No menu items have been found.

Program

Program Akademie 2019

3x víkendové setkání naživo

1. víkend  8. - 10.3. 2019
Budeme se věnovat vašemu osobnímu a profesnímu životu. Kde, v čem a jak si bráníte. Co vám způsobuje největší potíže. Na praktických příkladech vám demonstrujeme, co se děje nejen ve vás samotných, ale i vašem životě. Snadno tak rozpoznáte sami sebe v konkrétních situacích. Společně najdeme to jedinečné řešení právě pro vás.  

Mezi prvním a druhým víkendem jsme s vámi neustále ve spojení  v utajené FB skupině a také na našich online setkáních. Nezůstáváte tedy na svůj život sami. 

2. víkend  12. - 14.4. 2019
Zaměříme se na nejžhavější  problematiku - vaše vztahy.
Budeme se věnovat nejen vztahům partnerským a rodičovským ale i pracovním. Určitě i ve vašich vztazích to někdy drhne. Proto vás ve druhém víkendu provedeme základy transformativního koučinku, který se vám bude hodit nejen v osobním, ale i profesním životě.

Mezi druhým a třetím setkáním naživo jsme s vámi nadále ve spojení. Pomáháme vám také s vaší přípravou na vaše certifikace.

3. víkend  18.5. 2019
Čeká vás slavnostní zakončení Akademie. Vaše závěrečná zkouška, ke které jsme vás po celou dobu připravovali a také předání certifikátu Transformativní kouč.

2x online privátní koučink

Dvě šedesátiminutové privátní schůzky s vámi vybraným koučem - Zdeňkou nebo Vladimírem. Sejdeme se vždy online a vy budete mít možnost si v soukromí promluvit o tématech, o kterých nechcete mluvit před ostatními.  

16x skupinová online schůzka

Po celou dobu se budeme pravidelně 2x týdně scházet ve skupině s ostatními účastníky - živě a online. Společně dál sledujeme to, co se děje ve vašem osobním i profesním životě. Pomáháme vám konkrétně a v praxi.

Diskusní skupina na FB

Jsme s vámi ve spojení 24/7 v utajené privátní skupině na Facebooku. Každý den jsou vám plně k dispozici oba koučové k okamžité reakci na to, co právě teď chcete vědět. 

Po ukončení jsme s vámi i nadále  

V uzavřené skupině  na FB, kde se i nadále setkáváme. Máte tak možnost být s námi a všemi absolventy Akademie neustále ve spojení. S lidmi, se kterými vám vždy bude fajn.

Termíny Akademie


1. víkend  
pátek - neděle
8. - 10. března

2. víkend  
pátek - neděle
12. - 14. dubna

3. víkend  
sobota
18. května

Skupinová online živá setkání mezi víkendy

Úterý - 21:00 - 22:00
se Zdeňkou

Čtvrtek - 21:00 - 22:00
s Vladimírem

Pro online schůzky používáme jednoduchý a uživatelsky příjemný program Zoom. Vše, co budete pro účast na těchto schůzkách potřebovat, vám ukážeme na našem prvním víkendovém setkání. Tato online setkání skutečně zvládne každý. 


Místo konání víkendových setkání naživo:

BRNO - Efi Palace hotel
Bratislavská 765, Brno
tel: +420 876 556 453

Máte otázku a není zde na ní odpověď?
Napište nám: info@centrumzmen.cz

>