Akademie Psychology of Mind

Věda a umění transformativního koučinku.
Změníte svůj život. Naučíte se měnit životy druhých

Promluvte si s nejlepším transformativním koučem!  
Klikněte a rezervujte si schůzku!

Lidé se nádherně mění, když začnou více vnímat svoji přirozenou genialitu.

Čím hlouběji začneme vnímat, jak svět funguje, tím více se uvolňuje náš potenciál, dokážeme s lehkostí a tvořivě řešit problémy, být hlouběji spojení s ostatními lidmi, mít radost ze života a dělat všechno nejlépe, jak je to možné.

AKADEMIE Vám ukáže Revolučně Jednoduchou cestu 

Získáte certifikát Transformativní kouč

long-arrow-down

Profesionální VIP program, zakončený certifikací Transformativní kouč. Jediný svého druhu v Evropě. Program vede Ing.Vladimír Vymětal a Zdeňka Čermáková. Je založený na 3 principech Sydney Bankse, Inside-Out pochopení a nejnovějších poznatcích Psychology of Mind.

Zahájení 11.února 2019, Brno, hotel Slavia

Váš život se neuvěřitelně zjednoduší.

rocket

Získáte Klid, Jistotu.

Získáte klid, jistotu. Zlepší se vaše schopnost rozhodovat se, komunikovat, objevovat nové příležitosti. Zlepší se vaše vztahy s limi, zbavíte se stresu, nejistot, strachu, významně se zlepší kvalita vašeho života.

diamond

Uvolníte svůj potenciál

Začnete více vnímat svoji hlubší část, svou přirozenou inteligenci. Začne se uvolňuje Váš potenciál, ve Vašem životě začnou objevovat nové, dosud netušené příležitosti a možnosti. 

road

Váš život se zjednoduší

Dokážete s lehkostí a tvořivě řešit problémy, být hlouběji spojení s ostatními lidmi, mít radost ze života a dělat všechno nejlépe, jak je to možné. Budete spokojenější, produktivnější, efektivnější, více zapojení do života.


trophy

Naučíte se měnit životy 

To, co objevíte sami pro sebe se naučíte sdílet s ostatními lidmi. Svými blízkými, kolegy, klienty. Naučíte se jak pomoci lidem objevovat vlastní zdroje, tvořivost, odpovědi. Lehce, bez stresu, produktivně, spolehlivě.

Rezervujte si Zdarma rozhovor s lektorem!

Promluvte si o Akademii a získejte ihned video o Psychologii of Mind! Objevte, jak zásadně se může zjednodušit a změnit Váš život k lepšímu!

Absolventi Akademie říkají:

profile-pic

Vďaka akadeémii prišlo aj viac peňazí a klientov.

Všetky vzťahy sa mi od základov zmenili. Hlavne sa mi zmenil vzťah k samému sebe. Prestal som si prekážať a púšťam sa viac do vecí, do ktorých by som sa pred tým nepustil, stále sa toto posúva viac a viac. S tým vším prišlo aj viac peňazí a klientov.

Ing. Martin Sýkora Kouč
profile-pic

Objevíte sebe a Váš nádherný svět

Již nějakou dobu jsem cítil - co děláte vy, to je budoucnost, to je nový věk, jednoduché, přirozené, ..Pravda. Nic jiného není ani možné, za pár let osobní rozvoj jak ho známe zmizí v propadlišti dějin. Moc děkuji, že jste! Centrum změn je centrum budoucnosti. Ukazuje budoucnost v současnosti - Zdeňka a Vladimír ukazují tam, kde konečně objevíte sebe a Váš nádherný svět.

Mgr.Tomáš Gargulák Soudce

Program Akademie

Akademie je 3 měsíční intenzívní program, který Vám přinese kopletní a ucelený základ a připraví Vás na certifikaci Transformativní kouč.  Program je kombinace společných setkání naživo, pravidelných online setkání a osobního koučinku. 

Víkendová setkání

Osobní zkušenost, intenzivní objevování nového pohledu, pevné ukotvení v základních principech, hravě a přirozeně. Základní část  Akademie jsou 3 víkendová společná setkání. 

Virtuální online schůzky a diskusní skupina

Tématem schůzek je prohloubování pochopení, Váš koučink a Váš byznys. Pravidelně každý týden se 2x sejdeme na online schůzce, vždy v úterý večer se Zdeňkou a ve čtvrtek večer s Vladimírem.  Ze schůzek budeme pořizovat záznam, který budete mít k dispozici a můžete se k němu vracet.   

Osobní koučink

Součástí Akademie je osobní koučink. S Vámi zvoleným lektorem máte šanci projít více osobní otázky a zažít transformativní koučink. 


Certifikace a slavnostní zakončení

Po splnění podmínek získáte certifikát Transformativní kouč a teké přístup do skupiny Self Care Akademy, ve které můžete nadále rozvíjet své pochopení pokračuje a zůstat v konverzaci a kontaktu s námi.

Termíny a program víkendových setkání

Intenzivní osobní zkušenost, která Vám pomůže pochopit vše na jiné úrovni

1


3 Principy, transformace, nový svět plný zázraků

Pátek 11.ledna - Neděle 13.ledna 2019 

Čeká největší změna vašeho života. Pochopení Psychology of Mind přinese do vašeho osobního života nadhled, uvolnění a jistotu. Objevíte sami v sobě něco mnohem většího než si nyní dokážete představit. I ve Vás se probudí génius.

2


Transformativní koučink, jednoduchost, jistota a neuvěřitelný vliv

Pátek 10.února - Neděle 12.února 2019 

Objevíte, jak zásadní vliv na život má transformativní koučink. Jak snadno se lidské životy změní, když jednoduše jsme více tím, kým jsme.

Vaše dosavadní pochopení Inside-out principů Vám umožní objevit jednoduše a spolehlivě sílu transformativního koučinku. 

3


Certifikace, potenciál, tvoříme nemožné

Sobota 16.března 2019 

Akademie je místo, kde Vám pomáháme uvidět, že je ve Vás mnohem více, než, co si dnes dokážete představit.Po celou dobu našeho privátního programu se Vám osobně věnujeme a vedeme Vás k něčemu mnohem hlubšímu a většímu ve Vás samotných. Jedině tak jste schopni předávat dál to, co pochopíte sami pro sebe.

Pravidelné Online schůzky

Pravidelně 2xtýdně se sejdeme online. Je to čas s jediným bodem programu a tím bodem jste Vy. Jsme tu pro Vás

Pomůžeme Vám s konkrétnémi otázkami

Co sami pro sebe skutečně objevíte, to je to, co si z Akademie odnesete a co změní Váš život. V první polovině Akademie se na pravidelných schůzkách věnujeme Vašemu pochopení základních principů. 

Procvičíte si praktický transformativní koučink

Ve druhé části Akademie se budeme věnovat Vašemu praktickému objevování transformativního koučinku a vaší práci s klienty. A také tomu, jak to uplatnit ve Vašem byznyse. 

Máte k dispozici proivátní diskusní skupinu 24x7

Diskusní skupina je velice užitečnou a důležitou součástí Akademie.  Můžete v ní sdílet s ostatními co jste sami pro sebe objevili. Jsme tu pro Vás. 

Je to snadné a jednoduché. Ale není to pro každého

Je Akademie pro Vás? 

Akademie je pro Vás, pokud jste ochotní uvidět, že některé věci v našich životech ve skutečnosti fungují mnohem snadněji a jednodušeji, než si myslíme.


Akademie je mnohem méně škola, ve které se učíte věci, které nevíte a mnohem více jako prázdniny, nebo dovolená, na které objevujete co všechno tady je pro Vás...


Pokud jste připravení začít objevovat lehce, snadno nové netušené možnosti, Akademie je pro Vás skvělá volba!


Akademie není pro Vás, pokud jste přesvědčení, že už všechno víte, jestli nejste ochotní se podívat na věci nově, pokud hledáte jen další techniky a strategie, jak zasahovat do toho, co děláte, pracovat na svém chování, zvycích, manipulovat svoje myšlení a čekat, že věci změní.


Takhle to nefunguje...


Akademie Vám nepřinese nic nového, když nebudete ochotní se dívat tam, kam Vám budeme ukazovat. 

Zdeňka Čermáková, Vladimír Vymětal  //  Lektoři


Věnujeme se vzdělávání v oblasti Psychology of Mind a Transformativnímu koučinku od roku 2009.

Stovkám lidí se v našich kurzech zásadně změnily životy. 


Naše práce nás dovedla k pionýrům moderní psychologie, k lidem jako je Sydney Banks, George Pransky, Michael Neill, Aaron Turner, Mara Gleason.. Jsme rádi, že s Vámi můžeme sdílet, co jsem sami pro sebe objevili.

long-arrow-down

Promluvte si s nejlepším transformativním koučem!  

Posuňte svůj život na novou úroveň. Začnete tvořit úspěšný, spokojený a naplněný život.
Promluvte si s námi o Vás a o Akademii! Do zahájení zbývá již jen:

Tšíme se na Vás! 

Jste rozhodnutí pro AKADEMII?

Přihlaste se:

long-arrow-down

Cena za účast v Akademii je 50 000 Kč

Připravili jsme pro Vás také navíc tyto bonusy:

Online program Tvořte Nemožné (v ceně 5700 Kč)

Bestselery Tvořte Nemožné a Odhalení (v ceně 600 Kč)

Roční přístup k záznamům webinářů (v ceně 9000 Kč)

Jste rozhodnutí? Klikněte a vyplňte přihlášku do Akademie

100%


Záruka  Spokojenosti


star
star
star

100% Záruka spokojenosti

Ručíme za to, že budete s programem Akademie 100% spokojení. Pokud se programu aktivně zůčastníte a nebudete spokojení, vrátíme Vám Vaše peníze.

Rozhovor s absolventy Akademie

Co říkají naši absolventi o Akademii

V Akademii jsem objevila co je skrytý potenciál člověka

V Akademii jsem objevila sama pro sebe, co to je když se řekne skrytý potenciál člověka. Hodně mi to pomáhá v práci s mými studenty. Každopádně bych zařadila program Akademie jako povinný předmět na všech školách.

profile-pic
Ing. Eva Lacková Ph.D.
Učitelka na vysoké škole

Dali jste nám mnohem víc, než jste slíbili

Vážím si toho, že jste v Akademii byli opravdu pro nás a s námi a dali nám mnohem víc, než jste slíbili. Mně se líbí, že slepého byste ,,přinutili" vidět. A já tím slepým byl. Víte, co potřebuji a navíc jste mě nabudili obrovskou energií a chutí žít.

profile-pic
Ing. Zdeněk Krejčí
Terénní inspektor

Můj život se dokonale změnil.  

V Akademii mě fascinovalo to, že je vše jasné, jednoduché a přirozené. Prostě nic komplikovaného na rozdíl od osobního rozvoje, kterým jsem si 18let procházela. Tady jsem konečně našla to, co jsem celou dobu hledala. Můj život se dokonale změnil.

profile-pic
Petra Mašková
Lektorka

Život je mnohem svobodnější a tvořivější

V Akademii se poukazuje na absolutní potenciál v nás, zdroj Života. Odtud je jasnější pohled Jak jednoduše žít. Velmi praktická věc. Můj vnitřní prostor se vyčistil a osvobodil, to mi dělá jednoduší a šťastnější život a vztahy v něm.

profile-pic
Petr Wicha
Podnikatel

Opravdu jste mi změnili život, vztah i podnikání.

To se nedá popsat. Vypnul jsem všechny osobní rozvoje, smazal se ze všech seznamů pro rozesílání moudrých rad a návodů. Už vím, co znamená žít v Klidu, Moudrosti, Jistotě, Akci, Energii. Žiju Život plný všeho.

profile-pic
Aleš Drnovský
Realitní makléř

V mém životě dějí zázraky

V mém životě dějí zázraky. Je v něm mnohem víc radosti, lásky a klidu. Po mnoha letech jsem změnila profesní zaměření. Pochopila jsem, že nic nemusím, a můžu všechno. Můj život se zjednodušil a je mnohem pestřejší a úspěšnější než kdy dříve.

profile-pic
Bc. Karolína Kofroňová
Lektor, Kouč Psychology Of Mind

Naprosto se změnily mé vztahy osobní i v mé profesi.

Naprosto jasně si uvědomuji rozdíl mezi dobou před Akademií kdy jsem všechno hrnula hlavou a teď po Akademii kdy opravdu žiju naplno. Dala jsem svému životu zelenou. Naprosto se změnily mé vztahy osobní i v mé profesi.

profile-pic
Renata Křivá
Podnikatelka

Vystoupila jsem ze své ulity

Zdeňka a Vladimír mi pomohli podívat se jinak na svůj život. Uvidět, že nic nemusím, když nechci, a že můžu všechno, co chci. Štěstí, láska, život - všechno tady je. A je to tady i pro mne. Vystoupila jsem ze své ulity ve které jsem se schovávala.

profile-pic
Mgr. Kateřina Macháčová
Obchodník

Zkuste to taky! Jsem si jist, že nebudete litovat.

Podle všech měřítek západního světa jsem úspěšný muž. Tím jsem byl i před Akademií. Život navenek se mi tedy nezměnil, ten byl fajn už předtím. Ale v Akademii jsem zažil něco zajímavého, podnětného a hlubokého. Cosi se pohnulo uvnitř mě. Tím správným směrem. Ke klidu, jistotě a vnitřní spokojenosti - tohle jsem totiž hledal. Není jednoduché to sdělit jiným. Nezbývá než doporučení - zkuste to taky. Jsem si jist, že nebudete litovat.

profile-pic
Pavel Veselý
manažer

Co Vás také zajímá

Co bude následuje po úhradě?

Zajímá mě časová náročnost studia.

Je crtifikace Transformativní kouč součástí ceny kurzu?

Jak náročné je studium Psychology Of Mind?

Je možné platit na splátky?

Jak s ubytováním v Brně?

Těšíme se na Vás! 

Copyright 2010 - 2018, Centrum Změn

>