Je to Váš život, Vaše hra
Pojďte ji hrát naplno!

Právě nyní můžete udělat malý krok, který bude ovšem znamenat velký skok pro váš život.
Připravili jsme pro vás klub ve kterém můžete vše ochutnat. Vyzkoušet si na vlastní kůži a ve svém životě, že změna je snadná, jednoduchá a hravá ať už jde o jakoukoli.

Začněte hned dnes žít tak, abyste na konci každého dne mohli říct…
"Páni, tak dnešní den fakt stál za to!"

Máte chuť něco ve svém životě změnit? Přidejte se do Fajn Klubu!  

V 53letech jsem se stala modelkou

Program Tvořte nemožné jsem využila pro naprosto nemožný nápad. Stát se v 53 letech modelkou a zúčastnit se soutěže krásy. Podařilo se! Byla jsem vybrána do finále ze 300 soutěžích a získala cenu. Dnes už vím, že i já si dokážu splnit to, co mi připadá nemožné. Dnes svým příkladem inspiruji spoustu žen.

profile-pic
Hana Kašparová
Manažerka

Vytáhli mě z frustrace

Co jsem začala to jsem téměř nikdy nedokončila. Jen do chvíle než jsem se zapojila tady v Centru Změn. Pryč je sebelítost, frustrace a neúspěch. S hrdostí dnes prohlašuji, že jsem to dokázala! Vytvořila jsem nemožné a stala se ze mě oficiálně majitelka toho nejhezčího domku na světě. Děkuji Zdeňko a Vladimíre za práci kterou děláte. Baví mě být s vámi ve spojení. Všechno je jednodušší.

profile-pic
Monika Barátová
Sales manager

Změna vztahu i podnikání

Jsem rád, že mi pomohli. Vše v jednom a nedá se to popsat. Vypnul jsem všechny ostatní osobní rozvoje. Věnoval se se sobě tady v Centru Změn. A za to jsem dostal krásný vztah, mé podnikání vylítlo astronomickou rychlostí. Žiju v jistotě, akci a mám spoustu energie. Říkejte si co chcete, ale tihle dva prostě ví, co dělají. Mění lidem život.

profile-pic
Aleš Drnovský
Realitní makléř

Všetky vzťahy sa mi změnili

S tým vším prišlo aj viac peňazí a klientov. Hlavne sa zmenil vzťah k samému sebe. Prestal som si prekážať a púšťam sa viac do vecí, do ktorých by som sa pred tým nepustil a stále sa toto posúva viac a viac.

profile-pic
Ing. Martin Sýkora
Kouč

Už žádné kopance

Díky Fajn Klubu jsem došla mnohem dál než kdy předtím. Umím si představit, že bych se tohle všechno naučila už na základní škole. Určitě by to předešlo mnoha kopancům, kterých jsem si v životě užila dost a dost. Teď už žádné nebudou. Vztahy, Škola Štěstí a Tvořte nemožné jsou programy, kterými by měl projít každý, kdo to myslí se svým osobním rozvojem vážně. Navíc osobní podpora Zdeňky s Vladimírem, tak ta je opravdu k nezaplacení.

profile-pic
Bc. Zuzana Dočekalová
Učitelka

Prevratné, přelomové, neuveriteľné

Som z tohto unesený. Zdenka je úžasná, fantastická, obdivuhodná! S kolegom Vladimírom robí neskutočné veci. Pracujem v oblasti vzdelávania dospelých a ty dvaja všetky moje doterajšie vedomosti postavili naruby. Otočili všetko o 180°. Používal som vo svojej profesi renomované techniky a čím ďalej tým viac som sa zamotával. To čo učí , je niečo prevratné, prelomové, neuveriteľné. Neguje to celý osobný rozvoj. Je to pre mňa obrovské prekvapenie a úžas.

profile-pic
Ing. Vojtěch Důl
CEO Generativ

Už vím, co se ve mně ukrývá

Chtěla jsem rozjet svou kariéru, která mi dává smysl. Nikdo z nejbližšího okolí rodiny tomu ale nevěřil. S vámi v Centru Změn jsem si šla za svým snem. Děkuji za perfektní možnost mi takhle ukázat, co se ve mě ukrývá za obrovský potenciál. A k vytvoření toho, co bylo jen v mé mysli. Zůstávám s vámi nadále a děkuji z celého srdce za tuhle změnu.

profile-pic
Vendula Čenková

Prásk! Zmizel stres, že něco nedokážu

V osobním rozvoji jsem se pohyboval více jak 15let. Návody, knihy, příručky, pravidla, nauky. Všechno jsem to do sebe nasával, až jsem z toho byl úplně mimo a nikam jsem se nerozvíjel. Pak jsem potkal tyhle dva kouče z Centra Změn.Dobrá, tak to ještě zkusím, třeba mají něco, co jsem ještě neviděl. A prásk! Všechno, co jsem do té doby nashromáždil jsem prostě hodil do popelnice. Tohle je vskutku revoluční přístup k životu a já se od té doby opravdu rozvinul. Zmizel stres, obavy a nejistota, že něco nedokážu. Takže jsem konečně rozjel svůj projekt. Do života mi vstoupili lidé se kterými je radost spolupracovat.Takže i ve svých 60 letech si zase připadám jako mladý kluk, který může i skály lámat a dokáže vše nač si jen pomyslí. Tohle bych přál každému zažít. A tady to opravdu jde!

profile-pic
Jaroslav Lubelík
Podnikatel

Jsem úspěšnější než kdykoli předtím

Přestal jsem dělat blbosti ve svém podnikání. Nerad to přiznávám, ale je to tak. Můj focus byl vždy zaměřený jen na výsledek. Vždy pak přišlo zklamání, že jsem sice dokázal, co jsem chtěl, ale nijak jsem si to neužil. Moje úspěchy byly vykoupeny krví a potem. Vřele doporučuji každému, kdo se zamýšlí nad otázkami: Dělám to dobře? Co z toho všeho vlastně mám? Kde je ta radost, co bych z toho měl mít? Dneska jsem úspěšný a ještě si to fakt užívám.

profile-pic
Martin Mašíček
Autodoprava - podnikatel

Skončil jsem s drilem

Tohle je jediné místo na kterém mluví skuteční lidé. Smekám před vámi. Jak před učiteli tak i žáky. Hodně mi dává sledování skupiny i online setkání. Utvrzují mě v tom, že jsem se vydal správnou cestou, když jsem opustil tu mašinérii osobního rozvoje. Toho příšerného drilu, který mě nikam neposouval. Díky za vás. S vámi se mi žije lépe.

profile-pic
Ing. Karel Okluzník
Strojní referent

V novém Fajn Klubu vám pomůžeme mít vše co chcete

Štěstí, Láska, Úspěch, Peníze, Krásné Vztahy...
Naplněný, smysluplný a šťastný život.

   |      |  

>