Svět se mění. Nebuďte na to sami. Přidejte se.

Ve Fajn Klubu najdete odpovědi a podporu na všechno, co potřebujete

Jak dlouho už chcete mít něco ve svém životě jinak?

Víte, že: To nejlepší ve Vašem životě máte před sebou?

Každá změna přináší spoustu nových příležitostí a šancí. Jak na ně správně reagovat? Pomůžeme vám!

Získejte ihned ZDARMA naše nejlepší online programy, knihy, články, videa, reportáže a podcasty, osobní podporu

Nedaří se Vám to? Jste na to sami? Nevěříte si? Nevíte jak? Bojíte se? Chcete mít jistotu, že tentokrát to vyjde? Jsme tu pro vás!

Ve Fajn Klubu Vám pomůžeme se vším, co každý den řešíte. Pojďte být úspěšní!

Zveme vás!
Členstvím ve Fajn Klubu získáte

Všechno, co potřebujete, abyste změnili svůj život na takový, jaký ho chcete opravdu mít.

1.Naši osobní podporu

100%

2. Nejlepší Top produkty

100%

3. 100% změna k lepšímu

100%

Co chcete změnit k lepšímu Vy?

KarierU - byznys - vztahy - úspěch - prosperitU - sami sebe... ?

Vítejte v Centru Změn, kde Vám se změnou pomůžeme.

Nedaří se Vám to? Jste na to sami? Nevěříte si? Nevíte jak? Bojíte se? Chcete mít jistotu, že tentokrát to vyjde? Máme pro vás skvělé řešení!

Zasloužíte si žít smysluplný a naplněný život

Chcete žít šťastný život. Být milující a milovaní. Dělat co vás baví a naplňuje. Chcete žít naplno. Chcete změnit to jak dnes žijete. A tohle je to, po čem toužíte.
Je fajn si uvědomit, že vaše touhy vás vždy bezpečně vedou. Je to vaše přirozená Intuice, které je fajn naslouchat. Vaše touha žít ještě hezčí život, je důvod, který vás dovedl sem do Centra Změn.

 • Naplňte svůj život tím, co vám dává smysl a ne jen plněním každodenních úkolů.
 •  Naplňte každý den pohodou, spokojeností a radosti a ne jen honěním se a stresem. 
 • Naplňte minuty dne dobrodružstvím, hrou a zábavou a ne jen řešením problémů.
 •  Naplňte váš život pěknými vztahy s lidmi se kterými je vám opravdu dobře.

Na změnu nemusíte být vůbec sami. Změňte svůj život s námi. V Centru Změn jsme se rozhodli, že Vám pomůžeme jak nejvíce můžeme.

Je to Váš život, Vaše hra
Pojďte ji hrát naplno!


Právě nyní můžete udělat malý krok, který bude ovšem znamenat velký skok pro váš život.
Připravili jsme pro vás klub ve kterém můžete vše ochutnat. Vyzkoušet si na vlastní kůži a ve svém životě, že změna je snadná, jednoduchá a hravá ať už jde o jakoukoli. 

Začněte hned dnes žít tak, abyste na konci každého dne mohli říct… ,,Páni, tak dnešní den fakt stál za to!"

Vstupte do místa kde se změní i Váš život. Staňte se členem Fajn Klubu.

VYUŽIJTE Dnes SPECIÁLNÍ NABÍDKU NA ČLENSTVÍ VE FAJN KLUBU.
Patrik Schmidt

Obchodní zástupce Alkometa

Změna šla sama od sebe

Už po 14 dnech se můj vztah výrazně zlepšil a to jsme byli před rozchodem. V práci jsem během měsíce dostal přidáno navíc se změnou pozice. Neuvěřitelné? Ne :)

Kamila Voráčková

Referent

Už nejsem ušlápnutá

​V tomhle klubu jsem si začala plnit to, co jsem chtěla a bonusem pro mě, je má vlastní fotka u téhle reference. To bych dřív nedala. Zůstávám dál v tomhle klubu, kde to jsem opravdu já.

Barbora Minaříková

Majitelka obchodu

V každém věku to jde

Ten nový příval energie, který mě zasáhl v tomhle klubu, mi dodal sílu, odvahu a rozhodnost udělat to, co jsem si přála už pár let. Ale jak říká Z+V všechno je propojené. Jsem neskonale vděčná, že tohle místo existuje.

1

​​Nebudete na to sami

1

Na změnu Vašeho života nebudete nikdy sami!

Kdykoli se na něčem zaseknete, napíšete do diskuze nebo se zeptáte přímo v pravidelných online vysíláních

2

24x7 uzavřená skupina na facebooku

Obdržíte přístup do privátní skupiny na Facebooku, kde s námi můžete komunikovat. Tato skupina je přístupná pouze členům klubu a právě zde jste ve spojení s námi 24/7.

3

Pravidelné online setkání s koučem

Každý první čtvrtek v měsíci se večer od 20hod. živě připojíte do online Klubu Centra Změn. Zde si můžete naživo promluvit s vašimi kouči o tom, co vás aktuálně zajímá.

4

Získáte nové přátele

Budete ve společnosti vašich nových přátel naladěných na stejnou vlnu jako jste vy sami. Ve spojení s lidmi z celého světa a přitom v pohodlí svého domova.

5

Žádná z klubových novinek Vám neunikne.

Čekají vás nejaktuálnější články, videa, rozhovory, webináře a podcasty příklady a inspirace z praxe vašeho života. Vše vám vždy zašleme e-mailem i messenger službou.

6

50% klubová cena na všechny akce Centra Změn

Živá setkání, Worskhopy a Semináře, které budeme pořádat za dobu vašeho členství v klubu, budete mít za 50% ceny vstupného.

Ludmila Kratochvílová

Podnikatelka - Fashion sale

Osobní podpora je k nezaplacení

​Dostala jsem mnohem víc než jsem doufala a to jsem tomu na začátku moc nevěřila. Díky vám jsem spokojená sama se sebou. Můj chlap mě obdivuje, jaká dnes jsem. A můj starý byznys je úplně nový. Jsem ráda, že jsem na své cestě narazila na tento skvělý klub. Z utrápené, vystresované a ne moc úspěšné podnikatelky, se stala spokojená ženská s novým byznysem. Tyhle programy jsou základem každého života. Navíc s osobní podporou Z+V to jde všechno ještě lépe.

Karel Ludovík

Personální poradce MOL

Vždycky dostanu odpověď

O klubu mi řekla přítelkyně a já jen kroutil hlavou, proč tam vůbec je. Pak jsem nakoukl a už zůstal. Oceňuji především osobní přístup obou koučů ke skutečným lidským problémům. I když jen naslouchám odpovědím pro ostatní, vždy je to něco i pro můj život. Všechno, co nadále dostávám prostřednictvím klubu mi pomáhá i v mé profesi, která je občas velmi psychicky náročná. Nejvíce si vážím příjemné atmosféry ve které víc a víc vidím, že mohu tvořit svůj život jaký ho chci mít.

Lenka Koutná

Manažerka

Už na to nejsem sama

Potřebovala jsem konkrétní osobu, které můžu všechno říct. Tenhle klub splňuje to, co jsem od něj očekávala. Mohu se kdykoliv na cokoliv zeptat a vždy dostanu odpověď, která pohne s tím, s čím si sama nevím rady. Pracovně se zúčastňuji mnoha školení a seminářů, ale nikdy nedostanu odpověď jen pro mne. Tady ano! Pohnula jsem s pracovní změnou, kterou jsem chtěla už dávno udělat. V klubu to šlo snadno a během pár dnů. Vím, v čem je ten zázrak :). Je to proto, že jsem na to nebyla sama. Díky Z+V!

2

Nejlepší online programy, články, knihy, reportáže, workshopy... ZDARMA a ihned

Osobní rozvoj, který funguje je s námi v Centru Změn 
Pomůžeme Vám změnit k lepšímu to nejdůležitější, co od života čekáte. Naučíte se, jak snadno tvořit cokoliv, co Vás láká. Jak mít skvělé vztahy doma i v zaměstnání. Jak skvěle komunikovat, umět se správně rozhodovat, rozumět si s lidmi. Objevíte, odkud se bere Vaše super síla a naučíte se ji používat.

1. Škola štěstí

je základem pro váš šťastný života. Objevte i vy kde si po štěstí šlapete a jak s tím můžete přestat. Odměnou vám bude mnohem šťastnější život než žijete dnes. Štěstí není náhoda ani tvrdá práce. Jak se k němu snadno dostat vám ukážeme v tomto programu.

2. Tvořte nemožné

je program pro všechny, kdo si touží splnit své tajné přání a mají pocit, že to není až tak snadné. Vezměte si tento sen jako projekt a projděte s ním programem. Na konci programu budete mít to, o čem dnes jen sníte.

3. Vztahy

čas od času se nám všem stane, že si nerozumíme s lidmi kolem nás. Vázne komunikace, hádáme se a nevím kudy z toho ven. Co dělat aby byly naše vztahy krásné? Tak v tomhle vám pomůže právě tento program.

4. Go Super-5denní výzva

Máte rádi výzvy? Pak se vám tato 5 denní výzva bude líbit. Probudí ve vás tolik energie, že jí budete mít na rozdávání. Váš běžný den  se změní v jedno velké dobrodružství.

5. Tajná Zkratka k vašim snům

Chcete si splnit svůj sen ale…! Nic k němu nemáte, nevíte jak dál, co dělat pro to aby se vše splnilo? Společně s námi objevíte jak je snadné tvořit své sny. Bez stresu, námahy a vždy s lehkostí.

6. Zázrak jménem touha

Chybí vám někdy motivace něco dělat? Musíte se občas k něčemu přinutit, aby to bylo hotové? Tato série videí je pro vás jako stvořená. Čeká vás skvělá navigace k vašemu úspěchu. 

Reportáže, workshopy, audia, videa, podcasty...

S Ing. Vladimírem Vymětalem

Soubor video přednášek na různá životní témata. Láska, Štěstí, Zdraví, Leadership, Peníze, Produktivita, Byznys, Zaměstnání…

Se Zdeňkou Čermákovou

Video záznam z živého setkání se Zdeňkou Čermákovou. Koučkou, o které se říká, že umí změnit lidem život na lusknutí prstu. Podívejte se, jak snadno změníte svůj život.

Podcasty Centra Změn

Rozhovory, reportáže s klienty CZ, nahrávky, online vysílání.  Jako člen klubu navíc získáváte novinky tohoto kanálu přímo do svého mobilu. 

Napsali jsme pro vás knihy, které Vám změní život 

 • Tvořte Nemožné
 • ODHALENÍ

Kniha Tvořte Nemožné  a kniha Odhalení.

*) Aktivujte si své členství ve Fajn klubu a ještě dnes vám knihy zdarma odešleme.

3

Získáte jistotu, že to dokážete

Víme, co děláme. Víme, že taktika, strategie, postupy a dovednosti nestačí. Víme, že vám umíme ukázat vaši vlastní genialitu, abyste mohli začít skvěle a snadno fungovat. Víme, že to nejdůležitější máte v sobě a jenom to nevidíte. Umíme vám to ukázat. To, co se pak začne dít ve vašem životě je super! 

100% změna k lepšímu.
Jednoduše - funguje to!  

Psychology of Mind. Inside-out understanding. 

Co o nás říkají lidé, kteří s námi pracovali

Láďa Novotný

Trenér 

Štěstí není náhoda

​Nohy jsem si mohl ušoupat, abych měl šťastný život. Abych byl spokojený v práci, abych dosáhl toho co chci, abych zajistil rodinu, abych měl čas. Pak budu žít ten šťastný život. Jenže to nešlo! Až v programu Škola Štěstí jsem sám na sobě poznal, že štěstí opravdu není náhoda, ale ani ta moje honička ve které jsem žil předtím. Dnes jsem šťastný. Opravdu.

Lucie Dolidná

Vrchní sestra

Vztahy na 1. místě

Nejdůležitější část v mém životě zabírají vztahy. V mé rodině, s přáteli, i s kolegyněmi v práci. Hodně jsem chtěla umět vytvářet vždy příjemná spojení, ale byly chvíle, kdy jsem nevěděla, jak se zachovat. Program Vztahy mi pomohl uvidět kde dělám chyby a i to jak je napravit. Děkuji za tuhle programovou část, která mi hodně pomohla zlepšit má spojení.

Ruda Vodnář

Řemeslník

Balík k nezaplacení

Tohle jsem zkusil na doporučení mé ženy, která měla plné zuby mého stresu. Dostal jsem všechno v audio podobě a tak jsem to na svých pracovních přesunech poslouchal. Začaly dít změny, které jsem chtěl a přitom jsem pro ně vlastně nic nedělal :). Jsem bez stresu a nervů. Moje žena tvrdí, že jsem víc v pohodě a že děti mají doma tátu, který jim rozumí.

Na prvním místě ve FAJN KLUBU jste VY. Pomůžeme vám k tomu, co chcete!

Zbavte se jednou provždy stresu, problémů a tlaku z vaší práce, vašeho života. Pojďte mít peníze, úspěch, lásku, zdraví, štěstí...

Pojďte znovu do vašeho života začlenit 

 • Energii a nadšení
 •  Hravost a tvořivost
 • Nové šance a příležitosti
 • Radost ze života
 • Krásné vztahy
 • Vše, co vás baví

Aktivujte si své členství hned teď, získejte všechny skvělé bonusy!

Aktivujte si členství ve Fajn klubu pouze za 980 Kč/m  

Získáte ihned přístup k top produktům Centra Změn v ceně 34 850 Kč ZDARMA a především naši osobní podporu a 100% změnu k lepšímu! 

Získejte své členství v Klubu Centra Změn dnes za skvělou zaváděcí cenu 980,- Kč /měsíc. Své členství můžete kdykoli zrušit. Ušetříte 35 480 Kč... (Doslova. Tolik stojí dnes online programy, které ihned získáte)

Přidejte se ke stovkám spokojených klientů

Jediná investice, která se mi vždy vyplatila byla ta do mě samotné :)
32,66 Kč na den? Směšná částka vzhledem k tomu, co všechno jsem získala. Za tuhle cenu si v Praze nedám ani kafčo do plastového kelímku. Díky za tohle členství! Mám novou práci, která mě baví, můj přítel má doma ženskou která není vystresovaná a já žiju podle sebe.

Andrea Malá

kadeřnice 

V 53letech jsem se stala modelkou

Program Tvořte nemožné jsem využila pro naprosto nemožný nápad. Stát se v 53 letech modelkou a zúčastnit se soutěže krásy. Podařilo se! Byla jsem vybrána do finále ze 300 soutěžích a získala cenu. Dnes už vím, že i já si dokážu splnit to, co mi připadá nemožné. Dnes svým příkladem inspiruji spoustu žen.

profile-pic
Hana Kašparová
Manažerka

Vytáhli mě z frustrace

Co jsem začala to jsem téměř nikdy nedokončila. Jen do chvíle než jsem se zapojila tady v Centru Změn. Pryč je sebelítost, frustrace a neúspěch. S hrdostí dnes prohlašuji, že jsem to dokázala! Vytvořila jsem nemožné a stala se ze mě oficiálně majitelka toho nejhezčího domku na světě. Děkuji Zdeňko a Vladimíre za práci kterou děláte. Baví mě být s vámi ve spojení. Všechno je jednodušší.

profile-pic
Monika Barátová
Sales manager

Změna vztahu i podnikání

Jsem rád, že mi pomohli. Vše v jednom a nedá se to popsat. Vypnul jsem všechny ostatní osobní rozvoje. Věnoval se se sobě tady v Centru Změn. A za to jsem dostal krásný vztah, mé podnikání vylítlo astronomickou rychlostí. Žiju v jistotě, akci a mám spoustu energie. Říkejte si co chcete, ale tihle dva prostě ví, co dělají. Mění lidem život.

profile-pic
Aleš Drnovský
Realitní makléř

Všetky vzťahy sa mi změnili

S tým vším prišlo aj viac peňazí a klientov. Hlavne sa zmenil vzťah k samému sebe. Prestal som si prekážať a púšťam sa viac do vecí, do ktorých by som sa pred tým nepustil a stále sa toto posúva viac a viac.

profile-pic
Ing. Martin Sýkora
Kouč

Už žádné kopance

Díky Fajn Klubu jsem došla mnohem dál než kdy předtím. Umím si představit, že bych se tohle všechno naučila už na základní škole. Určitě by to předešlo mnoha kopancům, kterých jsem si v životě užila dost a dost. Teď už žádné nebudou. Vztahy, Škola Štěstí a Tvořte nemožné jsou programy, kterými by měl projít každý, kdo to myslí se svým osobním rozvojem vážně. Navíc osobní podpora Zdeňky s Vladimírem, tak ta je opravdu k nezaplacení.

profile-pic
Bc. Zuzana Dočekalová
Učitelka

Prevratné, přelomové, neuveriteľné

Som z tohto unesený. Zdenka je úžasná, fantastická, obdivuhodná! S kolegom Vladimírom robí neskutočné veci. Pracujem v oblasti vzdelávania dospelých a ty dvaja všetky moje doterajšie vedomosti postavili naruby. Otočili všetko o 180°. Používal som vo svojej profesi renomované techniky a čím ďalej tým viac som sa zamotával. To čo učí , je niečo prevratné, prelomové, neuveriteľné. Neguje to celý osobný rozvoj. Je to pre mňa obrovské prekvapenie a úžas.

profile-pic
Ing. Vojtěch Důl
CEO Generativ

Už vím, co se ve mně ukrývá

Chtěla jsem rozjet svou kariéru, která mi dává smysl. Nikdo z nejbližšího okolí rodiny tomu ale nevěřil. S vámi v Centru Změn jsem si šla za svým snem. Děkuji za perfektní možnost mi takhle ukázat, co se ve mě ukrývá za obrovský potenciál. A k vytvoření toho, co bylo jen v mé mysli. Zůstávám s vámi nadále a děkuji z celého srdce za tuhle změnu.

profile-pic
Vendula Čenková

Prásk! Zmizel stres, že něco nedokážu

V osobním rozvoji jsem se pohyboval více jak 15let. Návody, knihy, příručky, pravidla, nauky. Všechno jsem to do sebe nasával, až jsem z toho byl úplně mimo a nikam jsem se nerozvíjel. Pak jsem potkal tyhle dva kouče z Centra Změn.Dobrá, tak to ještě zkusím, třeba mají něco, co jsem ještě neviděl. A prásk! Všechno, co jsem do té doby nashromáždil jsem prostě hodil do popelnice. Tohle je vskutku revoluční přístup k životu a já se od té doby opravdu rozvinul. Zmizel stres, obavy a nejistota, že něco nedokážu. Takže jsem konečně rozjel svůj projekt. Do života mi vstoupili lidé se kterými je radost spolupracovat.Takže i ve svých 60 letech si zase připadám jako mladý kluk, který může i skály lámat a dokáže vše nač si jen pomyslí. Tohle bych přál každému zažít. A tady to opravdu jde!

profile-pic
Jaroslav Lubelík
Podnikatel

Jsem úspěšnější než kdykoli předtím

Přestal jsem dělat blbosti ve svém podnikání. Nerad to přiznávám, ale je to tak. Můj focus byl vždy zaměřený jen na výsledek. Vždy pak přišlo zklamání, že jsem sice dokázal, co jsem chtěl, ale nijak jsem si to neužil. Moje úspěchy byly vykoupeny krví a potem. Vřele doporučuji každému, kdo se zamýšlí nad otázkami: Dělám to dobře? Co z toho všeho vlastně mám? Kde je ta radost, co bych z toho měl mít? Dneska jsem úspěšný a ještě si to fakt užívám.

profile-pic
Martin Mašíček
Autodoprava - podnikatel

Skončil jsem s drilem

Tohle je jediné místo na kterém mluví skuteční lidé. Smekám před vámi. Jak před učiteli tak i žáky. Hodně mi dává sledování skupiny i online setkání. Utvrzují mě v tom, že jsem se vydal správnou cestou, když jsem opustil tu mašinérii osobního rozvoje. Toho příšerného drilu, který mě nikam neposouval. Díky za vás. S vámi se mi žije lépe.

profile-pic
Ing. Karel Okluzník
Strojní referent

Kdo jsme

Zdeňka Čermáková
Life&Byznys Coach
certifikovaný transformativní kouč, autorka programů Centra Změn, lektor Psychology of Mind, zakladatel Centra Změn, místa, kde se mění vaše životy. Autorka knih Odhalení, Tvořte Nemožné. Autorka magazínu Nerušit! Žiju!

Ing. Vladimír Vymětal 
Life&Byznys Coach
certifikovaný transformativní kouč, absolvent Supercoach Academy USA 2010. Autor knihy Tvořte Nemožné, autor programů Centra Změn. Lektor Psychology of Mind.

Vaše nejčastější otázky

Jak fungují online programy

Naše programy nejlépe fungují, když jimi procházíte postupně. Můžete se podívat na video poslechnout audio nebo si přečíst příslušnou část. Podle vašich preferencí.

Všechny programy jsou postavené tak, abyste si sami uvědomili ve vašem běžném životě, co a jak můžete udělat právě vy za změnu.

Nebojte se! Je to snadné a se vším vám osobně pomůžeme

Naše doporučení:
Vyberte si program, který vám zrovna teď připadá jako nejdůležitější pro váš život. Tím začněte.
Pokud budete mít jakýkoli dotaz, jsme vám k dispozici v uzavřené skupině na Facebooku.
A především na našich online setkáních, kde si s námi můžete promluvit o čemkoli.


Máte z čeho vybírat:
Už nyní je ve vašem členství připraven program Škola Štěstí, Tvořte nemožné, Vztahy, Tajná zkratka k vašim snům, Zázrak jménem touha, Go super.
Workshopy se Zdeňkou Čermákovou a webináře s Ing. Vladimírem Vymětalem.
Knihy - 12 kroků k super životu a Odhalení vám zašleme na vaši adresu.

Těšíme se na změny, které ve svém životě chcete
Jsem tu vždy pro vás. Z+V

Jak se stanu členem Fajn Klubu? 

Klikněte na tlačítko Vstupte do Fajn Klubu. Otevře se vám stránka s aktivací Vašeho členství. Po zaplacení aktivace Vám do e-mailu dorazí přihlašovací údaje člena FK
a stanou se tyto 3 věci:


 1. Máte okamžitý přístup ke všem programům 
 2. Jste s námi ve spojení v uzavřené skupině na Facebooku
 3. Máte možnost s námi mluvit osobně na online setkáních 

Vstupte do Fajn Klubu a otevřete se změně kterou chcete. Těšíme se na Vás. Z+V 

Co zahrnuje měsíční poplatek za členství Fajn Klubu?

 • Nejste na změnu sami
 • Jsme vám k dispozici 1 x za 14 dnů na našich online setkáních, kde si s námi můžete promluvit o čemkoli co chcete ve svém životě změnit, kde si bráníte a jak změnu udělat snadno a jednoduše.
 • Jsme vám k dispozici v uzavřené skupině na Facebooku, kde se také můžete ptát na cokoliv co vás zajímá.
 • Máte okamžitý přístup ke všem programům v hodnotě 35 480,-
 • Za tyto programy neplatíte samostatně. Jsou součástí Vašeho členství.
 • Online program Škola Štěstí, Tvořte nemožné, Vztahy, Tajná zkratka k vašim snům, Zázrak jménem touha, Go super.
 • Workshopy se Zdeňkou Čermákovou a webináře s Ing. Vladimírem Vymětalem.
 • Knihy - 12 kroků k super životu a Odhalení vám zašleme na vaši adresu.

Kdy dostanu online programy?

Ke všem online programům, audionahrávkám, videím, reportážím, workshopům, webinářům...k celému obsahu se dostanete ihned po zaplacení vašeho členského poplatku.
Doporučujeme platit online. Ihned vám dorazí na vámi zadaný e-mail přihlašovací údaje do členské sekce, kde je již pro vás vše připravené.
Knihy Vám budou zaslány v pracovní den vždy do 14hod. Obdržíte je do tří dnů a na vámi zadané telefonní číslo vám přijde upozornění z pošty o zaslaném balíčku.

Pokud nastane jakýkoli problém můžete nám napsat na fajnklub@centrumzmen.cz spojíme se s vámi a problém vyřešíme. 

Co znamená osobní podpora?

Jsme vám osobně k dispozici.

 1.  Podpora je na našich online setkáních
  Dvakrát do měsíce jsme vám k dispozici osobně v našem online vysílání. Můžete se zde ptát vašich koučů na cokoli z vašeho života. A také si projít zrovna to, kde v kterém programu jste a s čím si případně nevíte rady. Kde cítíte, že jste se zasekli, s čím máte problémy. Můžete si promluvit opravdu o čemkoli co se týká vás osobně, vaší práce, byznysu, vztahu.
  Tato vysílání jsou velmi oblíbenou částí u všech našich klientů.

  Na těchto online setkáních se navzájem vidíme a slyšíme v přímém přenosu.
  V pohodlí vašeho domova :) Takže nikam nemusíte dojíždět ani docházet.

  Na tato online setkání vám vždy zašleme připomínku do e-mailu a také do uzavřené skupiny na Facebooku.
   

Podpora je v uzavřené skupině na Facebooku
I zde jsme vám k dispozici pro vaše případné dotazy k jednotlivým programům. I tomu, co zrovna řešíte.

Kde si s vámi můžu promluvit?

Jako člen Fajn Klubu máte možnost si s námi promluvit na našich online setkáních. Pořádáme je pravidelně 2x do měsíce vždy ve čtvrtek od 20:00 hod.

1. vysílání - je vám k dispozici Ing. Vladimír Vymětal
2.vysílání - je vám k dispozici Zdeňka Čermáková

Tato online setkání jsou na internetu a připojíte se k nám velmi snadno. Odkaz na toto vysílání vám zašleme do vašeho e-mailu.

Žádné obavy :) vstup do tohoto vysílání je velmi snadný a zvládne ho opravdu každý.

Z těchto vysílání jsou pořizovány záznamy, takže si je kdykoli můžete přehrát znovu. Lidé, kteří s námi v online programech byli tak oceňovali tuto možnost se zeptat na to, co zrovna je v jejich životě tížilo.

Kolik mi Fajn Klub zabere času?

Vše v našem Fajn Klubu je koncipované tak, aby vám čas přibýval a ne aby vám ho ubíral. Kolik času se budete věnovat jednotlivým programům je na vás samotných.
Naše doporučení ovšem zní:
Začněte s programem, který vám v tuto chvíli připadá jako zásadní pro váš život a věnujte se každý den jedné jeho části. Což je maximálně 20minut.
Vše si můžete přehrát jako video nebo poslechnout jako audio nahrávku, třeba při cestě do práce.

Pokud ve svém životě často řešíte otázku času a jak s ním dobře nakládat, rozhodně vám vstup do Fajn Klubu doporučujeme :)

Slovy některých našich klientů z jednotlivých programů ke kterým máte jako člen přistup zcela zdarma

Kdy dostanu knihy?

Jako člen klubu dostanete knihy: 12 kroků k super životu ve variantě dámy + páni a knihu Odhalení
Knihy Vám budou zaslány v pracovní den vždy do 14hod. Obdržíte je do tří dnů a na vámi zadané telefonní číslo vám přijde upozornění z pošty o zaslaném balíčku.
Pečlivě prosím uveďte svoji doručovací adresu

E-book Odhalení + audio nahrávku - dostanete okamžitě po zaplacení vašeho členského příspěvku. Najdete je na své členské stránce fajn klubu

Co je Psychology Of Mind? V čem je to jiné od osobního rozvoje?

Psychology of Mind je jedním z označení pro pochopení toho, kdo skutečně jsme a jaký obrovský potenciál a inteligenci můžeme mít k dispozici. Revolučně nová cesta životem vychází i z nejnovějších poznatků vědy, která stále více objevuje spirituální základ našeho života.
To jak lidé vnímají svoji hlubší přirozenou inteligenci a sílu ovlivňuje jejich dosavadní život. Vždy je to velký skok dopředu a změny v životě se dějí jednoduše, přirozeně a je trvale.

Všechny programy, které jsou Vám ve Fajn Klubu k dispozici stojí na základech Psychology of Mind.

Online program Škola Štěstí

 • Tvořte nemožné 
 • Vztahy
 • Tajná zkratka k vašim snům​
 • Zázrak jménem touha
 • Go super.

Workshopy se Zdeňkou Čermákovou a webináře s Ing. Vladimírem Vymětalem.

Knihy - 12 kroků k super životu a Odhalení

Poukazováním na to, kdo jsme a kde najdeme svoji genialitu a sílu se v Centru Změn věnujeme od roku 2009 a našimi programy prošly tisícovky lidí. Všem se výrazně zlepšil jejich život.

I Vám tato nová cesta otevře cestu ke šťastnému a smysluplnému životu.

Proč je to tak jiné než ostatní osobní rozvoj? 

Vážíme si každého, kdo se věnuje práci s lidmi. Tedy i lidí z osobního rozvoje. Jen vidíme, že osobní rozvoj, který je v naší zemi tak rozšířený využívá především zkušeností lidí, kteří vám ukazují na to, jak se podařilo řešit problémy a situace úspěšně jiným lidem. Zobecňují úspěšné postupy lidí, kteří uspěli jen díky tomu, že se řídili svou vnitřní inteligencí v daném okamžiku. Ať už jde o vaše vztahy, práci, peníze, byznys, prosperitu, nové nápady a řešení, změnit sami sebe…

Vše je ale vždy založené podle ,,rad” někoho jiného. Nevyužívá vašeho vlastního potenciálu, ke kterému máte vy sami také přístup.
A to se týká skutečně každé části vašeho života i vás samotných.

Proto se nám líbí tolik tato nová cesta a právě proto jsem se rozhodli dát vám vše, co jsme od roku 2009 v Centru Změn vytvořiili k dispozici ve fajn Klubu.
Sami na vlastní kůži si můžete vyzkoušet jak se změní váš život.

Psychology of Mind vás přiblíží k tomu, co je ve vás samotných. K vaší vlastní moudrosti, originalitě a jedinečnosti. Nejlépe si to vyzkoušíte tak, že si to prostě zkusíte.

Uvidíte sami, jak se vám změní život s námi v Centru Změn.

Jak se přihlásím do členské sekce Fajn Klubu?

Na vaši e-mailovou adresu vám zašleme přihlašovací údaje do členské části Fajn Klubu.

​V členské sekci najdete: 

 • všechny připravené programy
 • přihlášení do uzavřené skupiny na Facebook
 • rozvrh kdy se konají naše online setkání 
 • záznamy ze setkání

Tyto údaje vám budou zaslány po připsání částky za Vaše členství. Doporučujeme platit online a máte přístup ke všemu okamžitě.

Co znamená 50% sleva?

Během Vašeho členství získáváte jako člen Fajn Klubu 50% slevu na jednodenní semináře a workshopy, které pro Vás v průběhu roku připravujeme.
Můžete se tak osobně setkat s námi i ostatními členy Fajn Klubu.
O každém takovém setkání Vás budeme informovat v uzavřené skupině na Facebooku.

Kde se spojím s ostatními členy?

S ostatními členy Fajn Klubu se spojíte v uzavřené skupině na Facebooku.
Ve Vaší členské sekci najdete přímý odkaz na tuto skupinu. Pro vstup musíte být přihlášení na Facebooku.

Co znamená 100% garance spokojenosti?

Všechny naše programy fungují, pokud se jim věnujete. My jsme vám plně k dispozici na online setkáních, kde si s námi můžete o čemkoli promluvit.
Věnujte se společně s námi vašemu životu a váš život se změní.

Pokud se Vám s naší pomocí život nezmění, vrátíme vám peníze za členství.

Jsme Vám plně k dispozici. Nejste na to sami. Jsme tu pro vás.
Zdeňka a Vladimír

Od našich klientů: 

Jednoznačně největším přínosem byla ta možnost projít si to moje, naživo se Zdeňkou a Vladimírem. Někdy jsem si nebyla jistá jestli to, co zrovna dělám je to správné a to jejich nasměrování mě, ke mně, mi vždycky hrozně moc pomohlo.
Kamila 

Dokončovala jsem práce, které jsem dlouhou dobu odkládala a to bez nucení a přemlouvání se, takže jsem si svůj sen v Tvořte nemožné splnila mnohem dřív než jsem si myslela .
Petra

Ač jsem se ne vždy ptal, tak jsem vždy slyšel odpověď na to, co jsem také řešil. Je vidět, že Zdeňka s Vladimírem skutečně pracují s lidmi, protože jejich odpovědi byly vždy trefou do černého i u mě.
Vlastimil

Zvláštní, že už při sledování programu Vztahy se můj manžel začal zapojovat do domácí práce a já mu o to ani neříkala. Měla jsem pak čas na to, začít se věnovat víc sobě.
Romana

Mít k dispozici někoho s kým můžu mluvit otevřeně je přímo dar z nebes. Nikdo mě nesoudí, nikam nesměruje, kam chce on ale poslouchá a snaží se mi pomoci, ukázat co je ve mně. Za mě wau! Paráda!
Zuzana 

Vedlejším efektem ve Škole Štěstí bylo to, že jsem v práci přestal na sebe tlačit a věci se dávaly jaksi samy do pohybu. Mám pocit, že jen tím, že jsem začal být šťastný se všechno začalo dařit a to v mnohem kratším časovém úseku.
Milan

V novém Fajn Klubu vám pomůžeme mít co chcete

Štěstí, Láska, Úspěch, Peníze, Krásné Vztahy...
Naplněný, smysluplný a šťastný život.

   |      |  

>