Jednoduše ... koučink funguje!

Udělejte ten nejlepší krok ve svém životě

To nejlepší ve vašem životě na vás čeká ...

spokojenost, úspěch, jistota, radost z práce, ze života, nadšení, tvořivost, Super vztahy, nové nápady, originalita, Efektivita, Klid, Pohoda, svoboda...

Váš byznys

Byznys ve flow vás bude bavit... Tvořivost, efektivita, originalita, úspěch, spokojenost bez stresu a úsilí. Významné zlepšení firemního profitu, týmová práce, spolehlivé dosahování cílů, inovativní myšlení, tvořivé řešení problémů, efektivita. Vyšší výkon a produktivita.

Váš osobní život

Můžete žít mnohem svobodnější život. Přirozeně, snadno, lehce. Přestanete se se životem prát a začnete ho žít. S příchutí vaší geniality...  Více tvořivosti, lepší rozhodování, více jistoty, méně strachu a stresu. Více radosti, spokojenosti a toho, co od života očekáváte.

Vaše vztahy

Bude radost být s těmi druhými. Být takový, jaký jste, na nic si nehrát. Objevíte, jak mít lepší vztahy ve všech oblastech života.

O nás

Zdeňka Čermáková

life & byznys kouč

vv.png
Ing.Vladimír Vymětal

Life &byznys kouč

Když chcete víc...
koučink s námi je cesta.

Ve vašem životě, v byznyse, ve vaší firmě, ve vašich vztazích...

Pomůžeme vám objevit, co o sobě vůbec netušíte. My víme, co ve vás je.

Váš čas je omeze, neplýtvejte jím  na to, abyste jen přežívali, jako většina...

Nepodléhejte dogmatu, že máte žít podle toho, co si myslí druzí. 

Nedopusťte, aby v hluku cizích názorů zanikl váš vlastní vnitřní hlas. A to nejdůležitější: mějte odvahu jít za svým srdcem a intuicí. Protože ty už nějak vědí, kým se ve skutečnosti chcete stát. Všechno ostatní je vedlejší.“
Steve Jobs

Naučíte se, jak tvořit cokoliv, co chcete!

Nemožné je jen slovo. Pojďte začít tvořit život a byznys po jakém toužíte! Pojďte začít tvořit to, po čem toužíte. Není náhoda, že chcete, co chcete. Ani, že jste právě teď tady. ​Něco obrovského ve vás vás k tomu přivedlo.

Insert Content Template or Symbol

5 změn,
které chcete

Koučink je revolučně nová cesta k tomu, co od života požadujete. Pomůžeme vám objevit vaše vnitřní zdroje a kvality, o kterých dnes vůbec nevíte.

+

Zbavíte se toho, co vás zdržuje a trápí. Spadne z vás co vás zatěžuje.

+

Zastavíte stagnaci, dáte život do pohybu. Začne vás bavit.

+

Zlepšíte své vztahy

+

Začnete si více všímat nových nápadů a příležitostí

+

ZAČNETE TVOŘIT CO OPRAVDU CHCETE. I KDYŽ VÁM TO DOSUD PŘIPADALO NEMOŽNÉ.

Zdeňka Čermákovácertifikovaný transformativní kouč, CEO a zakladatelka Centra Změn, Lektor Akademie Psychology of Mind, autorka knih Odhalení, Tvořte Nemožné

Ing. Vladimír Vymětal, certifikovaný transformativní kouč, absolvent Supercoach Academy 2010 USA, Lektor Akademie Psychology of Mind, autor knihy Tvořte Nemožné

Vyzkoušejte si, co všechno můžete získat!

Není důležité, kdo jsme my, ale kdo můžete být Vy.
Umíme vám pomoci. Víme, že máte v sobě neuvěřitelnou sílu a genialitu. Že můžete být, mít a dělat cokoliv. Máte v sobě génia, který to ví také. Pomůžeme vám ho objevit. Pomůžeme vám uvidět, kdo skutečně jste. Až uvidíte kdo jste, bude vám jasné, proč zvládnete cokoliv...

Podívejte se co naši klienti o koučinku s námi říkají

ALENA JANKŮ

Zdravotní sestra

Plním si své sny, které mi přišly jako fantazie

Díky Zdeňce jsem "In love with my life." Stála po mém boku v mém důležitém, intenzivním a nádherném životním období. Objevila jsem obrovskou sílu, kterou mám uvnitř sebe.

DAVID WETMORE

CEO in Intentional Excellence LLC, USA

Hire Vladimir if you want results!

Vladimir Vymetal is a coaches coach! He has great insight and a wonderful ability to guide his clients toward recognition of the beliefs and paradigms that block their success. I have been working with Vlad for several months and have experienced many creative insights. He works with me, not on me, to bring out my best. Hire Vladimir if you want results!

IVA TOŠOVSKÁ

Kariérní průvodce

Posunula jsem sebe o pořádný kus dopředu

​Koučink mě bavil díky té správné trojčlence = koučka, která mi sedí + vím, že to chci + není to povinnost, ale hra, která má výsledky. Dělám to, co mě baví a živí mě to.

Proč koučink s námi v Centru Změn?

Koučink, může být neuvěřitelně silná podpora ale také naprostá ztráta času. I v této profesi jsou zásadní rozdíly v kvalitě. Skutečný koučink není o vylepšování vašich limitů, ale o tom, že uvidíte, že ve skutečnosti jich máte mnohem méně, než to vypadá. Nenajdeme skutečnou sílu ve opakování cesty někoho jiného. Opravdová tvořivost a s tím i radost a úspěch jsou součástí vaší originality. Je velice snadné na tohle v naší společnosti zapomenout a ztratit se ve všech návodech a technikách a strategiích, které vás od vaší cesty odvedou. S námi zažijete něco naprosto nového. 

Klasický koučink, osobní rozvoj

Klasický koučink i přes svou snahu pomoci vás odvádí na špatnou stranu. I když se kouč snaží dělat to nejlepší, bohužel na základě nepochopení, jak lidé fungují a v čem je skutečná síla, vás jen zdržuje u vašich problémů. Často se to dá popsat jako databáze postupů, mnohdy velmi rigidních, které vám mají umožnit začít dělat, co vlastně vůbec nechcete. Přinutit se k něčemu, o čem si myslíte, že vám pomůže, protože to možná pomohlo jiným lidem před vámi. Je to obtížné, zbytečné, nefunguje to a naštěstí to dlouho nevydrží. 

Transformativní koučink, Psychology of Mind​, Human mind understanding

Moderní pojetí koučinku vychází z pochopení toho, proti čemu stojíme a co máme jako lidé k dispozici. Bez ohledu na to, jaký máme problém, příčina je vždy v přílišném promýšlení a nepochopení, že máme k dispozici obrovský tvořivý potenciál, genialitu a zdravý rozum. Když začneme vidět, jak fungujeme, pozitivní změny v našem životě jsou rychlé, přirozené a trvalé. 

Víme, že chcete víc!  Pojďte si o tom promluvit:

Dokud to nezkusíte, neuvidíte jak snadno, rychle a zásadně se může všechno změnit. Pojďte mít váš život mnohem snadnější a krásnější. 

>