Chcete od života víc? 
Jste na správném místě!

Pomůžeme Vám objevit, jak snadno můžete začít žít takový život, jaký chcete. Můžete mít a dělat cokoli po čem toužíte. Můžete být jací chcete. Nevěříte?

Máte v sobě génia. Probudíme ho!

Čeká na vás úplně nový styl života:

...spokojenost, úspěch, jistota, radost z práce, radost ze života, nadšení, tvořivost, Přátelství, láska, Super vztahy, nové nápady, originalita, Odolnost, Efektivita, Klid, Pohoda, svoboda...

100% rychlá změna k lepšímu. Jednoduše - funguje to!

Psychology of Mind. Inside-out understanding. 

Nepodléhejte dogmatu, že máte žít podle toho, co si myslí druzí. 

Nedopusťte, aby v hluku cizích názorů zanikl váš vlastní vnitřní hlas. A to nejdůležitější: mějte odvahu jít za svým srdcem a intuicí. Protože ty už nějak vědí, kým se ve skutečnosti chcete stát. Všechno ostatní je vedlejší.“
Steve Jobs

Váš život se může změnit mnohem víc, než si umíte představit

Rychleji, než si myslíte, snadněji než čekáte a mnohem víc, než si umíte představit. Pomůžeme vám. 

Váš byznys

Byznys ve flow vás bude bavit... Tvořivost, efektivita, originalita, úspěch, spokojenost bez stresu a úsilí. Významné zlepšení firemního profitu, týmová práce, spolehlivé dosahování cílů, inovativní myšlení, tvořivé řešení problémů, efektivita, mise. Vyšší výkon a produktivita.

Váš osobní život

Můžete žít mnohem svobodnější život. Přirozeně, snadno, lehce. Přestanete se se životem prát a začnete ho žít. S příchutí vaší geniality...  Více tvořivosti, lepší rozhodování, více jistoty, méně strachu a stresu. Více radosti, spokojenosti a toho, co od života očekáváte.

Vaše vztahy

Bude radost být s těmi druhými. Být takový, jaký jste, na nic si nehrát. Objevíte, jak mít lepší vztahy ve všech oblastech života.

“Každý z může být tím, kým chce být. Mít ve svém životě to, co v něm chce mít. Být s lidmi se kterými chce být. Všichni máme příležitost plnit si svůj sen." 

Fajn Klub

Chcete mít v životě něco jinak? Toužíte po skutečně trvalé lepší změně? Chcete pro sebe víc než ostatní?

Čeká vás osobní podpora vašich koučů, spousta prémiového obsahu, online programy a pravidelné online setkávání. Nemusíte na to být sami! Ve Fajn Klubu Centra Změn vám pomůžeme k životu po jakém toužíte. Objevíte revolučně novou cestu k úspěšnému životu


Váš čas je omezený, neplýtvejte jím na to, abyste jen přežívali, jako většina...

Vy víte, že chcete od života ještě víc než máte dnes.
Žít naplněný a šťastný život. Tvořit si ho tak, jak chcete Vy. Mít ve svém životě absolutně všechno. Žijte bez omezení.
Koučink s námi vám to zásadně zjednoduší!

Zdeňka Čermákovácertifikovaný transformativní kouč, CEO a zakladatelka Centra Změn, Lektor Akademie Psychology of Mind, autorka knih Odhalení, Tvořte Nemožné

Ing. Vladimír Vymětal, certifikovaný transformativní kouč, absolvent Supercoach Academy 2010 USA, Lektor Akademie Psychology of Mind, autor knihy Tvořte Nemožné

Jsme tu pro vás!

Zdeňka Čermáková

Ing. Vladimír Vymětal

Máte všechno, co potřebujete, abyste žili šťastný, tvořivý a úspěšný život. Je ve vás mnohem víc, než dnes víte. Ukážeme vám to. Od roku 2009 se vám věnujeme v Centru Změn a od té doby jsme spolupracovali s tisíci klientů. Pomůžeme i vám k životu, o jakém se vám jen sní. 


Koučink mění životy našim klientům

ALENA JANKŮ

Zdravotní sestra

Plním si své sny, které mi přišly jako fantazie

Díky Zdeňce jsem "In love with my life." Stála po mém boku v mém důležitém, intenzivním a nádherném životním období. Objevila jsem obrovskou sílu, kterou mám uvnitř sebe.

DAVID WETMORE

CEO in Intentional Excellence LLC, USA

Hire Vladimir if you want results!

Vladimir Vymetal is a coaches coach! He has great insight and a wonderful ability to guide his clients toward recognition of the beliefs and paradigms that block their success. I have been working with Vlad for several months and have experienced many creative insights. He works with me, not on me, to bring out my best. Hire Vladimir if you want results!

IVA TOŠOVSKÁ

Kariérní průvodce

Posunula jsem sebe o pořádný kus dopředu

​​Koučink mě bavil díky té správné trojčlence = koučka, která mi sedí + vím, že to chci + není to povinnost, ale hra, která má výsledky. Dělám to, co mě baví a živí mě to.

Osobní rozvoj, který funguje najdete u nás v Centru Změn.  
Pomůžeme Vám změnit k lepšímu to nejdůležitější, co od života čekáte. Naučíte se, jak snadno tvořit cokoliv, co vás láká. Jak mít skvělé vztahy doma i v zaměstnání. Jak skvěle komunikovat, umět se správně rozhodovat, rozumět si s lidmi. Objevíte, odkud se bere vaše super síla a naučíte se ji používat.

Využijte mimořádnou speciální nabídku! Objevte s námi jednu důležitou věc, o které 90% lidí vůbec netuší. Napsali jsme pro Vás.

Jedinečná kniha o tom, jak snadno můžete mít všechno, po čem toužíte. Krok za krokem

Podívejte se dovnitř a objevte nejjednodušší recept na úspěch v životě

Využijte mimořádnou speciální nabídku!Objevte s námi jednu důležitou věc, o které 90% lidí vůbec netuší. Napsali jsme pro Vás.

Došla jsem mnohem dál než kdy předtím.

Přirozenost a hravost. To jsou dvě slova, která vystihují tuto knihu. Došla jsem mnohem dál než kdy předtím. Přitom jsem si to parádně užívala. Umím si představit, že bych se to, co se píše v této knížce naučila už na základní škole. Určitě by to předešlo mnoha kopancům, kterých jsem si užila dost. S touhle knížkou vím, že už žádné nikdy nebudou.

profile-pic
Bc. Martina Dočekalová
Učitelka MŠ, 40 let 

Osobní rozvoj, který funguje je s námi v Centru Změn
Pomůžeme Vám změnit k lepšímu to nejdůležitější, co od života čekáte. Naučíte se, jak snadno tvořit cokoliv, co vás láká. Jak mít skvělé vztahy doma i v zaměstnání. Jak skvěle komunikovat, umět se správně rozhodovat, rozumět si s lidmi. Objevíte, odkud se bere vaše super síla a naučíte se ji používat.

Video programy pro vás

Získejte DNES všechny ZDARMA ve Fajn Klubu!

Naučte se jak mít cokoliv co chcete!

Můžete mít cokoli a splnit si vše po čem dnes toužíte. Revolučně nová cesta, jak snadno dosáhnout svého snu, přání, cíle. Zdá se Vám to nemožné? Začněte tvořit svůj SEN!


Skvělé vztahy bez námahy

Objevte tajemství skvělých vztahů. V osobním i profesním životě. Najdete jednoduché řešení nejčastějších problémů ve vztazích. Budete spokojenější, než tušíte.


Škola štěstí

Úspěch nevede ke štěstí. Je to naopak. Štěstí vede k úspěchu. A jde to ještě mnohem dál než dnes tušíte. Nečekejte na náhodu... Objevte základ skvělého života

Naučte se

jak žít bez stresu a mít skvělé sebevědomí

Zjednodušte si život v Centru Změn

Pojďte mít život plný toho, po čem toužíte

  • Žít s vědomím toho, že právě vy dokážete tvořit ve svém životě absolutně vše co chcete s lehkostí. 
  • Mít více volného času na vaše zájmy, záliby, přátele nebo jen tak nicnedělání.
  • Užívat si více společných chvil s rodinou a přáteli v naprosté pohodě, radosti a spokojenosti.  
  • V báječné tvorbě s vaším týmem v práci, kde táhnete všichni za jeden provaz a slavíte úspěchy. 
  • Žít šťastný, spokojený a úspěšný život. Milovat a být milován. Tvořit svůj život a těšit se z každého dne.  

Články, videa, reportáže, podcasty,které vás 100% zajímají

Zdeňka Čermáková16. Bře

2496

Sledujte >>> HOTLINE Centra Změn >>> video


Co dělat se strachem z koronaviru?

Zdeňka Čermáková11. Úno

1718

Když nás kritizují naši nejbližší, bolí nás to. Poslechněte si záznam koučinku.


Dcera mě kritizuje

Zdeňka Čermáková4. Úno

1786

Jeden hot a druhý čehý. Co s tím? Poslechněte si záznam koučinku.


Jak si mám užívat s člověkem, který si chce užívat jinak?

Proč je koučink v Centru Změn tak efektivní?

Koučink, může být neuvěřitelně silná podpora ale také naprostá ztráta času. Jako v každí profesi, i v této se vyplatí vybrat si kvalitu.

Užitečný koučink není o vylepšování vašich limitů, ale o tom, že uvidíte, jak málo jich ve skutečnosti máte. O zásadní změně v pochopení toho, jak můžeme fungovat. Nikdy nenajdeme skutečnou vnitřní sílu v kopírování cesty někoho jiného.

To, kde budete skutečně skvělí je vaše vlastní cesta. Je velice snadné na tohle v naší společnosti zapomenout a ztratit se ve všech návodech a technikách a strategiích, které vás od vaší cesty odvedou. S námi zažijete něco naprosto nového. 

koučink

Nestůjte si na brzdě!

Vím, že toho máte občas plné zuby, všechno a odevšad se na vás řítí. Rodina, práce, klienti, domácnost, kolegové, podřízení. Všichni něco chtějí a očekávají. Jste tu pro každého, ale nikdo pro vás.

Ve skrytu duše víte, že je ve vás mnohem víc, ale netušíte jak se k tomu dostat. Jako kdybyste sama sobě bránila jen netušíte kde a v čem. Toužíte žít tak, jak o tom sníte. Jen nevíte jak to udělat.

Víme, že chcete víc!  

Pojďte si o tom promluvit:

Dokud to nezkusíte, neuvidíte jak snadno, rychle a zásadně se může všechno změnit. Pojďte mít váš život mnohem snadnější a krásnější. 

>