Jak dosáhnout snadno svých snů a přání a začít báječný život?

Chcete od života víc? 

Vítáme vás v Centru Změn! V místě, kde se mění Vaše životy.

Pomůžeme Vám objevit, jak snadno můžete žít skvělý život. Takový jaký chcete. Můžete mít a dělat cokoli po čem toužíte. Můžete být jací chcete. Pojďte se pustit do života! Je to mnohem, mnohem snadnější.

“Každý z může být tím, kým chce být. Mít ve svém životě to, co v něm chce mít. Být s lidmi se kterými chce být. Všichni máme příležitost splnit si, to co chceme." 

100% změna k lepšímu.
Jednoduše - funguje to!  

Psychology of Mind. Inside-out understanding. 

Life Koučink

Chcete život, který Vás baví a naplňuje? Chcete být šťastní, spokojení, tvořiví, milující a milovaní? Žít naplno spokojený život? Toto je vaše nejlepší volba.

Byznys Koučink

Pro lídry, manažery, podnikatele. Rozehrajte byznys na nové úrovni. Vyšší  efektivita, produktivita, spolupráce. Nové šance a tvořivá řešení

Akademie Koučinku

Staňte se Transformativním koučem!  Objevte nejmodernější Inside-Out koučink. Změňte svůj život, naučte se měnit životy druhých. 

Osobní rozvoj, který funguje je s námi v Centru Změn  
Pomůžeme Vám změnit k lepšímu to nejdůležitější, co od života čekáte. Naučíte se, jak snadno tvořit cokoliv, co vás láká. Jak mít skvělé vztahy doma i v zaměstnání. Jak skvěle komunikovat, umět se správně rozhodovat, rozumět si s lidmi. Objevíte, odkud se bere vaše super síla a naučíte se ji používat.

Chcete být úspěšní?
Objevte důležitou věc, o které 90% lidí vůbec netuší. Přečtěte si knihy, které vám změní život!

Tohle si přečti!


profile-pic

Řekl mi můj nejlepší přítel. Byl jsem dost skeptický když jsem uviděl název knihy. Odložil jsem ji na polici k ostatním knihám. Vrtalo mi ale hlavou proč mi jí dal. Vzal jsem si ji a už ji nepoložil. Díky této knize jsem dokázal udělat to, o čem jsem se svým přítelem jen žvanil. Děkuji jemu i autorům knihy.

Mgr. Marek Hofman Graphic designer, 38 let

Byla to Láska na první přečtení!


profile-pic

Obě knihy, které jsem dostala v jednom balíku mi otevřely oči a dokázaly mě probudit k akcím na které bych si předtím nikdy netroufla. Je neuvěřitelné kolik energie a živosti je v knize 12kroků k super životu. Kolik pravdy v knize Odhalení. Všechny ostatní knihy osobního rozvoje jsem hodila do popelnice. Mám teď v ruce to nejlepší 🙂 Děkuji

Pavlína Růžičková Zdravotní sestra, 45 let

Chcete lepší práci, rozjet byznys,
najít si skvělého partnera, zhubnout do plavek? Odjet na fantastickou dovolenou,
postavit dům, začít skvělý život ale .. 

NEVÍTE JAK???

Video programy pro Vás

Získejte  ZDARMA ve Fajn klubu!

Kdo jsme

Zdeňka Čermáková
Life&Byznys Coach
certifikovaný transformativní kouč, autorka programů Centra Změn, lektor Psychology of Mind, zakladatel Centra Změn, místa, kde se mění vaše životy. Autorka knih Odhalení, Tvořte Nemožné. Autorka magazínu Nerušit! Žiju!

Ing. Vladimír Vymětal  Life&Byznys Coach
certifikovaný transformativní kouč, absolvent Supercoach Academy USA 2010. Autor knihy Tvořte Nemožné, autor programů Centra Změn. Lektor Psychology of Mind. 

>