Děkujeme za zakoupení programu Tvořte Nemožné! Vaši objednávku jsme úspěšně přijali.

Zkontrolujte Vaši e-mailovou schránku. 

Vytvořili jsme pro Vás účet na našem webu a do vašeho účtu jsme přidali program Tvořte Nemožné. Pro přístup do programu je třeba se přihlásit svým uživatelským jménem a heslem, které najdete během několika minut ve svém emailu. Pokud již účet na našem máte, můžete se do něj přihlásit hned svým současným heslem.  

Knihy, které jsou součástí programu vám posíláme poštou na uvedenou adresu. 

Potřebujete s něčím poradit? Napište nám na FB nebo na email: info@centrumzmen.cz

profile-pic
profile-pic
profile-pic
profile-pic
profile-pic
profile-pic
profile-pic

In love with my life

Zdeňka je žena, která stála po mém boku v mém důležitém a intenzivním období, kdy jsem nevěděla kudy vede moje cesta. Dnes už si plním si sny, které mě přišly jako fantazie. Zvládnu cokoliv na světě a každý okamžik objevuju něco nového. Zdeňka mě nasměrovala k tomu, co je ve mně. Díky ní jsem "In love with my life." Doporučuji každému, kdo se chce posunout ve svém životě.

Alena Nová - Zdravotní sestra

KUK je super program

KUK je super program pro další urovnání a uklidnění. Pojmenoval mi momenty, které jsou jasné, ale až když to někdo tak jednoduše řekne.

Je jedno, s kým se bavím. To, že je někdo úspěšný je velmi závislé na měřítku, kterým to posuzuji a to hodnocení je vždy jen subjektivní. A i když si to o někom myslí více lidí, i tak je to pořád člověk, který má svůj přístup k životu a jeho prožívání a je možné mu ukázat, jak to funguje. Takže mi kromě momentů, kdy jsme si uvědomil ty pravdy z různých pohledů a jednoduše, přinesl ještě klid v tom, že je jedno, co je možné si o tom, s kým se bavím, myslet.

Ano.

Rozhodně ano.

Jiří Rejmann - kouč, starosta

Nejlepší investice

Koučink se Zdeňkou mi na financích přinesl více než sedminásobek toho, co jsem do něj investovala. O zkušenostech ani nemluvím. Těžím z nich dodnes. Bez nadsázky říkám, že tohle byla jedna z nejlepších investic mého života.

Petra Mašková - Kouč

Stal se zázrak

Zdeňka mne naučila tvořit z toho,co mám právě teď k dispozici. Navíc mi pomohla uvidět to, co mne opravdu baví. Dřív jsem se plácala v tom, že nic neumím a nikdo o mě nestojí a s ní jsem začala jsem tvořit svůj byznys. Jsem v něm úspěšná. Věci, které bych dříve považovala za zázraky, které se mě nemůžou stát, se prostě při koučinku s ní děly.

Zuzana Pospíšilová - Maminka na mateřské

Otočka o 180°

Som z tohto programu unesený. Zdenka je úžasná, fantastická, obdivuhodná! S kolegom Vladimírom robí neskutočné veci. Pracujem v oblasti vzdelávania dospelých a ty dvaja všetky moje doterajšie vedomosti postavili naruby. Otočili všetko o 180°. Používal som vo svojej profesi renomované techniky a čím ďalej tým viac som sa zamotával.
To čo učí v programe, je niečo prevratné, prelomové, neuveriteľné. Neguje to celý osobný rozvoj. Je to pre mňa obrovské prekvapenie a úžas. Srdečne Vám ďakujem.
CEO, Generatív

Ing. Vojtěch Dúl - CEO, Generativ

žiju život podle sebe

Zdeňka dokáže z člověka sejmout tíhu všech problémů, které si člověk nastřádá. Je skvělý Life kouč, který mi otevřel bránu k mnohem větším úspěchům, které se mi před koučinkem s ní zdály nedosažitelné. Byla to investice, která se mi rozhodně vyplatila. Ukázala mi, že věci vím sama v sobě a co s nimi mohu dělat. Žiju život podle sebe.

Jaroslava Jandová - Swiss Life select - manager

Žiju zase super život!

® program Tvořte nemožné - Zdeňka je nebezpečná. Dokáže probudit i mrtvého k životu. Ten provaz normálního života jsem prostě zahodil :)

Zdeněk Krejčí

Copyright © Centrum Změn 2009-2018

No menu items have been found.
>