Děkujeme za odeslání dotazníku! 

Váš dotazník vyhodnotíme a během 3 dnů Vás budeme kontaktovat. Co Vás čeká?

Akademie Psychology of Mind
2019 březen - květen

Čeká vás možná nejdůležitější objev v současných dějinách lidstva. Podíváme se na to, jak právě vy můžete mít díky tomu mnohem snadnější, bohatší a úspěšnější život.

Osobně Vám osobně pomůžeme najít všechno, co potřebujete pro šťastný a úspěšný život.  Snadno se změní vaše vztahy, kariéra, finance i vaše zdraví. Začnete žít svůj život na nové úrovni. Těšíme se na Vás!

Jste úspěšní, 
ALE...?

 • Valíte životem a nestačíte se ani na chvilku zastavit. Pozdě v noci usínáte s přeplněnou hlavou a myslíte na další den, co všechno musíte udělat.
 • Bojíte se vyhoření a deprese jako čert kříže, ale někdy máte pocit, že už i tohle zažíváte. Posloucháte všechny ty dobře míněné rady - co byste měli dělat - jak, kdy, co, kde, s kým, ale jsou vám většinou úplně k ničemu.

Váš úspěch nemusí být vykoupený krví a potem

Vzdělání budoucnosti

Psychology of Mind

Změňte svůj život
Naučte se měnit životy druhých

Revolučně nová cesta životem
Psychology of Mind

Psychology of Mind vychází z nejnovějších poznatků vědy, která stále více objevuje spirituálním základ našeho vědomí. Osvícení lídři začínají chápat sílu lidské mysli úplně novým způsobem.

Pochopení Psychology of Mind přináší jednotlivcům i celým korporacím skokovou změnu. Otevře vám cestu k pochopení vaší skutečné podstaty a schopností.

Získáte pevně ukotvenou jistotu, radost, spokojenost, klid. Stav, ve kterém lidé optimálně fungují. To se výrazně projeví na kvalitě vašeho života, a také ve vaší efektivitě, produktivitě, tvořivosti a výkonu. Vaše schopnosti se znásobí. 

Vnitřní zdroje - kreativita - potenciál 

Dnes se ve firmách cení především kreativita, flexibilita a schopnost reagovat na nečekané situace. Každý chce ve firmě někoho v kom je potenciál. Přitom to, co najdete ve vzdělávání dospělých jsou jen jakési návody někoho dalšího. Těch už jsem měla po krk. Vysedávala jsem na mnohých takových a výsledek k ničemu.

Chtěla jsem vytáhnout ze sebe to nejlepší a byla jsem si vědoma toho, že sama to nedokážu. Narazila jsem na Akademii Psychology of Mind. Na začátku jsem byla hodně skeptická. No ale uvidím, říkala jsem si. Slibují vrácení peněz, když se to nepovede. Nemám tedy co ztratit :)

Už po prvním víkendu jsem věděla, že tohle je přesně ono. Žádné návody a rady lektorů, ale zamířené věci a přímo do mě. Nechápala jsem, kde se to ve mně bere.

Jako kdyby mě někdo vyměnil. A tohle pokračovalo celé tři měsíce. Na online setkáních, při konverzaci na Facebooku i v soukromých hodinách s mými kouči.

Nikdy mi už nikdo nesebere, to co dnes vidím, že dokážu. A mám to potvrzené i 5 výběrovými řízeními do firem na které jsem zpovzdálí jen pokukovala. Chtějí mě do všech pěti :). Ukázala jsem jim, že jsem kreativní, flexibilní a schopná reagovat na nečekané situace. Díky za ty dva v Akademii. Bez nich bych dál seděla v kanceláři a zakládala listiny. 

Karolína Pohanková (Google - Marketing events)

Říkají o nás naši klienti

V minulosti jsem se zúčastnil spousty školení, stálo mě to hodně času a peněz a když se nad tím vším zpětně zamyslím, tak si z nich nic nepamatuji.
Akademie je tak jiná :)
Jsem opět spokojený ve své práci. Zlepšil se můj partnerský vztah. Rozumím více sobě i lidem kolem sebe. Zlepšila se moje komunikace s nadřízenými. Zmizel stres, umím lépe pomoci při řešení problémů v práci. Díky vám dvěma  jsem si nejen celou Akademii užil, ale získal pro sebe to nejlepší. Teď už vím, jak sám funguji. Bylo mi ctí tady být. 

David Čech

Nečekala jsem, že to bude takový ,,fičák" :) a že se začne dít tolik věcí tak jednoduše a v tak krátkém čase.  
Chtěla jsem změnit profesi. To byl důvod mého vstupu do Akademie. Ti dva mě prostě zaujali svým přístupem ke koučování. Žádný dril a metody. Ta lehkost mě fascinovala. 
A to je to, co se teď děje v mém životě. Lehkost a přitom úspěch. U mě i mých klientů. 

Dita Nováková

Naučíte se rozumět vaší mysli. Tomu, co a proč se ve vás děje. Uvidíte, kde je vaše genialita. Jak to souvisí se vším ve vašem životě. 
S vámi -  vašimi vztahy - vaší prací.

Získáte úplně nový náboj do života

Unikátní transformativní program.
3 měsíce pro změnu vašeho osobního i profesního života.
100% osobní podpora od nás.

Projevíte svoji Originalitu

Možná si myslíte, že právě vy v ničem originální nejste. My ale moc dobře víme, že jste, a společně vaši originalitu odkryjeme. Budete si víc věřit a to přivede do vašeho života nové lidi a kvalitní vztahy. Z mnohých kritiků se stanou obdivovatelé.
 
Doslova vám narostou křídla sebedůvěry a sebejistoty. 

diamond

Odbrzdíte svoji Genialitu

Ušetříte nejen za prášky na bolest hlavy, ale i za jiné stimulanty vašeho mozku. 
Dohromady probudíme génia ve vás.
Budete nacházet snadná řešení i na složité problémy. Všichni vás budou chtít mít ve svém týmu.

Budete jiskřit nápady, se kterými před vámi ještě nikdo nepřišel. 

Oživíte v sobě Mládí

Možná už ani moc po ničem netoužíte a přitom právě tohle vás nejvíc ubíjí.
S námi dostanete úplně nový náboj do života. Lidé kolem vás se budou divit jakto, že vůbec nestárnete, nejste unavení a máte elánu na rozdávání.

Budete mít ve svém životě dost energie, nadšení a radosti z každého dne.  

Rozproudíte své Vztahy

Díky Akademii zkvalitníte svoje vztahy tak, jak se vám nikdy ani nesnilo. Vztahy v rodině, v práci i mezi přáteli. Certifikace transformativního kouče bude velkým přínosem i pro váš profesní život, ať už pracujete kdekoliv.

Vztahy v rodině i v týmu poletí vzhůru a vaši klienti se k vám budou rádi vracet. 

Váš život se změní mnohem víc, než si dnes dokážete představit

 • Najdete svůj klid, jistotu a pohodu
 • Budete se lehce a jasně rozhodovat
 • Začnete objevovat nové příležitosti 
 • Zlepší se vaše vztahy s lidmi
 • Zbavíte se stresu, nejistot a strachu
 • Významně se zlepší kvalita vašeho života 
 • Budete spokojenější, produktivnější a víc vás bude bavit život 
 • Zlepší se tím i vaše zdraví

Co říkají o Akademii absolventi 

V minulosti jsem se zúčastnil hodně školení, stálo mě to hodně času a peněz. Nic si z nich nepamatuji.
Akademie je tak jiná. :) Tady se změny rovnou dějí. Vyhoření z práce zmizelo. Partnerské hádky jsou fuč. A významně se zlepšila i komunikace s lidmi v týmu. Zmizel pracovní stres, protože umím lépe řešit problémy, které jsou v mé profesi na denním pořádku. Díky vám dvěma jsem získal pro sebe to nejlepší. Teď už vím, jak já sám i lidé kolem mne fungují. A to je nejvíc. 

David Čech lékárník

Nečekala jsem, že to bude takový ,,fičák". :) Tihle dva pohnuli balvanem mého života. 
Chtěla jsem změnit svou profesi masérky, protože jsem věděla, že je ve mně mnohem víc. Netušila jsem ale jak jinak bych mohla zrovna já pomáhat lidem.  
Tihle dva mě zaujali svým přístupem ke koučování a já hned věděla, že je to cesta i pro mne.
Koučuji, pořádám setkání pro ženy, semináře a píšu svůj blog. Bez Akademie bych stagnovala a nevěděla, co všechno dokážu. 

Dita Nováková kouč

Jak Akademie probíhá?

Akademie je 3 měsíční intenzívní program, který vám přinese kompletní a ucelený základ  pro váš osobní a profesní život. V Akademii můžete získat i certifikát Transformativní kouč, který se vám bude hodit v každé profesi. Program je kombinací společných setkání naživo, pravidelných online setkání, privátního koučinku a diskuzní skupiny na Facebooku.

3x víkendové setkání naživo

1. víkend  8. - 10.3. 2019
Budeme se věnovat vašemu osobnímu a profesnímu životu. Kde, v čem a jak si bráníte. Co vám způsobuje největší potíže. Na praktických příkladech vám demonstrujeme, co se děje nejen ve vás samotných, ale i vašem životě. Snadno tak rozpoznáte sami sebe v konkrétních situacích. Společně najdeme to jedinečné řešení právě pro vás.  

Mezi prvním a druhým víkendem jsme s vámi neustále ve spojení  v utajené FB skupině a také na našich online setkáních. Nezůstáváte tedy na svůj život sami. 

2. víkend  12. - 14.4. 2019
Zaměříme se na nejžhavější  problematiku - vaše vztahy.
Budeme se věnovat nejen vztahům partnerským a rodičovským ale i pracovním. 
Určitě i ve vašich vztazích to někdy drhne. Proto vás ve druhém víkendu provedeme základy transformativního koučinku, který se vám bude hodit nejen v osobním, ale i profesním životě.

Mezi druhým a třetím setkáním naživo jsme s vámi nadále ve spojení. Pomáháme vám také s vaší přípravou na vaše certifikace.

3. víkend  18.5. 2019
Čeká vás slavnostní zakončení Akademie. Vaše závěrečná zkouška, ke které jsme vás po celou dobu připravovali a také předání certifikátu Transformativní kouč.

2x online privátní koučink

Dvě šedesátiminutové privátní schůzky s vámi vybraným koučem - Zdeňkou nebo Vladimírem. Sejdeme se vždy online a vy budete mít možnost si v soukromí promluvit o tématech, o kterých nechcete mluvit před ostatními.  

16x skupinová online schůzka

Po celou dobu se budeme pravidelně 2x týdně scházet ve skupině s ostatními účastníky - živě a online. Společně dál sledujeme to, co se děje ve vašem osobním i profesním životě. Pomáháme vám konkrétně a v praxi.

Diskusní skupina na FB

Jsme s vámi ve spojení 24/7 v utajené privátní skupině na Facebooku. Každý den jsou vám plně k dispozici oba koučové k okamžité reakci na to, co právě teď chcete vědět. 

Po ukončení jsme s vámi i nadále  

V uzavřené skupině  na FB, kde se i nadále setkáváme. Máte tak možnost být s námi a všemi absolventy Akademie neustále ve spojení. S lidmi, se kterými vám vždy bude fajn.

Místo a Termíny Akademie


1. víkend  
pátek - neděle
8. - 10. března

2. víkend  
pátek - neděle
12. - 14. dubna

3. víkend  
sobota
18. května

Skupinová online živá setkání 

Úterý - 21:00 - 22:00
se Zdeňkou

Čtvrtek - 21:00 - 22:00
s Vladimírem

Pro online schůzky používáme jednoduchý a uživatelsky příjemný program Zoom. Vše, co budete pro účast na těchto schůzkách potřebovat, vám ukážeme na našem prvním víkendovém setkání. Tato online setkání skutečně zvládne každý. 


Místo konání víkendových setkání naživo:

BRNO - Efi Palace hotel
Bratislavská 765, Brno
tel: +420 876 556 453

Kolik to stojí

Cena za účast v Akademii je 50 000 Kč

Pro porovnání - osobní koučink stojí 50 000 za 12 hodin.
V Akademii získáte za stejnou cenu 50 hodin se dvěma kouči.

Jako součást Akademie Psychology of Mind získáváte:

 • 3 víkendová setkání naživo
 • 16 hodinových online schůzek s koučem
 • 2 hodiny privátního koučinku 
 • 24/7 diskuzní skupina během celého programu
 • 2 úrovně certifikace - Absolvování Akademie + Transformativní kouč

 K programu jsme pro vás připravili tyto BONUSY v celkové hodnotě 15 400 Kč získáváte ZDARMA:

Bonus#1: Naučíte se, jak mít ve svém životě vše, co chcete. Online program.
(v ceně 5 700 Kč)

Bonus#2: Knihy a videa ukazující vám, jak mít skvělý a úspěšný život.
(v ceně 700 Kč) 

Bonus#3: Záznamy živých vysílání na témata, která vám nedají spát.
(v ceně 9 000 Kč)

Bonus#4: Trvalý přístup do skupiny pro absolventy Akademie.
(v ceně nevyčíslitelné)

100% garance vrácení peněz

Víme, co děláme. Víme, co vám naše spolupráce přinese. Proto vám můžeme dát 100% záruku spokojenosti. Pokud se vám během 3 měsíců nezmění život k lepšímu, vrátíme vám vaše peníze zpět.

Psychická harmonie je stejně důležitá jako znalosti a profesionalita.

Nikdo si neumí představit jaký tlak je vyvíjený na lékaře. Jak ze strany pacientů, rodiny, zaměstnavatele ale především sám od sebe. Nechtěl jsem udělat chybu.

Zachraňuju životy. Každý den jsem vstával s tímhle vědomím. Nestačí se jen snažit být nejlepší lékař. Musím být v psychické harmonii. Té se mi před Akademií vůbec nedostávalo. 


Díky vám dvěma zmizel z mého života pracovní stres, tlak na sebe sama a profesní nesoustředěnost. Dnes jsem každý den v pohodě. Rozhodně už vím, v čem je Psychology of Mind revoluční. Nejsou v ní žádné triky ani návody, ale pochopení toho, co se ve mně děje.
 A doporučuji všem, co vykonávají práci, která je stresová se jí účastnit. Psychická harmonie je stejně důležitá jako znalosti a profesionalita. 

Roman Kovalinc (lékař záchranář).

Co říkají absolventi Akademie:

Akademie nabízí mnohem více než jen pomoc při řešení problémů nebo dosahování cílů. Probudí ve vás něco hlubšího. 
Vaši hravost a přirozenost. Vaši genialitu a tvořivost. Objevíte, kdo skutečně jste. 
Podívejte se na rozhovory s absolventy Akademie. 

To, co každému pomůže, je, když ví, v čem je výjimečný 

Dnešní společnost klade velké nároky na mladé lidi. Chce se po nich vysoká vzdělanost. Tohle vidím jako velkou chybu nejen ve školství. Našprtané příručky nikomu v životě nepomáhají. To, co ale každému pomůže, je, když ví, co v něm je. V čem je výjimečný. Chtěla jsem se k tomuhle dostat. Jak spolehlivě můžu ukázat dětem, že jsou každý z nich v něčem výjimečný?

Nejdřív mě překvapilo, že mě moji koučové neučili žádné návody, schémata a postupy, jak pracovat s dětmi.
Ukázali mi něco pro mne o moc lepšího. Odkryli moji výjimečnost. I když jsem si říkala, že o sobě už dávno vím úplně všechno :). A znám své silné stránky. Překvapila jsem sama sebe a to se začalo odrazovat i v mé práci s dětmi.​

Vždy jsem chtěla být jiná učitelka. Dnes za mnou chodí rodiče a říkají: ,,Díky paní učitelko. Vy jste jiná a v našem dítěti jste objevila to, co nikdo před vámi.”

Bez toho, že bych byla v Akademii Psychology of Mind bych to nedokázala. A za tohle patří mé velké díky Zdeňce a Vladimírovi. Lidem, kteří umí odkrývat výjimečnost a co víc, dokážou to naučit i ostatní lidi. Čím víc takových lidí bude, tím více budou růst naše děti. Ať už ty vlastní nebo ty svěřené do našich rukou.


Petra Lomnická (učitelka ZŠ).

V čem je akademie unikátní?

Petra o koučích...
Zdeňka je akční a vidí věci jasně a jednoduše. Ukazuje, jak můžu svůj život zvládat bez zbytečných složitostí. Srší z ní energie, kterou mne dokáže ,,nakazit".

Vladimír naopak působí klidně a rozvážně, a tak chaos v mé hlavě dokáže srovnat.

Po každém koučinku s nimi jsem cítila nárust energie a chuť něco nového dělat. Měla jsem ve věcech jasno a sršela naprosto novými nápady. A tohle se mě už pořád drží. :)

Iva o rozdílu mezi osobním rozvojem a Akademií
Mnoho osobního rozvoje bylo u mě o chytrém programu, který funguje - bohatí a úspěšní ho používají, musí tak fungovat všem. 

Takže i mně. Tohle společně s korporátem ve kterém jsem pracovala mělo za výsledek, že se ze mě stala ovce ve stádu. Ztratila jsem své já a vůbec nevěděla o svých hodnotách. 

Až díky Akademii jsem se začala vracet ke své přirozenosti, selskému rozumu a zdravému sebevědomí. 

Nesmyslnou práci jsem hodila za hlavu a dělám to, co mi dává smysl. Z larvičky se vyklubal motýl, který teď navíc umí super létat.

Michaela o rozdílu mezi osobním rozvojem a Akademií
V osobním rozvoji to bylo většinou dělejte to, to, to a to a přesně takhle!!

Samá musíš a nesmíš a když to děláš jinak, tak jsi divná. Musíš na sobě pracovat, protože, tak jak jsi teď, tak jsi špatně. :(

Je potřeba na sobě pracovat, abys byla lepší a ještě lepší??? 

Akademie?  Nemusíš nic, jen si všimni, co se děje v tobě. Máš vše, co potřebuješ a můžeš cokoliv.  :)

Když chceš, tak můžeš :)

Jestli tě něco táhne nebo tě napadne něco udělat, tak zvedni zadek ze židle a udělej to. :-) Takhle jak jsem to napsala to zní jako jednoduchá věc, ale dokud jsem to neuviděla na konkrétních věcech v mém životě, tak jsem nevěděla jak do toho. Teď už díky vám dvěma vím!

Romana o online setkáních v Akademii
Měla jsem své kouče a to hned dva a celé tři měsíce!

= naprostý životní luxus!!

Mohla jsem otevřít jakékoliv téma a já věděla, že je to jen mezi námi. I když řešil někdo své téma, vždycky jsem si z něj něco odnesla i já. Vnímám to jako výborně investovaný čas. Vždycky mi něco došlo a když se dnes k záznamům vracím, osloví mě tam zase něco dalšího, čemu jsem předtím nevěnovala pozornost :)

Iva o utajené skupině na facebooku
Naprosto super! Hrozně ráda jsem si četla a psala úspěchy i neúspěchy. Pomáhalo mě to držet v tom, co se děje u mě.  Sdílení s podobnými lidmi jako jsem já vnímám pozitivně. 

Navíc jsem totálně ,,žrala” ty Zdenčiny malé úkoly, které nám dávala, abychom si mohli vše vyzkoušet v tom našem reálném životě. To pak jela jedna velká hra a že mě sakra rychle do ní uměla vtáhnout. Svět překážek kolem pak neexistoval, zejména ten šedý s kupou musím a měla bych. :)

Tři měsíce 24/7 jsem věděla, že se Zdeňka i Vladimír opravdu dívají na to, co se děje u mě v životě. 

Opravdu o mně věděli.

Lucie o tom, co jí Akademie dala…
Co mi to jako dalo? Spíš mi to vzalo. 

Vzalo mi to ty hnus stavy, pochyby o sobě a strach udělat to, co se mi líbí. Vzalo mi to být poslušná holkou, která se spoléhá víc na rady ostatních než na sebe. 

A dalo? Nové bydlení, skvělého partnera a zvýšení platu. 

Zní to jako z pohádky o Popelce, ale je to tak. :)

Těšíme se na vás! 

Nejčastější dotazy

Pro zobrazení odpovědí klikněte na otázku

Jak je časově náročné studium?

Jak poznám, že to funguje?

Nejsem technický tip, zvládnu online vysílání?

Proč skupina na Facebooku?

Je certifikace součástí ceny programu?

Co potřebuji k získání certifikace? 

Jak probíhá mé koučování? 

Je možné platit na splátky? 

© 2009 - 2019 Centrum Změn | Jeremenkova 17, Praha 4 | e-mail: info@centrumzmen.cz

>