Děkuji za tvé odpovědi
 Ozvu se ti na e-mail nebo telefonicky

Co jste o mě napsaly vy samy

Líbil se mi styl, že jsme v tajné skupině, že dostávám pravidelně úkoly a musím si udělat čas, abych je splnila. 

Je radosť Ťa počúvať - rady, vsuvky, skúsenosti, pripoviedky a pre mňa aj zaujímavé pozorovať - typické mávnutie rukou, úškrn kútikom úst, gúľanie očami...

Mluvíš naprosto přirozeně, zároveň věcně i vtipně, takže člověk nemá dojem že je v nějakém kurzu, ale s kamarádkou u kafe.

Odpovieš vždy na každý komentár, staráš sa o klientov

Nám všem pomáháš se posunout a rozsvítit se, jsi mi inspirací jak se pozorovat a jak prociťovat s čím jsem v souladu. 

Tipy z praxe z vlastní zkušenosti. Jasné vytyčení hranic - to ano, to ne - zřetelná  bez omáček.

Dokážeš člověka nasměrovat, nakopnout a popostrčit. Tvoje rady jsou praktické a užitečné. 

Děláš věci ne proto, aby to nějak vypadalo, ale proto, aby fungovaly. A jde ti to náramně dobře. A v tomhle je strašná jednoduchost a já to miluju a je mi to nesmírně blízké.

Dokážeš vystihnout podstatu problému

Tvoje schopnost zaujmout posluchače mě neskutečně baví a je mi inspirací.

“Cáká” z tebe energie , a já  Tě z ní trochu sosám.

Pro mě je to spousta AHA momentů a co krok, to vystoupení z komfortní zóny. Tvoje podpora je úžasná.

Ze všeho, co děláš na mě mluví jednoduchost, láska a a je to přesně tak, jak to říkáš a dáváš lidem vědět. Oceňuji to kouzlo jednoduchosti a lásky, kterou dáváš nám všem.

Tvoje schopnost zaujmout posluchače mě neskutečně baví a je mi inspirací.

Svoboda byznysu

Já osobně jsem po absolvování programu svobodnější a volnější. Přestala jsem se trápit a začala prosperovat. Mám dnes mnohme větší radost ze svého byznysu. Všechny ženy mohou získat ještě větší sebevědomí a kredit v byznyse, pokud do programu vstoupí. Za mě 100% doporučení.

profile-pic
Iveta Brůnová
Kosmetické služby

Energetická sopka

Jsi pro mě energetická sopka a blahodárnými účinky na sebevědomí, tvoje pojmenování problému a jednoduchá logická řešení na mě působí velmi pozitivně.

profile-pic
Iveta Janková
Poradkyně

Výborná investícia

Najviac sa mi páčil Zdenky priamy prístup. Mne sa zvýšil predaj o 30% a vytvorila som platený Klub. Stojím oveľa pevnejšie na svojich nohách. Program vnímam ako výbornú investíciu do seba. Odporúčam… Ak sa žena zapojí, tak je v podstate nemožné, aby sa jej nezačalo dariť lepšie.

profile-pic
Elena Vargová
Web designer

Umíš ťuknout hřebiček na hlavičku

Jsi úžasně energická ženská, která si na nic nehraje. Umíš pojmenovat věci jak jsou a tzv.ťuknout hřebiček na hlavičku.Nakopat do zadku , když je to potřeba. Vše vysvětlíš jednoduše. Jsi prostě jednička v tom co děláš

profile-pic
Ilona Zajícová
Masérka

Jsem ráda, že jsem s tebou do toho šla

Jsem s tebou velmi spokojena. Měla jsem trochu představu, čím se budu zabývat, ale věděla jsem, že sama to nedám. Tvoje reklama na mě působila velmi sebejistě. A řekla jsem si, ano. Jsem ráda, že jsem s tebou do toho šla.

profile-pic
Jana Čančarová
Průvodkyně mandalami

Som udivena sama zo seba

Ja som fascinovana a nadsena. Za tych 6 tyzdnov mam vizitky, web, produkty na e-shope a poriadok vo vyrobkoch. No proste som udivena sama zo seba :) Som s investiciou do programu maximalne spokojna, a som rada, ze som to pre seba urobila. Robim tak ako chcem ja. Pacila sa mi Zdenky prirodzenost a energia.

profile-pic
Mariana Vršková
Umenie, ktoré lieči dušu

Mám výsledky, které ostatní závidí

Spolupracuji se Zdeňkou již několik let a neumím si představit, že bych to nedělala. V každé profesi je nutné se obklopit profesionály, kteří dokážou prakticky pomoci, tam kde je to zapotřebí. Zdeňku doporučuji každému, kdo se chce v životě opravdu někam dostat a zvládat náročnou dobu bez dřiny a mít přitom výsledky, které ostatní závidí.

profile-pic
Mgr. Marta Radová
Obchodní zástupce

Energie z tebe jenom srší

Děláš to, co tě baví a je vidět, že když se rozjedeš, energie z tebe jenom srší. A to je prostě super vidět a navíc to předáváš i na ostatní. Upřímně se snažíš lidem pomoct. Nesoudíš, nevymýšlíš, posloucháš, prostě jsi tu pro každého, kdo chce opravdu s něčím v životě pohnout.

profile-pic
Dita Nováková
Osobní Kouč

žiju život podle sebe

Zdeňka dokáže z člověka sejmout tíhu všech problémů, které si člověk nastřádá. Je skvělý Life kouč, který mi otevřel bránu k mnohem větším úspěchům, které se mi před koučinkem s ní zdály nedosažitelné. Byla to investice, která se mi rozhodně vyplatila. Ukázala mi, že věci vím sama v sobě a co s nimi mohu dělat. Žiju život podle sebe.

profile-pic
Jaroslava Jandová
Swiss Life select - manager

TV show je teď moje!

Každý byl u mě vždy přede mnou. Rodina, přátelé a kolegové. Já padala večer únavou a hodně často s brekem, že chci dělat něco jiného. Narazila jsem na Zdeňku a vstoupila s ní do 3měsíčního koučinku. Chtěla jsem víc času pro sebe a začít novou práci, která mě lákala. Bingo! Teď dělám v produkci TV show, rodina to zbožňuje a pomáhá mi jak jen může. Kdybych to nezažila na vlastní kůži, nevěřila bych tomu. Zdeňku doporučuji každé ženě, která to myslí se svým životem vážně :)

profile-pic
Bc Milada Krotilová
Produkce Tv show

Bylo to o mně a mém prodeji

Zdeňka je přirozená a umí trefit vždy do černého. Pojmenuje to důležité a ukáže na to, co můžu nabídnout já. Mám nové nápady na své služby a skvěle se vyjasnila i situace v mé práci. Zdeňka umí jasně a srozumitelně vést k tomu, co můžu nabízet já lidem kolem sebe a řádně se ocenit.

profile-pic
Jana Zemánková
Lektor - Trénování paměti

Nahlédla jsem pod pokličku

Vůbec jsem netušila, že někdo ,,cizí” ve mně může vzbudit tolik emocí. Nahlédla jsem pod pokličku prodávání, ale pro mě osobně ta setkávání byla otevřenou náručí, která mě miluje i když mi slíbí, že když něco neudělám, že dostanu na prdel.

profile-pic
Věrka Horská
Výtvarnice

Ze sféry snu do reality

Bez Zdenčina nadšení, podpory a zájmu bych svůj projekt odložila do šuplíku později..možná..někdy..nikdy. Její podpora, citlivé, jednoduché a přitom praktické vnímánísouvislostí přivedlo můj projekt ze sféry snu do reality.

profile-pic
Ludmila Nosková
Terapeutka

Stal se zázrak

Zdeňka mne naučila tvořit z toho,co mám právě teď k dispozici. Navíc mi pomohla uvidět to, co mne opravdu baví. Dřív jsem se plácala v tom, že nic neumím a nikdo o mě nestojí a s ní jsem začala jsem tvořit svůj byznys. Jsem v něm úspěšná. Věci, které bych dříve považovala za zázraky, které se mě nemůžou stát, se prostě při koučinku s ní děly.

profile-pic
Zuzana Pospíšilová
Maminka na mateřské

Našla jsem svůj talent

Když něco chcete a váš partner ne, tak se rozmýšlíte čeho se vzdát. Doku tedy nenajdete koučku jako já :). Při koučinku se Zdeňkou se staly dvě věci. 1. Splnila jsem si, co jsem chtěla 2. Zůstala jsem s partnerem :) Zdeňka ráda říkaá: ,,chtějte všechno". Koučink s ní můžu vřele doporučit, protože ze mě vytáhla talent o kterém jsem neměla ani ponětí. A navíc mám i dne své vytoužené studio.

profile-pic
Monika Zádrahová
Majitelka studia Komtess

Mega věc! Znám svou cenu

Doporučuji všem ženám, které se chtějí pohnout z místa. Uvědomí si zásadní věci pro svůj prodej i samy o sobě. Zdeňka je skvělá, jde do jádra věci. Pro mě mega věc, že znám svou cenu, mám výrobky, které prodávám a navíc podporu od manžela. Nejvíc ale byly ty okamžité změny v mém byznysu i soukromém životě.

profile-pic
Martina Šigutová
Šití u Heřmánků

Jsem náležitě oceněná

Věděla jsem, že chci mluvit o sobě a na tuhle koučku jsem hned chtěla. Dokázala ze mě vytáhnout to, co jsem sice tušila, ale fakt se toho docela i bála. Teď je po strachu a já konečně dávám lidem kolem sebe vědět o tom, co umím. A jsem za to i náležitě oceněná. Pokud má někdo potíž s tím, říci si o peníze za své služby, rozhodně doporučuji koučink se Zdeňkou.

profile-pic
Kamila Kvity
Módní Editorka

Jdeš přímo k věci

Líbí se mi, že jdeš přímo k věci bez servítky a na rovinu, víš přesně, kde máme ty problémy, co řešíme, že nám lidsky a žensky rozumíš. Všechny Tvoje rady a doporučení jsem cítila, že to jsou konkrétní kroky, které fungují.

profile-pic
Zdenka Zivčáková
Poradkyně pro zdraví, Zakladatelka a koordinátorka projektu Bohatá žena

Zvýšila se má sebejistota

Dnes prodávám v úplné pohodě a věci, které mi dříve nešly jsou pryč. Získala jsem víc energie, tvořivosti i nápadů. Zvýšila se má sebejistota. Spoustu věcí, které jsem měla v šuplíku nápadů, jsem vytáhla a realizuji je. Všem ženám doporučuji. Zdeňky energie motivuje, nabíjí a dává elán do života.

profile-pic
Jana Šrůmová
Léčitelka duše i těla

Chci kouče

Nosíte v hlavě báječné nápady? Vezměte si Zdeňku jako kouče. Její rčení, že nemožné je možné mi nedávalo spát. Měla jsem sen, co chci dělat a jak rozjet svůj byznys po 50, ale realizace pokulhávala. Myslela jsem si, že já kouče nepotřebuji. Umím si poradit sama! Jsem přeci také kouč. Chyba lávky přátelé! Dnes vidím, že to není o tom, že potřebuji kouče, ale že ho chci :) Chci mít parťáka s nadhledem, nápady a neskutečnou chutí mi pomoci v tom, co chci udělat a dokázat. Chci, aby ve mně někdo našel to, co sama nevidím. Najít to nejlepší o čem ani netuším, že dokážu. No a tohle prostě Zdeňka dokáže. Navíc jsem s ní poladila i spoustu dalšího. Mluvit s ní můžu o čemkoli, co se týká mě samotné, rodiny i práce. Koučink se Zdeňkou je rozhodně krok správným směrem.

profile-pic
Ing Renata Křivá
Kouč

Můžu dělat to, co chci

Se Zdeňkou, můžete mluvit o všem. Fakt. Úplně o všem. Začnete u práce, pokračujete přes děti a skončíte u …. Věřte mi, vím to:) Pomůže vám otevřít oči a ukáže vám stejně, jako to ukázala mně, že opravdu můžete dělat to, co chcete. I když je to vypadá jako nemožné. Na nemožné je Zdeňka prostě expert.

profile-pic
Martina Balážová
Výživový poradce

Prodávám efektivněji a úspěšněji

Se Zdeňkou mě to moc bavilo. Vše mi rozšiřovalo obzory v tom co a jak dělat dál efektivněji. Ujasnila jsem si spoustu věcí k podnikání. Tento program doporučuji ženám, které chtějí posun ve svém byznyse. Mám teď rozhodně více odvahy. A prodávám mnohem úspěšněji než kdy dřív!

profile-pic
Marcela Černá
Lektorka péče o tělo a duši

Máš jasno a umíš mi pomoci

Jsi prostě nejlepší byznysmenka, jakou jsem poznala. Umíš nejen prodávat, naučit prodávat, jsi vtipná a přirozená. Navíc sexy. Máš jasno a umíš mi pomoci ujasnit věci tam, kde je potřeba.

profile-pic
Romana Rosandičová
Malířka

Mám vždycky chuť se do něčeho pustit

Obdivuji tvou energii a radost ze života. Dokážeš člověka nasměrovat, nakopnout a popostrčit. Tvoje rady jsou praktické a užitečné. Předáváš je s takovým zaujetím, že mám vždycky chuť se hned do všeho pustit.

profile-pic
Stanislava Zahálková
Průvodkyně mandalovou relaxací

Pomáhaš ľuďom, ženám žensky

Dokážeš ľudí zaujať a dlhodobo udržiavať ich pozornosť, vnímanie a aktivitu. Sršíš energiou a vieš ju preniesť aj na publikum. Triafaš do čierneho, ale bez urážok. Pomáhaš ľuďom, ženám žensky

profile-pic
Zlatica Kajčovičová
Maliarka a sprievodkyňa talentov

Energie, která člověk lapí a nepustí

Líbí se mi tvoje energie, která člověka v dobrém slova smyslu lapí a nepustí. Celkový tah na branku, kde je vidět, co chceš a jdeš si zatím cílevědomě. Komunikační dovednosti, které dokáží přiblížit každému, co chceš říct a jak to myslíš.

profile-pic
Andrea Svitáková
Lektorka - průvodkyně pro zdraví, krásu, harmonii

Věk je jen číslo

Měla jsem toho dost. Přečetla jsem spoustu knih, byla na spoustě seminářích. Uměla jsem toho tolik, ale do ničeho se nepustila. Nevěděla jsem, co je to pravé a co mi přinese užitek, který chci. Při koučinku se Zdeňkou jsem se pustila do svého snu. Děkuji nejen za její nápady, podporu, vedení a energii, ale především za to, že už vím, co ve mně skutečně je. Koučink s ní doporučuji ženám, které ví, že věk je jen číslo a že chtějí žít do konce svých dnů naplno.

profile-pic
Barbora Khann

In love with my life

Zdeňka je žena, která stála po mém boku v mém důležitém a intenzivním období, kdy jsem nevěděla kudy vede moje cesta. Dnes už si plním si sny, které mě přišly jako fantazie. Zvládnu cokoliv na světě a každý okamžik objevuju něco nového. Zdeňka mě nasměrovala k tomu, co je ve mně. Díky ní jsem "In love with my life." Doporučuji každému, kdo se chce posunout ve svém životě.

profile-pic
Alena Nová
Zdravotní sestra

Nikdy jsem nemyslela, že potřebuju kouče. Jenže už jsem nějakou dobu stála na místě. Se Zdeňkou jsem se dala do akce na kterou bych si dříve netroufla. Dneska po téhle zkušenosti už vím, že kouče chci a Zdeňka už bude vždy můj výběr. Jestli chcete někoho, kdo nemluví o teorii, ale podívá se na vás a váš život, tak Zdeňka je člověk pro vás.

profile-pic
Tereza Pekalová
Realitní makléřka

Zvýšila jsem ceny svých služeb

Zdeňka je moje krevní skupina a tento program jsem už doporučila i všem svým klientkám i mé dceři. Moc se mi líbil její přístup k nám všem i jak program vedla. Zvýšila jsem ceny svých služeb a zařídila jsem si nově i poradnu. Oslovila jsem daleko více zákazníků než kdy předtím a o to mi hlavně šlo. Dobrá práce Zdeňko :)

profile-pic
Erika Guziurová
Poradenství - Jak vypadat a cítit se zdravě

Vymámila bys i z jalové krávy tele

Líbí se mi, že jsi upřímná s ničím se nepářeš a jdeš rovnou k věci a řekneš vše narovinu. Jsi tak přesvědčivá, že bys vymámila i z jalové krávy tele. Jsi si jistá tím, že přesně víš co děláš a že ráda pomáháš ženám k lepšímu životu.

profile-pic
Marie Hlaváčková
Babička motivovaná vnoučetem

Už netápu životem

Díky koučinku se Zdeňkou se umím postavit sama za sebe, vím, co chci a to také dělám. Zbavila jsem se svých vlastních omezení a zábran. Mám nového báječného partnera, začali jsme stavět dům, v práci jsem dostala přidáno a přitom mi ubylo hodně práce :).Začala jsem rozvíjet i svůj vlastní byznys. Když si srovnám poslední 3 měsíce, tak oproti mému bývalému životu, kdy jsem jen tápala, tak je to jako kdybych se teprve teď opravdu narodila.

profile-pic
Lucie Ročková

Odborník na svém místě

Jsi úžasná žena, jsi energizující žena, žena sršící humorem, žena, která nehledá složitosti, dokážeš vystihnout podstatu problému, jsi otevřená bytost, kreativní žena, kamarádská, přátelská, odborník na svém místě. Jsi prostě nejlepší!

profile-pic
Zdeňka Štysová
Životní poradkyně aktivní dlouhověkosti

Paci sa mi, ze si zamerana na fakty

Paci sa mi, ze si zamerana na fakty. Si plna energie a optimizmu a vies ho sirit dalej. Paci sa mi filozofia, ktorej si zastancom.

profile-pic
Alenka Cviklová
Poradkyňa

Nejlepší investice

Koučink se Zdeňkou mi na financích přinesl více než sedminásobek toho, co jsem do něj investovala. O zkušenostech ani nemluvím. Těžím z nich dodnes. Bez nadsázky říkám, že tohle byla jedna z nejlepších investic mého života.

profile-pic
Petra Mašková
Kouč

Wau, jsi úžasná v energii

Jsi pro mě člověk, který si umí jít za tím co ho baví a to s lehkostí. Je super jak vtahuješ ostatní do konverzace a hned vracíš co tě napadá. Wau, jsi úžasná v energii, se kterou se prezentuješ.

profile-pic
Zuzka Suchardová

Peníze a čas

Zdeni děkuju! Bez vás bych byla furt v poklusu a výsledky by byly mnohem menší. Nikdy jsem si nemyslela, že potřebuju osobní koučku,. Vždyť já přeci všechno zvládám a levou zadní! jenže při rozhovorech s vámi jsem si uvědomila, kolik toho dělám zbytečně a co horšího! Nic moc výsledky. S vaší pomocí jsem to nejen přestala dělat, ale to, co by mě předtím ani nenapadlo, že se může stát a to míň práce, víc času a lepší výsledky na účtu. Bingo! Tuhle investici do koučinku s vámi doporučuji všem, kdo ví, že chtějí víc volného času i peněz .)

profile-pic
Jana Kalačová
L'oreal manager hair designer

Dokážeš ľudí nakopávať

Dokážeš ľudí okolo seba “preberať k životu”, nasmerovávať ich k jadru svojej podstaty, ukazovať im chyby ale aj riešenia...proste nakopávať. Vidíš ľudí ako originál a krásne z nich doluješ ich vlastný potenciál.

profile-pic
Martina Šebestová
Vědma

Copyright © 2009-2021 Centrum Změn  |  Obchodní podmínky   |   Ochrana osobních údajů   |   Kontakt

>