Zdeňka Čermáková - Life & Byznys Coach

Odpovím na vaše dotazy v přímém přenosu 

Promluvte si o tom, co právě vám dává nejvíc zabrat. 


Life@Byznys coach Zdeňka Čermáková z Centra Změn

Kdy:

13.2.2019 od 20.00 hod. 

Kde: 

Online v Centru Změn 

Téma:

Jste vy...
Promluvme si o tom, co zajímá vás

Byznys - Práce - Peníze - Úspěch - Vztahy - VY
Všechno se vším ve vašem životě souvisí. 

Přijďte si promluvit o vás. 
Zajistěte si svou vstupenku včas. Počet míst na vysílání je omezený.

Cena: 

Zdarma

Pro spojení se mnou ve vysílání  je zapotřebí mít funkční kameru a mikrofon. Připojení je možné přes PC, tablet, notebook či ,,chytrý telefon". Je nutné být někde, kde nebudete ničím rušeni.


Vysílám z Centra Změn a vy se k tomuto vysílání připojíte prostřednictvím ,,vstupenky" = odkazu, který vám zašlu do vašeho e-mailu i s návodem jak na to. Připojení do vysílání je jednoduché. 

Online vysílání si představte jako místnost, ve které se sejdeme. Jen je na internetu. Všichni účastníci vysílání se vidí a slyší.  Velmi snadno můžeme mluvit o vás a vašem životě. 


Počet míst na vysílání je limitovaný a tak se může stát, že i když máte vstupenku, nebude již místo. Přijďte tedy včas. Po skončení dám k dispozici i jeho záznam.


Těším se na se na online setkání s vámi

Zdeňka Čermáková​​​​ 

 Life&byznys coach,

CEO, zakladatelka Centra Změn


Vím, že nikdo z vás netouží po žádném dalším ,,americkém návodu" na svůj život. A to mě nejen těší, ale je to to jediné, co opravdu dává smysl. 
Již 18let pracuji se ženami, které chtějí pro sebe to nejlepší.

Vždy se dívám do jejich života a na ně samotné. Díváme se společně na to, kde a jak si brání v tom, co opravdu chtějí ve svém životě mít. Ukazuji jim na to, co je právě v nich ukryté za bohatství.  A to pak mění jejich život. Mají v něm Úspěch, lásku, peníze i zážitky. 
Jsem připravena společně s vámi změnit i váš život. 

Co říkají některé z mých klientek 

Už netápu životem

Díky koučinku se Zdeňkou se umím postavit sama za sebe, vím, co chci a to také dělám. Zbavila jsem se svých vlastních omezení a zábran. Mám nového báječného partnera, začali jsme stavět dům, v práci jsem dostala přidáno a přitom mi ubylo hodně práce :).Začala jsem rozvíjet i svůj vlastní byznys. Když si srovnám poslední 3 měsíce, tak oproti mému bývalému životu, kdy jsem jen tápala, tak je to jako kdybych se teprve teď opravdu narodila.

profile-pic
Lucie Ročková

Stal se zázrak

Zdeňka mne naučila tvořit z toho,co mám právě teď k dispozici. Navíc mi pomohla uvidět to, co mne opravdu baví. Dřív jsem se plácala v tom, že nic neumím a nikdo o mě nestojí a s ní jsem začala jsem tvořit svůj byznys. Jsem v něm úspěšná. Věci, které bych dříve považovala za zázraky, které se mě nemůžou stát, se prostě při koučinku s ní děly.

profile-pic
Zuzana Pospíšilová
Maminka na mateřské

Nejlepší investice

Koučink se Zdeňkou mi na financích přinesl více než sedminásobek toho, co jsem do něj investovala. O zkušenostech ani nemluvím. Těžím z nich dodnes. Bez nadsázky říkám, že tohle byla jedna z nejlepších investic mého života.

profile-pic
Petra Mašková
Kouč

Můžu dělat to, co chci

Se Zdeňkou, můžete mluvit o všem. Fakt. Úplně o všem. Začnete u práce, pokračujete přes děti a skončíte u …. Věřte mi, vím to:) Pomůže vám otevřít oči a ukáže vám stejně, jako to ukázala mně, že opravdu můžete dělat to, co chcete. I když je to vypadá jako nemožné. Na nemožné je Zdeňka prostě expert.

profile-pic
Martina Balážová
Výživový poradce

Promluvte si s koučem v živém vysílání online

Copyright 2010-2019, Centrum Změn


>