Gratulujeme! Skvělá zpráva! 

Jste žena činu 

Z vašich odpovědí je zřejmé, že opravdu chcete změnu. Máte ty nejlepší předpoklady pustit se do toho. Přečtěte si vaše výsledky a zjistěte jak na to. 

Vaše charakteristika... 

Nespokojujete se s průměrem

Jste člověk, který rád objevuje něco nového a originálního. Práce na sobě vám není cizí a neustále se snažíte zlepšovat se.
Máte v sobě zdravou zvědavost, touhu udělat svůj život ještě lepší a vytvářet si ho podle sebe. I když o tom občas pochybujete, tak uvnitř sebe víte, že to v sobě máte. Věnujte tedy více času tomu, co se ve vás skrývá za sílu.

Vy si vždy poradíte

​Vždy se vám podaří překonat vše, co vám stojí v cestě když jdete za tím, co chcete. Neustále hledáte způsob jak chytře vyřešit problém s minimem času a energie. Je pro vás typické mít před sebou otevřených spoustu věcí. Dávejte si ale pozor, protože se často ztrácíte v tom, jak se mezi vším správně rozhodnout.

Máte spoustu nápadů

​Tam, kde většinu lidí nic nenapadá, vy vidíte nové možnosti a příležitosti. Někdy je ovšem pro vás těžké se v nich vyznat a rozhodnout se pro některý z nich ve správný čas. Vybrat si ten, kterému se budete věnovat. Vaše nápady vás vždy posunou dopředu. Ovšem dost často vám chybí parťák, který by vašim nápadům naslouchal a ukázal cestu kudy se vydat.

Hledáte příležitosti vyrůst

​Cítíte, že život nabízí mnohem víc. Chcete se někam posunout a poznat něco nového. I když nyní ve svém životě tak trochu stagnujete, tak víte, že se objevuje něco, co vás přitahuje a láká. Cítíte, že teď na vás čeká něco nového. Něco velkého.

1

Víte, že v životě můžete dokázat mnohem víc. Těšíte se na výzvy, ale někdy potřebujete od někoho trochu postrčit dopředu. 

2

Jste nezávislý člověk. To je vaše priorita, ale víte také, že potřebujete mít kolem sebe někoho, kdo ve vás dokáže probudit to nejlepší. 

3

Jste originální a tvořivý jedinec. To si často uvědomujete, ale občas vám to uniká a pak stagnujete ve všem, co děláte. 

4

Víte, že co si usmyslíte, to také dokážete.  Ale někdy nevíte, co je správné rozhodnutí, aby to nebyl pro vás krok zpátky, ale vpřed.  

Tyto vaše 4. základní rysy vás staví do jedinečné pozice.  Můžete začít měnit, co je třeba a vydat se za tím, co chcete. 

Doporučení pro vás

na základě vašich odpovědí v kvízu jsme pro vás vybrali nejvhodnější programy z Centra Změn.  
Pomohou vám snadněji změnit, co je zapotřebí, aby vaše životní snažení korunoval úspěch. 

Nastartujte život 

5denní videokurz, který rozproudí vaše schopnosti, kreativitu a nadání. Navíc už o sobě nikdy více nebudete pochybovat a schovávat to, co v sobě máte. Dejte věci ve svém životě do pohybu. Bez stresu, námahy a drilu. 


Vhodné pro ženy

Skvělá cena 

Videokurz

Začněte zde 

Naučte se používat neomylný navigační systém

Kdykoli budete vědět, kudy kam. Jak se vám to líbí? Skutečně, máte svůj dokonalý navigační systém, ale možná o tom nevíte. Je to jako GPS pro váš život. Všechno se zjednodušší a vy si můžete začít užívat cestu.


Objevíte svůj klíč k úspěchu

Naučíte se jít za tím, co chcete

Video program + kniha

Váš neomylný navigační systém

Využívejte naplno toho, co máte

Stáhněte si ZDARMA e-book Odhalení o Intuci, Přirozenosti a Zdravém rozumu. Obsah této knihy vám může navždy změnit život. A s tím si není radno zahrávat... Co kdybyste najednou byli ve svém životě šťastní? Úspěšní, tvořiví, milující a milovaní?

odhaleni1.jpg

Objevíte svůj klíč k úspěchu

Naučíte se jít za tím, co chcete

Bestseller z Centra Změn

Stáhněte si zdarma ODHALENÍ

Dosáhněte na nemožné

Podívejte se, jak je možné dokázat cokoliv, když si osvojíte několik velmi jednoduchých pravidel. Kompletní průvodce jak změnit zcela svůj život za 90 dnů... 


Odkud se vše bere

Jakou roli v tom hrajete vy

Kompletní 3 měsíční video průvodce

Jak můžete dokázat cokoli...

Přidejte si nás do svého "týmu"

Použijte stejný trik jako ti nejlepší. Proč je to tak, že ti nejlepší atleti mají svého kouče, ale běžní lidé ne? A nejen atleti. Politici, herci, byznysmani, podnikatelé ... Ale "průměrní lidé" ne. Když jsou i ti nejlepší ještě lepší s koučem, představte si, jak zásadně byste mohli z koučinku profitovat vy ...


Dostaňte ze sebe to nejlepší

Změňte všechno snadno a lehce

Nejlepší hráč ve vašem týmu

Použijte stejný trik jako ti nejlepší

Objevte Revolučně novou cestu životem (VIP program)

Chcete, aby se někdo osobně a 100% věnoval právě vám. Chcete maximální podporu a dozvědět se co nejvíc. Tohle je pro vás. VIP výběrový program, ve kterém vám věnujeme maximální péči a podporu.


Osobní transformace

Kombinace online a živých setkání

Možnost získat certifikát transformativní kouč

Revolučně nová cesta životem - VIP

>