Gratulujeme!
Jste jiní než 90% lidí kolem vás.

Jste úspěšní, ale... Život už nemá tu "šťávu". Máme dobrou zprávu.  

Ve vašich odpovědích se objevuje ztráta něčeho velmi důležitého pro váš život. Ztratila se z něj radost, pohoda a harmonie. Je čas na změnu. Vrátit vše do rovnováhy. 

Vaše c​​​​harakteristika

Nespokojujete se s průměrem

Jste člověk, který rád objevuje něco nového a originálního. Práce na sobě vám není cizí a neustále se snažíte zlepšovat se.
Máte v sobě zdravou zvědavost vždy vědět ještě více než všichni ostatní. Hledáte odpovědi na otázky, které se dost často objevují ve vaší hlavě. Tušíte ale, že s odpověďmi vám musí pomoc někdo další.

Vy si vždy poradíte

Vždy se vám podaří překonat vše, co vám stojí v cestě když jdete za tím, co chcete. Neustále hledáte způsob jak chytře vyřešit problém s minimem času a energie. Je pro vás typické mít před sebou otevřených spoustu věcí. Dávejte si ale pozor, protože se často ztrácíte v tom, čemu je teď nejlepší věnovat svůj čas a energii. 

Máte spoustu nápadů 

​Tam, kde většinu lidí nic nenapadá, vy vidíte nové možnosti a příležitosti. Nápady většinou realizujete, ale dost často se nedostavuje ten pocit naplnění a uspokojení, že se vám to podařilo. Víte, že jste vždy jen kousek od stavu vyhoření a tenhle stav rozhodně nechcete nikdy zažít. Sledujte svůj nápad, nedostat se do stavu, který nechcete. Být vždy v harmonii sám v sobě.

Hledáte příležitosti vyrůst

​Jste člověk, který vždy touží vědět, že jde v životě tím správným směrem. Milujete když je vše vyvážené.
Chcete mít v životě všechno a víte, že tak je to správně. Mít pěkné vztahy a fungující práci. Zároveň s tím si ale chcete také užívat v životě radost, klid, pohodu a dobrodružství. Být nejen úspěšný ale i šťastný člověk.
Jste ochotni tohle všechno mít ve svém životě. Jen vám chybí člověk, který by vám teď pomohl s tím, kam se ztratila rovnováha toho všeho.

1

Víte, že v životě můžete dokázat mnohem víc.Těšíte se na výzvy, ale někdy potřebujete od někoho trochu postrčit dopředu. 

2

Jste nezávislý člověk. To je vaše priorita, ale víte také, že potřebujete mít kolem sebe někoho, kdo ve vás dokáže probudit to nejlepší. 

3

Jste originální a tvořivý jedinec. To si často uvědomujete, ale občas vám to uniká a pak stagnujete ve všem, co děláte. 

4

Víte, že co si usmyslíte, to také dokážete.  Ale někdy nevíte, co je správné rozhodnutí, aby to nebyl pro vás krok zpátky, ale vpřed.  

Tyto vaše 4. základní rysy vás staví do jedinečné pozice.  Můžete začít měnit, co je třeba a vydat se za vším, co chcete. 

Naše doporučení pro vás

na základě vašich odpovědí v kvízu jsme pro vás vybrali několik doporučení. Pomůžou vám snadno změnit, co je zapotřebí, aby vaše životní snažení korunoval úspěch.

Jak se dostat z blbé nálady?

Stáhněte si e-book Odhalení o Intuci, Přirozenosti a Zdravém rozumu.
Obsah této knihy vám může navždy změnit život. A s tím si není radno zahrávat... Co kdybyste najednou byli ve svém životě šťastní? Úspěšní, tvořiví, milující a milovaní?

odhaleni1.jpg

Objevíte svůj klíč k úspěchu

Naučíte se jít za tím, co chcete

Bestseller z Centra Změn

Stáhněte si zdarma ODHALENÍ

Pojďte na to chytře. Použijte stejný trik jako ti nejlepší. Proč je to tak, že ti nejlepší atleti mají svého kouče, ale běžní lidé ne? A nejen atleti. Politici, herci, byznysmani, podnikatelé ... Ale "průměrní lidé" ne. Když jsou i ti nejlepší ještě lepší s koučem, představte si, jak zásadně byste mohli z koučinku profitovat vy ...


Dostaňte ze sebe to nejlepší

Změňte všechno snadno a lehce

Nejlepší hráč ve vašem týmu

Použijte stejný trik jako ti nejlepší

Chcete, aby se někdo osobně a 100% věnoval právě vám. Chcete maximální podporu a dozvědět se co nejvíc. Tohle je pro vás. VIP výběrový program, ve kterém vám věnujeme maximální péči a podporu.


Osobní transformace

Kombinace online a živých setkání

Možnost získat certifikát transformativní kouč

Revolučně nová cesta životem - VIP

>