuji jako tomu bylo dříve. Navíc jsem se naučila znát i svou cenu.
Tento program byl v mém životě jeden ze zásadních kroků. Peníze, které jsem investovala do programu, nestály ani za řeč proti tomu, co jsem si z programu ,,odnesla". Doporučuji každému, kdo se chce posunout dopředu ve svém životě absolvovat tento program.
Prodavačka, 40 let

Vendula Krasulová

Vaše nejčastější otázky:

Zde najdete odpovědi na nejčastější otázky. Nenašli jste odpověď? Napište nám! info@centrumzmen.cz


Moc ráda bych do programu vstoupila, ale popravdě vůbec netuším, co bych si vlastně měla přát. Už si ani nepamatuji, že bych směla i já mít nějaké přání. Pomůžete mi s tím?

Ano pomůžeme. Spousta z nás už přestala ve svém životě vytvářet to, co opravdu chce a děláme jen to, co je potřeba. Uvidíte sama, že máte spoustu přání a jedno si vyberete a budete si ho plnit společně s námi.


Jsem velmi zaměstnaný člověk. Moje práce mi bere hodně času a připadá mi, že nejsem moc efektivní v tom, co dělám. Chci se tedy zeptat jestli i na tohle myslíte ve Vašem programu. Budu mít víc volného času a přitom budu efektivní?

Jistě. V programu Tvořte nemožné se zabýváme i tím jak být profesionálem a mít skutečné výsledky a nepadat přitom únavou a vyčerpáním. Budete mít více času na sebe, svoji rodinu a i ostatní zájmy.


Už dlouho se snažím prorazit. Pracuji jako osvč, a to,co dělám se mi líbí. Jenže je tady hrozná konkurence a nevím, co mám dělat já, abych byla odlišná než oni. Váš program je zaměřený i na toto?

Tato problematika trápí hodně lidí. Myslí si, že už vše bylo řečeno i ukázáno. Vy objevíte, že máte v sobě nápady, které budou pro Vaše zákazníky zajímavé. Jste originál a v tom je Vaše síla. V našem programu ji začnete používat.


Neustále začínám a vlastně ani nevím proč. Tak nějak nedokážu to, co chci dotáhnout do konce nebo co. Manžel říká, že se moc snažím ale já si myslím, že asi málo. Ukážete mi kde dělám chybu?

Ne, nebudeme Vám ukazovat, kde děláte chybu. Nic takového není. Ukážeme Vám jak dělat to, co chcete abyste věci dokončila a byla úspěšná. Je to jednodušší než si teď myslíte.


Nikdy jsem v žádném online programu nebyla. Nevím jestli to zvládnu se svým běžným životem. Chtěla bych udělat nějakou změnu ve svém životě, ale ani nevím jakou. Je tento program vhodný i pro mě?

Ano, tento program je pro Vás přímo na míru. Občas každý z nás neví, co by vlastně mělo být jinak. Krok za krokem Vás povedeme. Zjistíte, že každý den objevíte něco pro svůj život i pro to, co byste opravdu chtěla.


Jak získám přístup do kurzu?
Po úhradě vám vytvoříme přístup ke kurzu a zašleme přístupové údaje.


Nejsem technický tip, zvládnu vaše programy?
Zvládnete je na jedno kliknutí. V pohodlí svého domova nebo i na cestách :) Stačí vám připojení k internetu.
Po zaplacení vám zašleme přístupové údaje do Vaší členské sekce na stránkách Centra Změn. Zde je pro Vás již připravený celý program. Na jedno kliknutí se dostanete k veškerému obsahu. Videa, pracovní manuál, mp3 nahrávky.

Jak časově náročný je tento program? 
Program je koncipovaný tak, abyste jím mohli projít při vašich běžných činnostech. Videa jsou připravena i v mp3 nahrávkách takže si je můžete pustit třeba při cestování nebo domácích pracech.
Úkoly, které jsou pro vás připravené jsou snadné a všichni účastníci se shodují, že jim program přinesl více času do jejich života, protože se přestali zabývat tzv. ,,neužitečnými věcmi". 

Je kurz vhodný pro podnikatele?
ANO. Rozhodně.

Na jak dlouho je celý kurz?
Kurz je rozvržen na 12 týdnů. Jednlivé lekce jsou připravené na každý den.

Jak dlouho budu mít přístup k lekcím?
Vaše lekce si můžete stáhnout ve formátu mp3. K video kurzu máte neomezený přístup. 

Jak často dostanu videa?
Všechna vide najdete ve svém účtu ihned po zaplacení kurzu. Kurz je rozvržen na 12 týdnů. 

Jaké podklady ke kurzu dostanu?
Ke kurzu dostanete video lekce, týdně shrnutí a domácí úkol, tištěnou knihu Tvořte nemožné, která slouží jako pracovní manuál. 

Jsou jednotlivé lekce vázané na konkrétní hodinu? Musím sledovat videa vždy v nějaký přesný čas?
Videa si můžete přehrát kdykoli. Doporučujeme postupovat podle rozvrhu - jedno krátké video každý den.

Kolik času mi kurz zabere? Jsem zaneprázdněný.
Každodenní video lekce jsou dlouhé cca 5 minut

Jak můžu za kurz zaplatit?
Kurz můžete zaplatit online platební kartou nebo online bankovním převodem

Můžu zaplatit v eurech?
Ano.

Klikněte na tlačítko a získejte ihned přístup k video kurzu Revolučni eXperiment - Tvořte Nemožné, 90 dnů, které změní Váš život.

Co zaplatíte:   5990Kč.
Znalosti, které získáte: k nezaplacení

>